Magazín

Recenze eshopu Signal-nabytek.cz – zkušenosti a prodejny

Útulný domov, lahodící oku a vkusu – to je jistě sen každého člověka. Většinou není nijak nesplnitelný a většina lidí se snaží svou vizi realizovat. A co tvoří domov kromě rodiny a střechy nad hlavou? Obvykle to je samozřejmě nábytek, vybavení a třeba i nějaké ty dekorace. V dnešním článku se proto budeme věnovat jednomu z významných českých prodejců nábytku a dalšího vybavení domu či bytu. Půjde o e-shop Signal-nabytek.cz a jeho služby i sortiment si důkladně proklepneme v podrobné recenzi.

Jako vždy se budeme snažit přijít na to, jak si tento obchod vede u zákazníků, ve srovnání s konkurencí, co nabízí a v jaké kvalitě. Díky tomu se budete moci lépe rozhodnout, zda jde o tu správnou destinaci pro váš nákup. Zvlášť u nábytku, který obvykle nestojí pár korun a budete se na něj dívat každý den, je pečlivá volba velmi důležitá.

screen signal-nabytek.cz

O společnosti Signal-nabytek.cz

Logo Signal-nábytek.cz Internetový obchod, který najdete na adrese Signal-nabytek.cz se věnuje prodeji nábytku firmy Signal. Jde o významného výrobce a dovozce nábytku, který patří k nejsilnějším ve střední Evropě a distribuuje nábytek vlastní značky dokonce do 30 evropských zemí. Společnost navíc působí od roku 1992. Dá se tedy říct, že zázemí firmy je velmi silné a rozhodně jde o ověřenou a známou značku. To je dobrá zpráva, ale jistě ne dostačující argument pro uskutečnění nákupu.

Nábytek značky Signal nabízí velmi kvalitní kousky ve stylovém designovém provedení. Nechybí obrovský výběr masivních dřevěných výrobků. Kromě toho obchod nabízí i produkty dalších značek. Výběr je v důsledku pestrý a později se na něj podíváme blíže.

Samotná firma má provozovnu v Hronově. Zde taky můžete uskutečnit osobní odběry. Další pobočky bohužel nejsou k dispozici, takže jde de facto o čistě internetový obchod.

Sortiment obchodu

Pojďme konečně pořádně prozkoumat sortiment obchodu. Nutno hned na začátek říct, že je velmi rozsáhlý. V hlavních kategoriích rozhodně nenastane situace, že byste museli vybírat z několika málo variant. Naopak. Většinou dojde na desítky, ne-li stovky možností v každé podkategorii. To už je výběr prakticky srovnatelný se všemi velkými hráči na českém trhu.

Sortiment zahrnuje nábytek do obývacího pokoje se skvělým výběrem regálů, komod, stolků pod TV či konferenčních, vitrín, skříněk apod. Naleznete zde taky přes stovku sedacích souprav a na dvě desítky velice elegantních obývacích stěn. Cena některých stěn je navíc opravdu vynikající, už od cca 4500 Kč koupíte kompletní stěny ve velmi povedeném designu.

Další kategorií je ložnicový nábytek. Zahrnuje především komody, noční stolky a postele, ale nechybí ani výběr regálů, toaletních stolků nebo i matrací. Opět zde lze najít i velmi dostupné a přitom vkusné a stylové výrobky. Velmi pestrý sortiment skrývá i sekce pro předsíň. Zajímavý je především výběr apartních botníků, ale třeba i věšáků. Nechybí ani celé předsíňové sety, které vám usnadní práci a nejspíš i ušetří peníze. Tyto předsíňové stěny v různých moderních dekorech můžete pořídit už od 2 tisíc Kč.

Další část sortimentu tvoří jídelní a kancelářský nábytek. Najdete zde velmi zajímavý výběr barových židlí, ale i jídelních stolů, kancelářských stolů a kvalitních pracovních židlí a křesel pro pohodlnější a zdravější práci. V dětském nábytku najdete různorodý výběr postelí a psacích stolů, včetně patrových. Poněkud omezený je koupelnový nábytek, který se zaměřuje v podstatě jen na zrcadla. Potěší ale nabídka zahradního nábytku. Není velká, ale soustředí se na exkluzivnější sestavy, které zaujmou náročnější a náročné zájemce.

Signal-nabytek.cz nabízí i kuchyňské sety. Ty začínají i na opravdu velmi nízkých cenách kolem 4 tisíc. Překvapivě levné jsou i komplexnější a propracovanější varianty. Výběr je ovšem nepříliš široký.

Shrnuto a podtrženo, pokud jde o sortiment – těžiště tohoto eshopu leží především v obývacím pokoji, ložnici a předsíni. Dále už je nabídka méně obsáhlá, přesto skýtá leccos zajímavého. Ve většině kategorií taky najdete opravdu velmi dostupné produkty a sety, které přitom vůbec nevypadají špatně.

Ukázka sortimentu z eshopu Signal-nabytek.cz

Zpracování eshopu Signal-nabytek.cz

Jak je na tom samotný eshop? Potěší značnou přehledností až střídmostí, která však rozhodně není na škodu. Hlavní stránka nepodsouvá takřka žádný reklamní balast a obsahuje spíše důležité odkazy a informace. Stránky disponují porovnávačem produktů, což je velmi praktická pomůcka, která vám pomůže rozhodnout se mezi dvěma nebo více variantami téhož druhu zboží na základě hlavních parametrů.

Velmi dobře zpracovaný je taky vyhledávač. Obsahuje více užitečných filtrů. Můžete tak hledat a vybírat podle přesně stanovených podmínek. Od barvy, šířky, hloubky, výšky až po značku apod. Pokud jde o samotné popisky zboží, ty jsou spíše strohé, ale základní informace se dozvíte. Na webu bohužel chybí live-chat pro rychlé řešení dotazů nebo problémů. Využít můžete pouze email nebo telefonní linku s nepříliš dlouhou pracovní dobou. Celkový dojem je však převážně dobrý.

Doprava Signal-Nabytek.cz

Dopravu menších položek zajišťuje Česká pošta, cena je od 129 Kč. Dopravu větších kusů k zákazníkovi zařizuje obchod z vlastních zdrojů (další možností je osobní odběr v Hronově), cena je pak od 499 Kč. Bohužel, dopátrat se podrobnějších informací o dopravě, servisu a cenách je problém. Prakticky se potřebné informace dozvíte až při vyřizování objednávky, což není úplně ideální.

Platba je pak možná na dobírku s 20Kč příplatkem, převodem, platební kartou a možností je i nákup na splátky, který zprostředkovává finanční společnost Essox.

Oblíbené produkty z eshopu Signal-nabytek.cz (TOP 10)

Shrnutí a uživatelské hodnocení eshopu Signal-nabytek.cz

Logo Signal-nábytek.cz Signal-nabytek.cz potěší příjemným a přehledným prostředím e-shopu, solidním vyhledávacím systémem a velkým výběrem, zejména pokud jde o vybavení obývacího pokoje, ložnice a předsíně. Další sortiment je omezenější, spíše doplňkový. Jistě by však neuškodily důkladnější popisky zboží, v obchodě taky chybí live-chat a špatná je i dostupnost informací o dopravě, cenách a platbách.

Nejde ale o závažné problémy, které by vás měly od nákupu odradit. Obchod totiž nabízí opravdu velmi pěkné výrobky – a mnohdy za skutečně pozoruhodné ceny. Nechybí ale ani exkluzivnější kousky. Krom toho na eshopu najdete i výprodejovou kategorii, která jistě taky stojí za prozkoumání.

Signal-nabytek.cz se v rámci své kategorie těší poměrně dobrému uživatelskému hodnocení. Na Zbozi.cz drží 80 %. Většinou je pozitivně hodnocena komunikace i rychlost dopravy. Negativní ohlasy se často týkají horšího stavu dodání nebo chybějících částí (spojovací materiál). Na Googlu má pak obchod taky velmi pěkné hodnocení (3,7 z 5 hvězd). Ačkoli se tedy občas vyskytnou problémy, patří Signal-nabytek.cz mezi ověřené a solidní prodejce.

Výhody

  • Ověřená firma dodávající do 30 států Evropy již od roku 1992
  • Solidní nabídka zboží z vybavení obývacího pokoje, ložnice a předsíně
  • Relativně slušné ceny zboží
  • Rychlost dodání zboží
  • Ověřený a solidní prodejce (i u něj však čas od času objeví negativní komentář)

Nevýhody

  • Důkladnější popisky zboží by přišli vhod
  • Chybí live-chat pro rychlou komunikaci
  • Dostupnost informací o cenách dopravy a celkově dopravě

Hodnocení eshopu Signal-nábytek.cz naší redakcí:

[usrlist Nabídka:4 “Přehlednost eshopu:4.5” Reklamace:4.5 “Dodání zboží:4” “Ceny:4.5” size=18]

Další recenze eshopů:

0 Sdílení