O nás

Vítejte na webu Rankito.cz. Jsme internetový portál, magazín či chcete-li blog na kterém pro vás vybíráme nejlepší produkty napříč několika kategoriemi a porovnáváme mezi sebou jejich klady, zápory a klíčové technické parametry od roku 2017.

Věříme, že vám tím pomůžeme při rozhodování a inspirujeme vás ke koupi vybraného produktu. Chceme vám poradit a řešit problémy za Vás. Chceme, aby pro vás byl výběr zboží jednodušší a rychlejší záležitostí.

Logo Rankito.cz

Jak sestavujeme jednotlivé žebříčky?

Jednotlivé produkty sami netestujeme, pokud není uvedeno jinak.

K sestavení žebříčku však aktuálně využíváme skoro na 50 zdrojů, včetně testů (jako je třeba německý Stiftung Warentest, ADAC, GuterRat a také máme možnost nahlédnout do výsledků českého dTestu, ale i do polských a slovenských testů).

Ihned poté se snažíme dohledat informace na oborových magazínech a u odborníků v oboru (nejčastěji blogerů).

Až poté čteme desítky recenzí Vás, zákazníků, protože zastáváme názor, že i sebelepší výsledky testů nemusí odpovídat uživatelské přívětivosti produktu a to rozpoznají z delšího užívání pouze sami zákazníci.

Po tom všem získáme celkem slušnou představu o jednotlivých produktech a modelech, čemuž předchází seznámení se redaktora s tématem, o kterém píše. Konečný výběr však má ve svých rukách právě redaktor, který článek zpracovává.

Jsme si vědomi, že 1000 lidí = 1000 odlišných názorů a proto buďte prosím shovívaví vůči našim redaktorům, pokud se výběr neshoduje s vaším vlastním žebříčkem.

I tak vám můžeme slíbit, že žebříčky sestavujeme zcela nezávisle.

Autoři

Lukáš P.
Lucia G.

Líbí se vám náš web? Podpořte nás

Oceňujete naši práci? Budeme rádi, pokud ji podpoříte a dáte o webu vědět svým přátelům na sociálních sítích, ale třeba také v diskusích na vašich oblíbených portálech.

0 Sdílení