Magazín

Eshop Electronic-star.cz (recenze a zkušenosti)

Dnes se podíváme na zajímavý internetový obchod, který se zaměřuje na prodej elektroniky do domácnosti, zvukové techniky, ale třeba i fitness vybavení. Jde o e-shop Electronic-star.cz. Nepatří sice k největším nebo nejznámějším prodejcům u nás, ale přesto si myslíme, že by neměl uniknout vaší pozornosti.

eshop electronic-star-cz

O společnosti

Internetový obchod Electronic-star.cz provozuje společnost Chal-Tec GmbH, která sídlí u našich západních sousedů, v Berlíně. Tato firma vznikla už v roce 2005 a nejde tedy o žádného nováčka na trhu.

Za zmínku rozhodně stojí fakt, že jde o výhradního dovozce poměrně známé německé značky Klarstein. Ta vyrábí především domácí a kuchyňské elektrické spotřebiče, ale taky zařízení pro chlazení (například mobilní klimatizace) i vytápění a další produkty. Klarstein je velmi vysoce hodnocená značka, která se u nás těší velké oblibě pro kvalitu svých výrobků, které kombinují vynikající vlastnosti, výkon a vybavení s elegantním designem. Ale zpět k e-shopu Elektronic-star.cz.

electronicstar logo

Sortiment zboží

Co můžete v tomto internetovém obchodě nakoupit? Jak už bylo řečeno, sortiment je poměrně široký. Hlavní kategorie tvoří:

  • Domácnost
  • Zahrada
  • Ozvučení
  • Hifi a TV
  • Fitness a sport
  • Outdoor a volný čas

Domácnost

Nabídka zboží pro domácnost zahrnuje především velkou i malou elektroniku (pračky, lednice, digestoře, vinotéky, kávovary, žehličky, vysavače apod.), ale taky techniku jako klimatizace nebo různé druhy otopných a výhřevných zařízení. Právě zde se často dostává ke slovu zmíněná značka Klarstein.

V této kategorii patří mezi nejprodávanější například:

Zvuková technika

Specifikem tohoto e-shopu je ale především opravdu vynikající výběr zvukové techniky. Najdete zde reproduktory a mikrofony, a dokonce i DJ vybavení nebo studiovou techniku a hudební nástroje. Nakoupit zde můžete i karaoke sestavy, domácí kina nebo projekční techniku a světelnou techniku.

Fitness, sport a outdoor

Další významnou část sortimentu e-shopu Electronic-star.cz tvoří potřeby pro fitness, sport, outdoor anebo volnočasové aktivity obecně. Najdete zde například posilovací stroje a vybavení, trenažéry, vybavení pro zimní sporty nebo cyklistiku a taky vybavení pro turistiku, kemping či například vodácké aktivity.

V této kategorii patří mezi nejprodávanější například:

Internetový obchod Electronic-star.cz nabízí sortiment vysoké kvality od prestižních výrobců a rozhodně zaujme i náročnější zákazníky.

Služby

Z hlediska služeb a možností pro zákazníky lze obchod Electronic-star.cz rozhodně považovat vstřícný, na zřejmě i nadprůměrný. Pojďme se podívat na konkrétní služby a výhody.

Doprava

Fakt, který zřejmě většinu potenciálních zákazníků potěší nejvíc, je doprava zdarma. Tato nezanedbatelná výhoda se týká většiny zboží a u každého produktu je viditelné označení, zda se na něj tato možnost vztahuje. Takto transparentní přístup je chvályhodný – zdálo by se, že jde o samozřejmost, ale bohužel ne vždy tomu tak je. Doprava zdarma se však nemusí vztahovat na nadrozměrné zásilky.

Prodloužená záruka

Další parádní bonus. Netýká se sice všeho zboží, ale u vybraných produktů získáte prodlouženou záruku na 3 roky. To je rozhodně příjemná zpráva a významný faktor na pomyslných miskách vah při rozhodování o koupi.

Zákaznický servis

Taky zákaznická podpora je na velmi dobré úrovni. Kromě standardního e-mailu a telefonní linky můžete totiž využít i live chat pro rychlou, online komunikaci s obchodem.

Přehlednost e-shopu

Pochvalu si zaslouží i samotné prostředí e-shopu, které je velmi přehledné, minimalisticky a vkusně zpracované bez matoucích nabídek a navigací, záplavy reklam nebo jiných nadbytečností, které znepříjemňují orientaci.

Celkové hodnocení e-shopu Electronic-star.cz

E-shop Electronic-star.cz se nemá za co stydět, naopak. Vysoká hodnocení na portálech Heureka.cz (91 %) a Zbozi.cz (87 %) svědčí o tom, že sem stojí za to zavítat a případně i nakoupit. Oceňována je kvalita zboží a spolehlivost obchodu, až na výjimky taky dodací doba, která se v průměru pohybuje okolo 4,2 dní. Není to úplná špička, ale solidní standard. Závažnějších výhrad nebo stížností se objevuje pouze minimum.

Hodnocení eshopu Datart naší redakcí:

[usrlist Nabídka:5 “Přehlednost eshopu:5” Reklamace:4.5 “Dodání zboží:5” “Ceny:5” size=18]

Další recenze eshopů:

0 Sdílení