Velké spotřebiče

Recenze 7 nejlepších kombinovaných lednic 2020

Nejlepší lednice na trhu V naší recenzi ledniček jsme se pro tentokrát zajímali o přehled nejlepších lednic pro rok 2020, na které můžete narazit v obchodech. Určitě vám náš přehled pomůže s rozhodováním jakou kombinovanou chladničku koupit. V hodnocení lednic jsme zohlednili energetickou třídu, spotřebu, akumulační dobu, mrazící výkon i funkce a vybavení.

Kvalitní lednice je základem každé domácnosti a mnohdy není jednoduché, vybrat ten nejlepší model, jaký bychom chtěli. Snad vám náš článek pomůže s rozhodováním, na testu lednic jsme si dali opravdu záležet.

Nejlepší kombinované lednice na trhu podle nás

ProduktHodnoceníCena
#1Gorenje NRK 6203 TX
[usr 5 text="true" tooltip="true"]Do 20000 Kč Číst recenze
#2Samsung RB33N341MSA
[usr 5 text="true" tooltip="true"]Do 14000 Kč Číst recenze
#3Samsung RB37J5018SA
[usr 5 text="true" tooltip="true"]Do 15000 Kč Číst recenze
#4LIEBHERR CBef 4805
[usr 4.9 text="true" tooltip="true"]Do 23000 Kč Číst recenze
#5Electrolux EN3201MOW
[usr 4.7 text="true" tooltip="true"]Do 9000 Kč Číst recenze
#6Gorenje N 6X2 NMX
[usr 4.7 text="true" tooltip="true"]Do 10000 Kč Číst recenze
#7SIEMENS KG39NVL45
[usr 4.8 text="true" tooltip="true"]Do 17000 Kč Číst recenze

Test lednic, kde a jak si vedli?

 • Stiftung Warentest v únoru 2020 otestoval 9 lednic do výšky 1,89 metru. Děleným vítězem s hodnocením 1,3 se stala lednice LIEBHERR KPef 4350. Její cena však však atakuje hranici 50 tisíc korun.
 • V 7 měsíci roku 2019 prošlo testem Stiftung Warentest (obdoba českého dTestu v Německu) 21 ledniček. Vítězem s hodnocením 1,6 se stala lednice Bosch KGE49VW4A, kterou si můžete pořídit do 19000 Kč. Velmi dobře bylo hodnoceno chlazení, energetická účinnost a teplotní stabilita v lednici. Na druhém místě s hodnocením 1,7 skončila “menší verze” prvního místa, chladnička Bosch KGE39VW4A, kterou lze pořídit už do 15 000 Kč.

1. Gorenje NRK 6203 TX

Jedna z nejkvalitnějších A+++ lednic na trhu, vítěz českého dTestu 03/2016

 VÍTĚZ   Recenze Gorenje NRK 6203 TX  Kombinovaná chladnička Gorenje NRK 6203 TX disponuje nejnovějšími technologiemi, které vám ušetří čas i peníze. Potraviny vydrží déle čerstvé a tím i chutné, navíc není nutné pečovat nějak výrazně o spotřebič.

Lednička patří do energetické třídy A+++ a její roční spotřeba elektrické energie je maximálně 172 kWh. K největším přednostem, díky kterým má mnoho příznivců jsou technologie AdapTech, MultiFlow 360° a IonAir.

Gorenje NRK 6203 TX je nadupaná celkem slušnou výbavou na vysoké úrovni. Moderní design podtrhne LED osvětlení s digitálním displejem. Co se týká hlučnosti, ta dosahuje podle specifik maximálně 42 dB, ovšem podle recenzí je právě hlučnost slabým místem tohoto produktu.

Čistý objem činí 334 litrů, takže se do ní hravě vejdou potraviny až pro 4 osoby. Interiér lednice tvoří 4 odkládací plochy, speciální držák na lahve, nulová zóna, 4 přihrádky ve dveřích a CrispZone s HumidityControl. MultiFlow 360° pokrývá vnitřní prostor studeným vzduchem, ten skrze výstupy putuje do otevřených přihrádek, čímž se prodlužuje trvanlivost potravin a nemění se jejich chuť.

Technologie IonAir garantuje přírodní klima jako v lese, což v praxi znamená, že do chladícího prostoru dodává záporné ionty, které přirozeně čistí vzduch, zároveň lednici zbaví většiny bakterií i zápachu, a také hlídá ideální vlhkost. AdapTech udržuje pomocí senzorů optimální klimatické podmínky podle frekvence a četnosti otvírání dvířek, čemuž přizpůsobí teplotu v interiéru.

CrispZone s HumidityControl reguluje vlhkost pro ovoce a zeleniny. SuperCool je funkce, která na 6 hodin sníží teplotu uvnitř na 3°C, když do chladničky uložíte větší množství nakoupených potravin a pak se deaktivuje. Hluboké police zajišťují dostatek místa, SimpleSlide police zase umožní pohyb směrem nahoru a dolu, takže si uděláte místo na větší kusy.

XtremeFreeze je zmrazení na nejvyšší úrovni, No frost Plus za vás lednici odmrazuje a ZeroZone je speciální zásuvka s teplotou kolem 0°C, kde se skvěle skladují čerstvé ryby a maso.

Gorenje NRK 6203 TX se stala vítězem dTestu 03/2016 s 83 % a hodnocením jako dobrá kvalita. V německém TestBerichte získala lednice hodnocení 7.8/10 jako vysoce výkonná kombinovaná chladnička s menším mrazákem. Stiftung Warentest známkou 2,1 a umístila se na 3 pozici z 9 testovaných lednic.

Co potěší

 • vítěz dTestu 03/2016
 • funkce
 • pěkný design
 • dostatek prostoru
 • rychlé zamražení
 • skvěle chladí
 • přehledné ovládání

Co zamrzí

 • vyšší cena
 • dle recenzí hlučnější

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 5 size=18 text=”true” tooltip=”true”] CENA: Do 20 000 Kč

Koupit v obchodě

2. Samsung RB33N341MSA

Nejoblíbenější lednice na trhu

 Recenze Samsung RB33N341MSA  Samsung RB33N341MSA je jednou z vůbec nejprodávanějších lednic současnosti. A to i navzdory tomu, že se nejedná právě o nejlevnější model. Cena začíná pod hranicí 14 000 Kč – za tyto peníze už byste očekávali úspornost i dobré vybavení. A obojího se taky dočkáte. Samsung RB33N341MSA je navíc i dobře promyšlený, pokud jde o vnitřní organizaci a ergonomii prostoru. Pokud máte rádi pořádek a přehled, budete nadšeni.

Tato lednice je taky vyvinuta tak, aby udržovala co nejrovnoměrnější teplotu v celém vnitřním prostoru. To je výhodné, protože nemusíte přemýšlet, kam kterou potravinu umístit, aby se jí dostalo patřičné teploty. Tento systém ale doplňuje i přihrádka se samostatně nastavitelnou teplotou. Do té můžete umístit např. zvlášť citlivé potraviny.

Lednice využívá invertorový kompresor s digitálním ovládáním, který zajistí efektivní, tichý a taky úsporný výkon – zařízení se díky tomu nachází v energetické třídě A+++, tedy v nejvyšší, s průměrnou spotřebou 175 kWh ročně. Objem lednice je 315 l, z toho 98 l připadá na prostorný mrazák a 217 l na chladničku. Model nabízí i speciální funkce jako „Super mrazení“ pro rychlejší zamrazení většího množství potravin a samozřejmě taky „True No Frost“, která zabrání vzniku námrazy a zbaví vás nepříjemné povinnosti v podobě pravidelného odmrazování. Jde o velmi kvalitní lednici, která se právem těší velké oblibě a vysokým hodnocením v recenzích lednic. Skvělý poměr ceny a výkonu.

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 5 size=18 text=”true” tooltip=”true”] CENA: Do 14000 Kč

Koupit v obchodě

3. Samsung RB37J5018SA

Jedna z nejprodávanějších lednic vyšší třídy na trhu

 Recenze Samsung RB37J5018SA  Velmi dobře vybavená lednice Samsung RB37J5018SA patří mezi oblíbené modely, ačkoli rozhodně ne mezi nejlevnější. Chladicí i mrazicí část je dostatečně prostorná i pro použití ve větších domácnostech. První část nabízí 267 l úložného prostoru, druhá pak 98 l. Celková kapacita je tedy nějakých 365 l, což je přece jen lehce nadprůměrná hodnota.

Uvnitř lednice funguje dvojitý chladicí systém „Twin Cooling Plus“ pro dokonalé oddělení mrazicí a chladicí části a taky technologie „True No Frost“ proti vzniku námrazy – takže si ušetříte práci s otravným odmrazováním. Nechybí ani speciální přihrádky pro uchování masa a zeleniny zvlášť. Nedochází tak k mísení vůní a každá surovina je skladována při optimální teplotě a podmínkách.

Vnitřní prostor lednice je prakticky řešení a i při standardních vnějších rozměrech se do ní vejde více potravin. Tomu napomáhá i variabilita dveřních přihrádek, které lze uzpůsobit podle potřeby – což je rozhodně šikovné, když potřebujete uskladnit atypické nádoby.
A ještě něco málo k zásadním parametrům. Lednice disponuje jedním kompresorem se sedmi úrovněmi rychlosti; hlučnost provozu se pohybuje okolo 37 dB. Na velmi dobré úrovni je spotřeba. Lednice spadá do energetické třídy A+++, takže vyšší pořizovací náklady se vám časem vrátí v úsporách za elektřinu.

Co potěší

 • Prostorná a kvalitní lednice
 • Velmi nízká spotřeba
 • Samo-odmrazování, dvojitý chladicí systém

Co zamrzí

 • Menší množství polic
 • Mírně hlučnější, vibrace
 • Zásuvky nelze zcela vysunout

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 5 size=18 text=”true” tooltip=”true”] CENA: Do 15000 Kč

Koupit v obchodě

4. Liebherr CBEF 4805

 Recenze Liebherr CBEF 4805  Z poněkud vyšší cenové kategorie zde máme lednici značky Liebherr s označením CBEF 4805. Tento model vás vyjde v průměru na téměř 22 tisíc korun. Lze tedy právem očekávat, že by měl uspokojit požadavky i náročnějších domácností a uživatelů. Ale je tomu tak doopravdy? To se pokusíme zjistit. A začneme rovnou základními parametry, které zajímají většinu zákazníků.

Tato kombinovaná chladnička s mrazákem disponuje čistou vnitřní kapacitou chladničky 242 l a 115 l tvoří objem spodní mrazicí části. Při této kapacitě je průměrná spotřeba 183 kWh ročně poměrně velmi příjemnou zprávou – proto taky lednice spadá do nejvyšší energetické třídy A+++, ale to bychom v této cenové kategorii očekávali. Potěší i poměrně tichý chod kolem 38 dB. Akumulační doba lednice je 33 h, což je velmi dobrý výsledek, který svědčí i o kvalitním zpracování a izolaci. A jak je na tom tato lednice z hlediska vybavení?

Je zde systém omezující vznik námrazy „SmartFrost“. Dále se dočkáte i „Nulové zóny“ pro háklivé potraviny a funkční vybavení zahrnuje i „Super Cool“ a „Super Frost“ systémy pro rychlé zchlazení nebo zmrazení většího množství potravin. Součástí lednice je taky lapač pachů, který zamezí šíření nežádoucích odérů.

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 4.9 size=18 text=”true” tooltip=”true”] CENA: Do 23000 Kč

Koupit v obchodě

5. Electrolux EN3201MOW

 Recenze Electrolux EN3201MOW  Cenově velmi dostupná a poměrně oblíbená lednice švédské značky Electrolux, která nabízí dostatek prostoru pro tříčlennou, nanejvýš čtyřčlennou domácnost, ale minimum vybavení nebo moderních systémů a technologií. Chladicí část disponuje kapacitou 194 l, vespod umístěný mrazák pak poskytne 109 l objemu.

Pokud se podíváme na některé technické a výkonnostní parametry, tak nás nečeká žádná sláva. Mrazicí kapacita je pouze 4 kg/24 hod. – o funkcích jako super-mrazení nebo „no frost“ pro automatické odmrazování si lze nechat jen zdát. Chybí i nulová zóna, ventilátor pro rovnoměrnější distribuci vzduchu, antibakteriální ochrana či možnost oddělené regulace teplot. Na druhou stranu, energetická třída není v dané cenové skupině vůbec špatná – a to A++ se spotřebou okolo 231 kWh za rok.

Lednice Electrolux EN3201MOW představuje základní model, který ocení především méně nároční uživatelé. Pokud však netoužíte po žádných zvláštních vymoženostech a chcete lednici za dostupnou cenu a se solidními náklady na provoz, potom budete spokojeni.

Co potěší

 • Velmi výhodná cena
 • Poměrně úsporná – třída A++

Co zamrzí

 • Naprosto minimální výbava
 • Nižší mrazící výkon
 • Lehce hlučnější

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 4.7 size=18 text=”true” tooltip=”true”] CENA: Do 9000 Kč

Koupit v obchodě

6. Gorenje N 6X2 NMX

Cenový tip: levná lednice, ale stále kvalitní řešení, dobrý poměr cena / výkon

 Recenze Gorenje N 6X2 NMX  Mezi nejlepšími kombinovanými chladničkami najdete i lednici s mrazákem Gorenje N 6X2 NMX, která je i přes veškeré dostupné funkce za velmi příznivou cenu.

Lednice disponující antibakteriální technologií IonAir je vyrobena z kvalitního a snadno udržovatelného nerezu, objem je čistých 307 litrů.
Uvnitř narazíte na 4 skleněné police, velkou zásuvku na zeleninu disponující regulací vlhkosti CrispZone, 2 přihrádky ve dveřích, polici s pevným krytem na umístění lahví, nádobu na sýr nebo máslo, podstavec na vejce a 3 průhledné boxy v mrazící části.

Větrací systém MultiFlow 360°zajišťuje trvalou a neměnnou cirkulaci vzduchu pomocí 14 větracích vstupů a tím i rozptyl záporně nabitých iontů se studeným vzduchem. Technologie senzorů AdaptTech přizpůsobí vnitřní teplotu přesně podle toho, jak často se lednice otevírá a v jakou dobu, čímž zajistí maximální čerstvost potravin.

Velká zásuvka CrispZone má systém HumidityControl na řízení vlhkosti, tím zajistíte optimální podmínky pro uskladnění ovoce a zeleniny. XXL šuplík v mrazáku pojme i potraviny větších rozměrů, takže si snadno zamrazíte různé krabičky s jednotlivými druhy potravin, případně zbytky pokrmů, které je možné mrazit.

Systém NoFrost vás zbaví povinnosti odmrazovat lednici. Prostor MultiBox umožňuje skladovat i ty potraviny, které mají výraznější aroma (např. cibule). Ve dvířkách je hluboká police, kam vtěsnáte i 2,5 l lahev. Dveře disponují SimpleSlide, takže si jednotlivé police můžete posouvat nahoru a dolů podle potřeby.

Co potěší

 • velmi prostorná
 • výborně chladí i mrazí
 • super funkce
 • poměr kvalita / cena
 • No Frost

Co zamrzí

 • dle recenzí hlučnější chod

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 4.7 size=18 text=”true” tooltip=”true”] CENA: do 10000 Kč

Koupit v obchodě

7. Siemens KG39NVL45

 Recenze Siemens KG39NVL45  Lednice Siemens KG39NVL45 patří mezi středně drahé kousky a koupíte ji od cca 16 000 Kč. Řadí se ale k mimořádně oblíbeným modelům, navíc s velmi dobrým hodnocením v uživatelských recenzích. Jde o celkem objemnou lednici s celkovou kapacitou 366 l. Štědrých 279 l z toho připadá na chladničku, 87 l pak na mrazicí část. Mrazák je tedy ve prospěch opravdu prostorné chladicí části relativně malý. Mimořádně dobrá je efektivita chlazení a spotřeba, která se pohybuje okolo 182 kWh za rok, třída je tedy A+++. Stejně dobře je na tom lednice, i pokud jde o hlučnost provozu – ta se drží na krásných 36 dB. A teď se pojďme podívat na to, co tato lednice umí.
Opět se můžete těšit na funkce, jako je „Super Cool“ a „Super Frost“, nechybí ani „No Frost“ proti námraze. Zajímavá je i funkce Holiday, která zařízení uvede do úsporného režimu, když jste déle pryč. Uvnitř lednice se pak nachází taky speciální přihrádka HyperFreshBox, ve které je nižší teplota a lze zde potraviny skladovat déle a bezpečněji. Siemens KG39NVL45 je kvalitní a dobře zpracovaný model s velkým objemem, který se jistě neztratí ani v náročnějších domácnostech.

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 4.8 size=18 text=”true” tooltip=”true”] CENA: do 17000 Kč

Koupit v obchodě

Shrnutí na závěr

Jasným vítězem testu, který jsme v této recenzi ledniček představili, se stala Gorenje NRK 6203 TX, která nás zaujala velmi pěkným designem, velkým prostorem, ideálním ovládáním, spoustou užitečných funkcí a rychlým zamražením, snad jediné negativum je trochu vyšší cena, což s ohledem na to, co lednice umí, není žádným překvapením.

Posledním kouskem, který nás zaujal je Gorenje RF 60309 OCO, ovšem v tomto případě to nebylo kvůli funkcím nebo prostornosti, ale tady šlo o naprosto dokonalý retro design, který se skutečně povedl na výbornou. Ani u tohoto přístroje nechybí nízká spotřeba, což je super.

Jsme si jistí, že teď už s naprostou suverenitou víte, jakou kombinovanou chladničku koupit do vaší domácnosti.

Jak správně vybrat lednici

Správné umístění lednice v kuchyni
Správné umístění lednice v kuchyni

Bez lednice se žádná domácnost neobejde a vzhledem k tomu, že toto zařízení je v provozu nepřetržitě a mělo by sloužit mnoho let, je důležité vybírat obezřetně. Následující návod vám pomůže ujasnit si, jakou lednici vlastně potřebujete.

Typy / druhy lednic

Existuje celá řada variant chladniček a lednic. Podíváme se na ty základní, které jsou optimální pro použití ve většině domácností.

 • Kombinované lednice – V testu jsme se zaměřili na tento typ. V naší zemi se kombinované lednice těší největší oblibě a poznáte je podle oddělených dveří. Větší část (obvykle horní) je určena k chlazení. Menší, spodní část obsahuje mrazničku. Obě části jsou izolované, a chlazení je proto efektivnější. Lednice nabízejí dostatek kapacity i pro větší rodiny a přitom nezabírají příliš mnoho místa.
 • Americké lednice – Pro tyto chladničky jsou typické dvoukřídlé dveře, masivní rozměry, velká kapacita a velmi komfortní, nadstandardní vybavenost. Typickou součástí je například i výrobník ledu. Lednice jsou nákladné, mají vyšší spotřebu a vhodné jsou spíš do velmi prostorných kuchyní a velkých domácností. Toto řešení je vhodné pro nejnáročnější zákazníky.
 • Jednodveřové lednice – Obsahují pouze jednu chladicí zónu. Ve vrchní části bývá menší mrazící jednotka. Vhodné do menších domácností.
 • Monoklimatické lednice – Neobsahují žádný mrazák. V domácnostech se příliš nepoužívají, běžné jsou v komerčních provozech, kde jsou pro mrazení k dispozici samostatné, např. pultové mrazáky.
 • Pultová lednice – Minimalistický typ vhodný pro nejmenší domácnosti, ale taky do rekreačních zařízení, kanceláří apod. Lednice je velmi nízká, má jedny dveře a velmi malý mrazák.

Umístění lednice

Lednice mohou mít různorodé rozměry a existují stejně tak volně stojící, jakož i vestavné varianty. Při výběru místa pro lednici je samozřejmě důležitý dostatek prostoru (i před lednicí pro otevření dveří a manipulaci s obsahem) a dostupnost zásuvky. To ale není vše. Lednice by neměly být umísťovány vedle jakýchkoli zdrojů tepla. To znamená vyhnout se blízkosti topení, ale např. i myčky, trouby, sušičky a dalších podobných zařízení, která teplo produkují.

Kapacita lednice

Kapacita vnitřního prostoru lednice patří k nejdůležitějším údajům, podle kterých se při výběru řídit. Využitelná kapacita je udávána jako objem v litrech. U kombinovaných lednic se dozvíte dva údaje, kapacitu mrazící a chladicí části.

Objem chladničky se nejčastěji pohybuje v rozmezí cca 200 až 300 l. Objem mrazáku je menší – obvykle mezi 60 a 100 l. Při výběru se můžete orientovat podle obecného doporučení, které uvádí, že pro jednu osobu je zapotřebí cca 50 až 70 l v chladicí části a 20 l v mrazáku. Reálná potřeba ale bude pochopitelně značně individuální.

Mrazicí výkon

Mrazicí výkon nebo taky mrazicí kapacita je velmi praktický a konkrétní údaj. Podává informaci o tom, kolik kg čerstvých potravin/surovin je mrazák schopen zamrazit během 24 hodin. A kolik to může být? Rozpětí je opravdu veliké, od méně než 4 kg až po 20 nebo více kg. U kombinovaných lednic je to obvykle od 14 do 16 kg za 24 hodin – což je pro drtivou většinu domácností zcela dostačující hodnota.

Akumulační doba

Dalším zajímavým údajem je akumulační doba. Tato informace je nicméně důležitá zejména v případě, kdy dojde k přerušení dodávky elektrického proudu. Dozvíte se totiž, jak dlouho vydrží zásoby zamrazené bez dodávky energie. Cokoli nad 30 hodin lze považovat za velmi dobrou hodnotu.

Hlučnost lednice

I hlučnost byste rozhodně měli vzít při nákupu lednice v potaz. Lednice pracuje i přes noc, a pokud je kuchyně blízko obývaných pokojů, mohou být hlasitější zvuky velmi nepříjemné. Nejtišší modely lednic nepřekročí hranici 38 dB. Do 42 dB lze ještě stále mluvit o tichých zařízeních. Lednice, které dosáhnout 44 nebo více dB už jsou přece jen poměrně hlasité.

Vyšší hlučnost samozřejmě nemusí být až tak zásadní překážkou, pokud je kuchyně vzdálená od obytných místností nebo má dům dobrou zvukovou izolaci.

Klimatická třída

U lednic by nás měla zajímat taky klimatická třída. O co jde? Z této třídy se dozvíme, jaké jsou mezní teploty okolního prostředí pro efektivní provoz dané lednice. Třídy jsou čtyři a zařízení mohou být umístěna i do několika klimatických tříd zároveň.

 • Subnormální teploty /SN/ – teploty okolí od + 10 do +32°C
 • Normální teploty /N/ – od +16 do +32°C
 • Subtropické teploty /ST/ – od +18 do +38°C
 • Tropické teploty /T/ – od +18 do +43°C

Pokud se okolní teplota výrazně odlišuje od té, která je stanovena klimatickou třídou, může se stát, že lednice nebude pracovat tak, jak by měla, nebo spotřebuje pro svůj provoz více energie, což se třeba projeví ve vyúčtování.

Energetická třída ledniček

Energetický štítek lednice

Energetická třída prodávaných lednic je v současnosti A nebo vyšší (max. A+++). O třídě informuje energetický štítek na spotřebiči, kde se dozvíte i odhad roční spotřeby el. proudu v kWh. Odhad je vypočítáván při vnější teplotě 20°C a zaplnění lednice ze 70 % – od reálné spotřeby se tedy může značně lišit.

Speciální funkce lednic

Jaké vymoženosti, technologie, vylepšení a funkce může moderní lednice mít? Podívejme se na ty nejzajímavější:

 • Antibakteriální ochrana – Vnitřní povrch lednice je speciálně upraven, aby omezoval množení bakterií a poskytoval vyšší hygienické standardy.
 • Nulová zóna – Jde o samostatnou přihrádku, kde se teplota pohybuje okolo bodu mrazu. Vhodná pro uchování čerstvého masa, ale i zeleniny bez mrazení.
 • Regulace vlhkosti – Některé lednice mohou mít speciální oddělení, kde lze podmínky přizpůsobit pro optimální uchovávání čerstvé zeleniny a ovoce.
 • Ventilátor – Zajišťuje rovnoměrnější distribuci studeného vzduchu a rychlejší obnovení teploty po zavření dveří. Potraviny vydrží déle čerstvé.
 • No frost – Velmi praktická funkce, která vás prakticky zbaví nepříjemné povinnosti odmrazování lednice. Tipy na nejlepší no frost lednice najdete u nás v samostatném článku.
 • Super chlazení/mrazení – Potřebujete rychle zachladit nebo zmrazit větší množství potravin naráz? Tato funkce vám přijde vhod.

Nejprodávanější lednice podle Heureka.cz

Doufáme, že jsme vám pomohli nebo vás alespoň inspirovali při výběru nové lednice. Pokud ano, budeme rádi za vaši zpětnou vazbu, zkušenost, recenzi, srovnání či hodnocení vámi zakoupeného produktu. Učinit tak můžete v komentářích, níže na této stránce. Možná právě váš názor pomůže ostatním s výběrem nejlepší lednice na trhu.
0 Sdílení

Lukáš Pavelka

Připravuji pro vás recenze, žebříčky a testy nejlepších produktů pro snažší výběr a rozhodnutí. Procházím zahraniční testy, čtu recenze zákazníků a oslovuji odborníky v oboru, abych vás inspiroval při vašich nákupech.
O nás | Spolupráce

Přidat komentář

Klikněte sem pro zanechání komentáře