Malé spotřebiče

Nejlepší kontaktní grily podle recenzí a testů

Nejlepší stolní kontaktní grily V dnešní recenzi se podíváme na nejlepší stolní kontaktní elektrické grily, které současný trh nabízí. Při jejich výběru jsme se soustředili na cenu, výkonnost a samozřejmě na počet funkcí, které přístroje nabízí. Produkty, kterým se budeme věnovat, patří ve své cenové kategorii mezi absolutní špičku.

Popularita domácích elektrických grilů v posledních letech prudce stoupá a není se čemu divit. Oproti tradičnímu grilování totiž přináší jejich užívání řadu výhod. Díky nim totiž nemusíte být závislí na rozmarech počasí, a různorodé grilované speciality si tak můžete, ať už sami nebo s přáteli, vychutnat z pohodlí domova. Dobré jídlo si tak připravíte velmi rychle a díky řadě funkcí, které grily nabízí, dokonce lépe, než by se vám to mohlo podařit ve venkovním prostředí.

Pokud se tedy stále rozmýšlíte nad tím, jaký stolní elektrický gril koupit, následující recenze kontaktních grilů vám zajisté pomůže se rozhodnout.

Nejlepší stolní kontaktní grily na trhu podle nás

ProduktHodnoceníCena (od)
#1Tefal Optigrill+ GC712D
[usr 5 text="true" tooltip="true"]3 999 Kč Číst recenze
#2Catler GR8012
[usr 5 text="true" tooltip="true"]4 490 Kč Číst recenze
#3De'Longhi CGH1030D
[usr 4.9 text="true" tooltip="true"]5 199 Kč Číst recenze
#4Tefal Classic GC305012
[usr 4.8 text="true" tooltip="true"]1 999 Kč Číst recenze
#5ECG KG 300 deluxe
[usr 4.7 text="true" tooltip="true"]1 999 Kč Číst recenze
#6Tefal GC 205012
[usr 4.6 text="true" tooltip="true"]1 503 Kč Číst recenze

#1 Tefal Optigrill+ GC712D (od 3 199 Kč)

Nejlepší kontaktní stolní elektrický gril na trhu podle nás s asistentem, který pomáhá odhadnout správné propečení masa a řadou dalších funkcí. Snadné čištění a skvělý poměr ceny a výkonu.

 VÍTĚZ   Recenze Tefal Optigrill+ GC712D  Kontaktní gril od firmy Tefal je rozhodně sázka na jistotu. Dostupná cena a široké spektrum funkcí dělá z tohoto produktu šampióna v kategorii poměru cena-výkon. Díky tomu zaujme tento gril široké spektrum uživatelů, což ukazují i čísla prodaných kusů v řadě eshopů.

Gril ve vybaven „automatickým senzorem grilování“, což je unikátní a nedocenitelná funkce, kterou si okamžitě zamilujete. Přístroj totiž automaticky volí dobu, jakou se bude maso grilovat v závislosti na jeho množství a tloušťce. Díky tomu se vám jídlo nikdy nepřipálí a zároveň se tím vyhnete tomu, že musíte jídlo neustále hlídat. Gril samozřejmě každý druh masa připravuje jinak. Vybrat si můžete z celkem šesti typů přípravy – burger, sendvič, klobása, hovězí steak, drůbež, ryba.

Kromě toho můžete samozřejmě kontrolovat i to, nakolik bude vaše jídlo propečené. Světelný ukazatel vás informuje o tom, co se s vaším pokrmem aktuálně děje. Když gril zapnete, světelný ukazatel se rozsvítí růžově. Modrá a zelená barva symbolizuje zahřívání. Vybrat si můžete 3 úrovně propečenosti – rare, medium a well done. V jednu chvíli dokáže gril připravovat jídlo pro 2-4 osoby a zachycuje šťávu, která z masa vytéká, takže její chuť nepřijde nazmar, jako je tomu u venkovní přípravy na otevřeném ohni.

Gril je vybaven čtyřmi manuálně nastavitelnými teplotními stupni. Ty se hodí nejen na přípravu masa, ale i různých druhů zeleniny. Mezi výhody grilu patří kromě snadné ovladatelnosti i jeho údržba. 600 čtverečních centimerů velká grilovací plocha je totiž pokryta ochrannou vrstvou, díky které se vám jídlo nebude přilepovat a po použití ji můžete snadno opláchnout, nebo vložit do myčky nádobí.

V nabídce je také verze Tefal Optigrill+ XL GC722D, která poskytne ještě o 200 cm čtverečních větších grilovací plochu a vhodná je do větších rodin nebo na grilovačky s přáteli. Její cena je o přibližně 2000 korun vyšší.

Video

Shrnutí

Pokud se jedná o váš první elektrický kontaktní gril a počítáte s tím, že jej budete často používat, je Tefal Optigrill+ GC712D skvělou volbou. S přípravou masa vám totiž může výrazně pomoci. Nehrozí, že by váš nedostatek zkušenosti mohl jídlo jakkoli pokazit. Cenově spadá do střední kategorie, nicméně automatikým senzorem grilování nad touto kategorií vysoce vyniká. Široká škála funkcí, skvělá udržba, vynikající výkon a dostupná cena garantují, že koupí tohoto grilu nešlápnete vedle.

Co potěší

 • Široká škála funkcí, kterou gril of Tefalu disponuje zajišťuje to, že i amatér dokáže snadno připravit i pokrmy, které jsou jinak složitější na přípravu.
 • Skvělý poměr cena-výkon. S cenou od 3600 korun stále patří mezi střední cenovou kategorii, svými funkcemi ji však převyšuje.
 • Velká grilovací plocha na které můžete připravit jídlo pro celou rodinu i přátele
 • Snadné čištění. Díky odnímatelným deskám a nepřilnavému povrchu je šištění grilu velmi jednoduchou záležitostí. Můžete jej dát dokonce i do myčky.

Co zamrzí

 • Gril udělá v podstatě všechno za vás. I když se to většině uživatelů určitě jeví jako přednost, nemusí to každému vyhovovat.
 • Absence „barbecue chodu“, který nabízejí jiné konkurenční grily je cenou za jinak velmi bohatou škálu funkcí, které gril nabízí.

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 5 size=18 text=”true” tooltip=”true”] CENA: od 3 199 Kč

Koupit v obchodě

#2 Catler GR8012 (od 4 490 Kč)

Nejkvalitněji zpracovaný stolní gril, co se týče použitých materiálů. Vítěz iTestu. Vynikající výkon, možnost využití jako “barbecue gril” – vhodný pro náročnější spotřebitele.

 Recenze Catler GR8012  Elektrický kontaktní gril od firmy Catler uspokojí i ty nejnáročnější uživatele, díky svému výkonu a široké škále funkcí patří totiž mezi nejlepší stolní elektrické grily na trhu.

Díky unikátní konstrukci se totiž může ze stolního grilu proměnil na otevřený barbecue gril doslova během vteřiny. Hodí se na přípravu jakéhokoli druhu masa, zeleniny, či sendvičů.

Mezi kvality grilu patří jeho snadné ovládání, ale i možnost si manuálně přizpůsobit styl přípravy jídla podle svého gusta. Teplotu si mohou uživatelé nastavit rovněž sami, což dává přípravě jídla značnou volnost. Mimo jiné gril disponuje i vyjímatelnou miskou na tuk, takže ani kapka nemusí přijít, na rozdíl od venkovních grilů, nazmar.

Gril nabízí rozměry desky 38,1 x 28,9 cm a je vytvořen z kvalitních materiálů, které mu propůjčují jistou „robustnost“ a nepřilnavost.

Catler GR8012 získal ocenění nejlepšího elektrického kontaktního grilu v soutěži iTest.

Video

Shrnutí

Koupí Catler GR8012 rozhodně neprohloupíte. Bezpochyby se totiž jedná o jeden z nejkvalitnějších stolních elektrických grilů na trhu. Na rozdíl od konkurence navíc nenabízí pouze tradiční funkce stolního zařízení, ale během chvíle se může proměnit na plně funkční barbecue gril. Za jediné negativum se dá v podstatě považovat vyšší cena, ale pokud jste si jistí tím, že jej využijete, můžu koupi Catler GR8012 rozhodně vřele doporučit.

Co potěší

 • Unikátní konstrukce umožňuje, aby se během okamžiku proměnil z tradičního stolního grilu na barbecue gril.
 • Velká grilovací plocha. Na grilu připravíte nejen jídlo pro celou rodinu, ale i pro party s přáteli.
 • Skvělý výkon v kombinaci s nepřilnavými deskami výrobu jídla značně urychlí.
 • Nejkvalitnější kontaktní gril na trhu. Z hlediska kvality materiálů, výkonu a designu nemá gril konkurenci.

Co zamrzí

 • Vyšší cena. Za kvalitu se platí, a to se dá říci i o grilu Catler GR8012, pokud však hledáte kvalitní a všestranné zařízení, vyplatí se připlatit si.
 • Nevyjímatelné grilovací desky. Na rozdíl od konkurence nemá gril vyjímatelné desky, což činí jeho čištění složitější. Je to však cena za unikátní konstrukci, díky které se může snadno proměnit na barbecue gril.

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 5 size=18 text=”true” tooltip=”true”] CENA: od 4 490 Kč

Koupit v obchodě

#4 Tefal Classic GC305012 (od 1 999 Kč)

Jeden z cenově nejdostupnějších kontaktních grilů na trhu, ale stále v kvalitním zpracování od značky Tefal.

 Recenze Tefal Classic GC305012  Další gril od Tefalu, který spadá ve své cenové kategorii mezi elitu. Jednoduchý a všestranný gril se středně velkou grilovací plochou je vhodný pro přípravu rodinné večeře či jídla pro příjemný večer strávený s přáteli. Mezi jeho výhody patří i možnost vybrat si mezi dvěma chody – klasickým grilováním a pomalejším barbecue.

Kromě toho je samozřejmě vybaven miskou na odkapávání tuku a nepřilnavými hliníkovými deskami. Snadno jej ovládáte, snadno s ním uvaříte, snadno jej vyčistíte. Nepřilnavé hliníkové grilovací desky jsou totiž volně odnímatelné a stačí je vložit do myčky na nádobí.

Gril bohužel není možné uložit ve svislé poloze, což mu do jisté míry kazí skladnost. Tu však kompenzují relativně malé rozměry grilu, uložit jej by tedy neměl být velký problém.

Shrnutí

Tefal GC305012 je skvělou volbou pro ty, kdo chtějí kvalitní a všestranný gril, ale zároveň si nejsou jisti tím, jak často jej budou schopni využívat a nechtějí zbytečně investovat do příliš drahého zařízení. Gril od Tefalu přitom nabízí všechno – snadnou údržbu, volbu mezi dvěma chody, jeho nevýhody mají spíše kosmetický charakter. Gril můžeme bez nejmenšího váhání doporučit jako základní gril pro většinu domácností v kvalitním zpracování od Tefalu.

Co potěší

 • Dostupná cena, za kterou má gril co nabídnout.
 • Se svými 2000 W se řadí mezi grily s vyšším výkonem.
 • Na rozdíl od většiny ostatních grilů ve své cenové kategorii nabízí možnost volby mezi dvěma chody – klasickým grilováním a pomalejším barbeque, kdy můžete maso pomalu promazávat marinádou.
 • Nabízí jednoduché ovládání i omyvatelnost díky vyjmutelným plechům které můžete s klidem dát do myčky.

Co zamrzí

 • Pouze 3 teploty termostatu mohou být čas od času omezující.
 • Nemožnost svislého ukládání je cenou za vyšší výkon grilu, vzhledem k jeho středně velkým rozměrům jeho skladování zpravidla nebývá problém.
 • Grilovací plocha je svou velikostí vhodná spíše pro rodinné večeře a přípravu jídla s několika přáteli.

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 4.8 size=18 text=”true” tooltip=”true”] CENA: od 1 999 Kč

Koupit v obchodě

#5 ECG KG 300 deluxe (od 1 999 Kč)

Jeden z nejuniverzálnějších grilů za výbornou cenu pro 3, maximálně 4 osoby.

 Recenze ECG KG 300 deluxe  Gril ECG KG 300 Deluxe se od ostatních grilů našeho seznamu liší unikátní konstrukcí. Díky ní nemá k dispozici jen dvě, ale dokonce tři grilovací polohy – gril, barbecue a zapékání.

Termostat je navíc volně nastavitelný, nemusíte si tedy vybírat pěvně daný teplotní stupeň, jako je tomu u jiných grilů. Celkově se dá říct, že gril od společnosti ECG dává kuchaří při přípravě jídla hodně volnosti. Se svými 2000 W se může navíc pochlubit i solidním výkonem.

Gril je kvůli rozměrům grilovací desky (27,5 cm x 24 cm) nejvhodnější pro tři maximálně čtyři osoby, tedy rodinu či malý okruh přátel. Je vyroben z kvalitní nerezové oceli, díky tomu je velmi odolný vůči poškození.

Desky je možné vyjmout a následně vložit do myčky na nádobí, údržba je velmi snadná. Je vybaven nejen vyjímatelnou deskou na tuk, ale i unikátní stěrkou.

Shrnutí

ECG KG 300 Deluxe můžeme v naší recenzi kontaktních grilů doporučit už jen díky jeho unikátnímu designu. Volně nastavitelná výška horní desky totiž dělá přípravu jídla o mnoho jednodušší. Kromě toho nabízí nejen dvě, ale tři grilovací polohy, což je u grilu, jehož cena se pohybuje do dvou tisíc korun, velmi výrazný klad.

Stejně jako u většiny ostatních levnějších přístrojů je jeho grilovací deska vhodnější pro menší počet lidí – pro rodinu či večírek s několika přáteli však jeho rozměry bohatě stačí. Jeho koupí rozhodně neuděláte chybu. Díky rozsáhlému množství poloh a volně nastavitelné teplotě si můžete s přípravou jídla pohrát.

Co potěší

 • Unikátní konstrukce umožňující 3 grilovací polohy (gril, barbecue, zapékání)
 • Výkon 2000 W a volně nastavitelný termostat
 • Nastavitelná výška horní desky
 • Nízká cena – parametry grilu jsou přitom velmi dobré, nemluvě o velkém množství grilovacích poloh

Co zamrzí

 • Menší grilovací plocha (ideální pro 3-4 osoby)
 • Odtékání omastku, při velkém množstvím vytékajícího tuku může malá část šťávy odtéct mimo sběrnou misku.

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 4.7 size=18 text=”true” tooltip=”true”] CENA: od 1 999 Kč

Koupit v obchodě

#6 Tefal GC 205012 (od 1 503 Kč)

Nejlepší pro občasné grilování ve dvou. Nejlevnější model v naší recenzi.

 Recenze Tefal GC 205012  Skladný, univerzální a levný. Tato tři slova nejlépe popisují gril Tefal GC 205012. Elektrický kontaktní gril od Tefalu patří mezi nejlevnější kousky, které trh nabízí. Mnoho grilů v této cenové kategorii s sebou však nese řadu nedostatků a vysokou poruchovost. Pro něj to však neplatí.

Světelný ukazatel grilu ukáže, kdy je přístroj dostatečně nahřátý pro přípravu pokrmu. Na termostatu jsou nastavitelné tři polohy – sendvič, ryba a maso. Pokud tedy neplánujete na grilu připravovat humry, s přednastavenými polohami si bohatě vystačíte. Ke grilu patří i vyjmutelná miska na šťávu.

S rozměry 17cm x 31cm x 39 cm je gril velmi skladný, zvlášť, když k rozměrům přičteme i fakt, že na rozdíl od řady jiných kontaktních grilů je možné Tefal GC 205012 skladovat i ve svislé poloze. Nepřilnavé hliníkové pečící desky je navíc možné umýt i v myčce nádobí, což výrazně usnadňuje jeho údržbu.

Shrnutí

Prakticky všechna negativa, která by se dala na grilu najít (nižší výkon 1600 W, menší grilovací plocha, méně režimů grilování) se dají přičíst nízké ceně. Při běžném užíván však nejde o nic, co by vás jakkoli omezovalo. Lepší gril za stejnou cenu nenajdete. Pokud plánujete používat gril spíše nárazově, nebo prostě jen nechcete investovat mnoho tisíc korun do kontaktního grilu, měli byste koupi Tefal GC 205012 přinejmenším zvážit.

Co potěší

 • Dva chody (gril a barbecue) nabízí více možností vychutnat si grilované maso podle vlastní chuti.
 • Cenou se gril řadí mezi nejlevnější elektrické kontaktní grily na trhu, kvalita provedení tím však netrpí.
 • V jednoduchosti je krása, snadné ovládání, dobrá omyvatelnost a výborná skladnost dělají z grilu od Tefalu velmi praktického pomocníka.
 • Skladnost – na rozdíl od řady jiných grilů můžete Tefal GC 205012 skladovat i ve svislé poloze, čímž šetříte prostor.

Co zamrzí

 • Slabší výkon 1600 W souvisí s nízkou cenou grilu, při běžném užívání však tento nedostatek prakticky nepocítíte.
 • Relativně malá grilovací plocha vhodnější spíše pro večeři ve dvou.
 • Omezené nastavení termostatu nemusí vyhovovat každému. Pokud chcete připravovat náročnější pokrmy, 3 úrovně termostatu mohou být omezující.

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 4.6 size=18 text=”true” tooltip=”true”] CENA: od 1 503 Kč

Koupit v obchodě

Jak vybrat kontaktní gril

Kontaktní grily mají řadu nesporných výhod. Tou hlavní je jistě fakt, že vám umožní dopřávat si grilované dobroty, přestože nemáte k dispozici zahradu nebo třeba pergolu. Aby ale gril dobře sloužil, je třeba umět si vybrat ten správný. Jak na to? To vám poradíme v následujícím návodu.

Steak
V kontaktních grilech můžete připravovat i šťavnaté steaky

Jak lze využít kontaktní gril?

V první řadě bychom si měli být vědomi toho, jaké jsou možnosti těchto zařízení a k čemu všemu vám mohou posloužit.

Menší kontaktní grily lze velice dobře využít i jako kuchyňská zařízení pro běžnou přípravu jídel v domácnosti. Můžete v nich opékat zeleninu, maso i ryby a to poměrně rychle a s dobrými výsledky. Grily lze ale taky využít jako kompaktní náhradu grilů klasických.

Oceníte u nich nejen menší rozměry, ale i okamžitou připravenost k použití, velmi snadnou údržbu i to, že neprodukují kouř (pokud jídlo nespálíte). Nemusíte navíc manipulovat s otevřeným ohněm. Díky tomu jsou tyto grily vhodné i pro grilování např. na terase nebo balkóně.

Jaké existují druhy?

Kontaktní gril je označení pro více druhů elektrických zařízení. Která varianta je nejoblíbenější a která bude tou pravou pro vás?

 • Oboustranný gril – Pravděpodobně nejprodávanější typ. Jde o zařízení, které díky víku umožňuje kontaktní pečení z obou stran, čímž dosahuje vyšší efektivity a rychlosti přípravy a zároveň je komfortnější, jelikož suroviny nemusíte vlastnoručně obracet. Oboustranné grily mají často výměnné pečicí desky a lze v nich připravovat zeleninu, maso, ale třeba i výrobky z těsta, např. vafle.
 • Zapékací grily (raclette grily) – Raclette je zajímavý typ grilů, který kombinuje horní grilovací desku s vnitřním prostorem, kde teplo působí na jídlo seshora. Díky tomu můžete v tomto grilu i zapékat. Tato zařízení jsou obvykle rozměrnější a hodí se spíše pro náročnější uživatele, kteří rádi přijímají návštěvy a okouzlují je svým kuchařským umem a nabídkou specialit.
 • Plochý, stolní gril – Opět jde o variantu vhodnou spíše pro sešlost více lidí. Skvěle se uplatní při použití na terase nebo v pergole či altánu (pokud je zde přístup k elektřině). Gril sestává z ploché pečicí desky.

Povrch pečicích desek

Materiál

Na materiál povrchu grilovací plochy se při výběru zaměřte především. Nekvalitní materiály nevydrží příliš dlouho a budou se připékat. Kontaktní gril pak přichází o jednu ze zásadních výhod – tedy o jednoduchou a rychlou údržbu. Důležitým faktorem je také možnost vyjmutí desky. Pokud má gril pouze pevnou plochu, bude mytí náročnější. A teď už ke konkrétním materiálům.

 • Keramika – Moderní a velmi populární řešení. Keramické desky mají dobré tepelné vlastnosti a jsou zcela nepřilnavé. Lze na nich připravovat jakékoli druhy pokrmů. Nevýhodou je křehkost a taky často vyšší cena.
 • Teflon – Tento materiál představuje dneska standard a je cenově dostupný. Nepřilnavost je dobrá, ale povrch je náchylný k oděru a poškrábání. S poškozením povrchové úpravy dochází ke snižování nepřilnavých vlastností.
 • Kámen – Atraktivní řešení umožňující zdravé grilování bez použití tuků. Nevýhodou je vyšší hmotnost a taky pomalejší rozehřívání (kámen na druhou stranu drží teplo velmi dlouho).

Struktura povrchu

Další otázkou, pokud jde o grilovací plochu, je její povrchové členění. Základní varianty jsou dvě. Hladká plocha a žebrovaná plocha. Která je lepší? Inu, v ideálním případě lze u grilu tyto desky podle potřeby vyměnit.

Žebrování je vhodné při přípravě steaků a větších kusů mas, protože je oddělí od výpeku a zabrání, aby se surovina začala dusit. Taky na mase vzniká pěkná kresba. Hladké plochy jsou univerzálnější, vhodné pro přípravu menších kusů masa i zeleniny, ale i dalších surovin (těst, vajec apod.). Některé oboustranné grily mohou mít i různé speciální výměnné desky (na vafle, bagety, sendviče apod.).

panini
V kontaktních grilech můžete zapékat i pečivo a vytvářet tzv. Panini

Výkon / příkon

A teď z techničtějšího soudku. Při výběru grilu na tento parametr rozhodně nezapomeňte. Obvykle se sice dozvíte pouze příkon, ale i podle něj si můžete udělat určitou představu o reálném výkonu. Spousta slabších a levnějších domácích grilů disponuje slabým příkonem i pod 1000 W. Takové grily se nejenom pomalu rozpalují, ale nemusejí ani poskytovat dostatečnou teplotu pro správnou přípravu např. steaků. Grily okolo 2000 W příkonu už by měly být schopny postarat se o poctivou tepelnou úpravu jakékoli běžné suroviny.

Termostat/regulace teploty

Na rozdíl od grilů na dřevěné uhlí, dosahují kontaktní varianty konstantní teploty, kterou by měly být schopny udržovat. A drtivá většina modelů vám umožní teplotu i regulovat podle potřeby alespoň v několika stupních. Někdy je možné volit konkrétní teplotu jako u klasické trouby. U levnějších modelů se dočkáte spíše jen několika možností výkonu (např. min.; medium; max.).

Pokročilé režimy kontaktních grilů

Pokud patříte mezi velké milovníky steaků, možná oceníte gril s pokročilým režimem „Smart“. Ten umožní zvolit si, jak chcete maso propečené – podle toho pak gril automaticky upravuje teplotu a délku pečení na základě váhy a velikosti (tloušťky) masa. Některé modely pak nabízejí i další automatizované programy (např. pro uzeniny, ryby, drůbež, zeleninu apod.).

Další funkce kontaktních grilů

Levnější oboustranné grily obvykle nedisponují žádnou zvláštní funkční výbavou. Základem je alespoň nějaká regulace teploty a taky indikátor nahřátí, který uživatele informuje o tom, že gril už dosáhl potřebné teploty.

Setkat se můžete taky s časovačem, což je v podstatě klasická minutka vhodná pro přípravu pokrmů, u kterých je důležité sledovat přesný čas.

Údržba a čištění kontaktních grilů

Kontaktní grily by měly umožňovat snadnou údržbu. Největším problémem bývají připečené kousky pokrmů (zejména u levnějších povrchů) a taky mastnota a zbytky oleje či tuku. Ideální je, pokud má gril odnímatelné pečicí desky, které je možné třeba i vložit do myčky. O přebytky tuku se zase může postarat odkapávací miska. I ta by měla být oddělitelná pro snadnější údržbu. Jinak tyto grily umožňují komfortní vaření bez přílišné práce.

Nejprodávanější kontaktní grily podle Heureka.cz

Doufáme, že jsme vám pomohli nebo vás alespoň inspirovali při výběru nového kontaktního grilu. Pokud ano, budeme rádi za vaši zpětnou vazbu, zkušenost, recenzi, srovnání či hodnocení vámi zakoupeného produktu. Učinit tak můžete v komentářích, níže na této stránce. Možná právě váš názor pomůže ostatním s výběrem nejlepšího stolního elektrického grilu na trhu.
0 Sdílení

Lukáš Pavelka

Připravuji pro vás recenze, žebříčky a testy nejlepších produktů pro snažší výběr a rozhodnutí. Procházím zahraniční testy, čtu recenze zákazníků a oslovuji odborníky v oboru, abych vás inspiroval při vašich nákupech.
O nás | Spolupráce

Přidat komentář

Klikněte sem pro zanechání komentáře