Kuchyně

Recenze 8 nejlepších mlýnků na kávu (ruční i elektrické)

Nejlepší mlýnky na kávu Obzvláště v posledních letech se rozmohl trend pití kvalitní kávy. Každý má svůj oblíbený druh kávy, oblíbený styl přípravy kávy… Ovšem ti skuteční znalci mají vždy svůj mlýnek! Ale jak poznat nejlepší mlýnek na kávu? Někdo dává přednost elektrickému, tradicionalisté zase ruční klasice. A proto vám v recenzi mlýnků na kávu přinášíme to nejlepší nabízené v obou variantách!

Ruční nebo elektrický mlýnek?

Zvolit elektrický nebo raději ruční mlýnek na kávu? Toť otázka.

Ruční mlýnek na kávu vám dá možnost plně kontrolovat přípravu kávy. Cítíte ji pod rukama a patří k celkovému rituálu. Mlýnek využijete při přípravě kávy na cestách. Mezi největší výhodou je fakt, že ruční mlýnek kávu nespálí a můžete regulovat částečně hrubost mletí. Mezi nevýhody řadíme možnost připravit většinou pouze pár šálků, což ovšem k tomuto druhu mlýnků patří.

Elektrický mlýnek na kávu vám poskytne komfort, sníží vám čas přípravy kávy a v případě profesionálních mlýnků i možnost rovnou dávkovat správný poměr. Některé, především levnější modely ale mohou při mletí kávu pálit tím, jak se zahřejí. U dražších přístrojů by to však neměl být problém. Druhým faktem je, že potřebujete mít v dosahu elektrickou přípojku, což může být třeba na cestách problém.

Test nejlepších mlýnků na kávu podle redakce a recenzí

ProduktHodnoceníCena (od)
Ruční mlýnky na kávu
#1Porlex Mini
[usr 5 text="true" tooltip="true"]1 299 KčČíst recenze
#2Hario Skerton
[usr 4.9 text="true" tooltip="true"]755 KčČíst recenze
#3Porlex Tall
[usr 4.9 text="true" tooltip="true"]1 369 KčČíst recenze
#4Hario Mini Mill Slim
[usr 4.8 text="true" tooltip="true"]599 KčČíst recenze
Elektrické mlýnky na kávu
#1Bosch MKM6003
[usr 5 text="true" tooltip="true"]449 KčČíst recenze
#2DeLonghi KG 521
[usr 5 text="true" tooltip="true"]3 690 KčČíst recenze
#3DeLonghi KG 89
[usr 4.8 text="true" tooltip="true"]1 099 KčČíst recenze
#4Sencor SCG 1050BK
[usr 4.5 text="true" tooltip="true"]349 KčČíst recenze

Srovnání 4 ručních mlýnků na kávu

#1 Porlex Mini (od 1 299 Kč)

Nejlepší ruční mlýnek na kávu, ideální pro cestování


 Recenze Porlex Mini  Portlex Mini je nerezový ruční mlýnek na kávu, který je – díky své velikosti – ideálním partnerem na cestování nebo časté přepravování.

Japonské produkty jsou známé svou precizností, proto nebudete zklamaní. Uvnitř má mlýnek kuželové keramické kameny, které mají delší životnost, jsou ostřejší a odolnější vůči korozi. Čištění je proto velmi snadné – celý mlýnek z nerezové oceli je velmi nenáročný na údržbu.

Mlýnek má praktickou skládací rukojeť a gumovou manžetu pro snadnější manipulaci. Zásobník na mletou kávu má kapacitu 35 g a zvládne vám namlít vše, co si přejete – od turka až po preso! Cena je maličko vyšší, ale skutečně očekávejte vysokou kvalitu.

Shrnutí:

Uživatelské recenze se beze zbytku shodují, že jde o skutečně výborný produkt. Mlýnek má solidní bytelné provedení a dokáže namlít kávu skutečně najemno. Zákazníci rovněž oceňují nové uchycení kličky, což je změna v designu posledního modelu. Rovněž keramické kameny se setkali se spokojeností nakupujících- semelou kávu snadno, jemně a není problém je vyčistit.

Video

Co potěší

 • Nerezové provedení
 • Flexibilní nastavení mletí
 • Malé skladné provedení

Co zamrzí

 • Vyšší cena

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 5 size=18 text=”true” tooltip=”true”] CENA: od 1 299 Kč

Koupit v obchodě

#2 Hario Skerton (od 755 Kč)

Nejlepší ruční v poměru cena / výkon


 Recenze Hario Skerton  Pokud hledáte velmi dobrý ruční mlýnek za nižší cenu, potom doporučujeme Hario Skerton. Japonský výrobce navrhnul design mlýnku v kombinaci – sklo – černý plast, který vypadá od prvního pohledu velmi atraktivně.

Hario Skerton má uvnitř keramické kameny, které usnadňují mletí i čištění výrobku. Díky matici ve spodní části mlýnku si můžete nastavit takovou hrubost mletí, jaká vám vyhovuje.

Zásobník na kávu pojme zhruba 100 g namleté kávy. Skleněná varianta není moc vhodná na cestování, ale zase oceníte velice příznivou cenu.

Shrnutí:

Jeden z nejprodávanějších mlýnků na kávu vůbec – poměr cena / kvalita je jedinečný. Kvalitní japonské provedení zaručuje trvanlivost produktu a cena je potom jen třešničkou na dortu. Uživatelé nejlépe hodnotí snadnou manipulaci, jemnost a rychlost mletí. Jako téměř jediná nevýhoda je uváděna trochu chatrná konstrukce, obzvláště v okolí kličky.

Video

Co potěší

 • Kombinace sklo – plast = při mletí vidíte dovnitř
 • Nízká cena
 • Pojme až 100 g namleté kávy
 • Kónické keramické kameny

Co zamrzí

 • Povolující se klička

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 4.9 size=18 text=”true” tooltip=”true”] CENA: od 755 Kč

Koupit v obchodě

#3 Porlex Tall (od 1 369 Kč)

Jeden z nejlepších modelů podle recenzí


 Recenze Porlex Tall  A nyní se v recenzi mlýnků na kávu přesouváme od cestovních variant k těm větším! Starší bratr nerezového Porlexu Mini je schopen pojmout až 262 g namleté kávy.

Stejně tak má Portlex Tall nový technický prvek – způsob uchycení kličky, který by v tomto provedení měl vydržet mnohem déle. Keramické kameny uvnitř mlýnku melou snadno a jemně – nastavení hrubosti mletí tedy záleží jen na tom, co máte rádi!

Žádné zahřívání a působení statické elektřiny. Od tohoto kvalitního ručního mlýnku na kávu můžete očekávat prakticky bezúdržbový provoz, snadnou manipulaci a radost ze svého šálku kávy!

Shrnutí:

I tento japonský výrobek sklidil na domácím poli ovace! Recenzenti si nemohou vynachválit kvalitu mletí, snadnou práci, kompaktnost a spolehlivost. Vylepšení kličky potěšilo klientelu, protože to byla pravděpodobně jediná věc, která na mlýnku nebyla dokonalá. Pokud je náhodou něco vytýkáno, pak to je chybící gumová manžeta pro snadnější úchop a dražší cena (která ovšem nikdy nebyla brána jako problém).

Co potěší

 • Nerezové provedení
 • Až 262 g namleté kávy
 • Nový způsob uchycení kličky
 • Keramické kameny

Co zamrzí

 • Chybí gumová manžeta pro lepší držení

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 4.9 size=18 text=”true” tooltip=”true”] CENA: od 1 369 Kč

Koupit v obchodě

#4 Hario Mini Mill Slim (od 599 Kč)

Alternativa na cesty pro 1-2 šálky kávy


 Recenze Hario Mini Mill Slim  Čtveřici nejlepších ručních mlýnků na kávu zakončuje Hario Mini Mill Slim. Nejmenší a nejlevnější výrobek, který si ovšem v kvalitě nezadá se svými většími soupeři.

Mini mlýnek na 1-2 kávy má tělo z polypropylenu a víku z metakrylátu. Keramické kameny zaručují dlouhou životnost a odolnost výrobku.

Tento mlýnek je terno na jakékoli cestování, včetně odnímatelné rukojeti. Matice ve spodu výrobku umožňuje nastavit individuální hrubost mletí – přesně dle vašich preferencí.

Shrnutí:

Zákazníci jsou s výrobkem obecně vzato velmi spokojeni. Lehké ovládání a jemné mletí si – stejně jako nízká cena – získalo mnoho fanoušků. Možná právě vinou nízké ceny je ovšem zmiňována chatrnost výrobku, který již není tak odolný. Rovněž je zmiňována delší doba mletí, protože v dnešní době nic není zadarmo a kávu si jednoznačně musíte zasloužit!

Video

Co potěší

 • Malá cestovní velikost
 • Nízká cena
 • Individuální nastavení mletí
 • Keramické kameny

Co zamrzí

 • Kapacita jen na 1-2 šálky kávy

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 4.8 size=18 text=”true” tooltip=”true”] CENA: od 599 Kč

Koupit v obchodě

Srovnání 4 elektrických mlýnků na kávu

#1 Bosch MKM6003 (od 449 Kč)

Nejprodávanější elektrický mlýnek na kávu pro nenáročné uživatele (základ)


 Recenze Bosch MKM6003  Elektrický mlýnek na kávu Bosch MKM6003 je elegantním černým pomocníkem, jehož pýchou je sekací nůž z nerezové oceli.

Do zásobníku se vejde 75 g kávových zrn nebo jiných semen či ořechů, které mlýnek bez problémů také semele. Jeho tichý chod bude pro vaše uši po ránu znít jako hudba.

Jako nevýhodu můžeme vnímat jeden stupeň mletí, který nedává prostor pro individuální nastavení. Nicméně hrubost mletí je velmi jemná a jeho cena určitě prospěje především vaší peněžence. Tudíž pokud jste méně náročný uživatel, který si chce pořídit elektrický mlýnek, tak tenhle vám bude sedět.

Shrnutí:

Pokud si tento elektrický mlýnek na kávu chcete koupit, určitě neprohloupíte. Příznivá cena / výkon, rychlé mletí a tichý chod. Rovněž shledáváme zajímavou možností využít mlýnek i na jiné druhy potravin. Nezapomeňte ovšem počítat pouze s jedním stupněm mletí a s faktem, že káva nemusí být úplně rovnoměrně pomletá.

Co potěší

 • Sekací nůž z nerezové oceli
 • Tichý chod
 • Zásobník na 75 g kávových zrn
 • Nízká cena
 • Možnost používat i na semena a ořechy
 • Bezpečnostní pojistka

Co zamrzí

 • Pouze jeden stupeň mletí
 • Trochu nerovnoměrné mletí

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 5 size=18 text=”true” tooltip=”true”] CENA: od 449 Kč

Koupit v obchodě

#2 DeLonghi KG 521

Profesionální elektrický mlýnek s velmi dobrými recenzemi


 Recenze DeLonghi KG 521  Tak tenhle kovový brouček už je poměrně profesionální zařízení. Kónický tvar mlýnku pomáhá dosáhnout naprosto rovnoměrného mletí, čímž dodává kávě okouzlující aroma.

Nerezové mlecí kameny vám nabídnou až 18 druhů mletí, čímž dosáhnete perfektního výsledku pro vámi zvolenou kávu. Zásobník má dost kapacity až na 14 šálků.

Celý proces probíhá přes LCD displej, kde si vše nastavíte – hrubost mletí a množství šálků. Vkusný a atraktivní design je už jen bonbónkem na závěr. Při procesu dochází k minimálnímu zahřívání mlýnku – káva se nespálí.

Shrnutí:

Toto zařízení je pro skutečného fajnšmekra, který využívá velký objem kávy následně připravovaný různými způsoby. Uživatelé hodnotí výrobek velmi kladně, co se praktičnosti, kvality a mletí týče. Pokud hledáte profesionální mlýnek, investicí rozhodně neprohloupíte.

Fantastický je tento mlýnek v kombinaci s pákovým kávovarem Delonghi EC680, viz. náš žebříček nejlepších kávovarů.

Co potěší

 • Nerezové mlecí kameny
 • Kónický tvar
 • 18 druhů mletí
 • Kapacita až 14 šálků
 • LCD displej

Co zamrzí

 • Vyšší cena
 • Vyšší váha

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 5 size=18 text=”true” tooltip=”true”] CENA: od 3690 Kč

Koupit v obchodě

#3 DeLonghi KG 89

Kvalitní elektrický mlýnek – zlatá střední cesta co se kvality týče


 Recenze DeLonghi KG 89  Recenze mlýnků na kávu přináší dalšího profesionálního pomocníka. Plastový elektrický mlýnek dokáže připravit kávu až na 12 šálků.

Ocelové mlecí kameny zaručují rovnoměrné mletí a opojné aroma. Ani na bezpečnost se nezapomnělo – bezpečnostní pojistka zastaví mlecí kameny v případě vyjmutí jednoho ze zásobníků.

Jednoduchý design je vybaven protiskluznými nožičkami a několika stupni hrubosti mletí – pro dosažení perfektního výsledku.

Shrnutí:

Většina uživatelů si nákup tohoto výrobku pochvaluje – snadně se s ním manipuluje, není hlučný a vůbec se nezahřívá / nepálí kávu. Několik recenzentů se ovšem shodlo, že museli upravit polohu mlecího kamenu, aby přístroj mlel skutečně najemno. Takže pokud potřebujete jednoduchý a přesto kvalitní mlýnek na kávu, pak se podívejte na DeLonghi KG 89.

Video

Co potěší

 • Kapacita 12 šálků
 • Několik stupňů mletí
 • Bezpečnostní pojistka
 • Nižší cena

Co zamrzí

 • Nutnost manipulace s mlecím kamenem pro dokonalé mletí

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 4.8 size=18 text=”true” tooltip=”true”] CENA: od 1 099 Kč

Koupit v obchodě

#4 Sencor SCG 1050BK (od 349 Kč)

Nejlepší levný elektrický mlýnek na kávu, s tříštívými noži z nerezu pro nenáročné


 Recenze Sencor SCG 1050BK  A jeden menší, ale kvalitní elektrický mlýnek na závěr. Deset šálků vykouzlíte tak snadno jako mávnutím hůlky.

Tříštivý nůž z nerezu dokáže mlít skutečně najemno, přičemž stupeň hrubosti si určíte sami délkou mletí. Bezpečnost především – protiskluzné nožičky a pojistka spouštěče bude dbát na vaše bezpečí.

Zásobník z nerezové oceli zajišťuje dlouhou životnost a snadnou údržbu přístroje. A nezapomeňte, že tento mlýnek je multifunkční vybavení domácnosti – mlít můžete rovněž mák, ořechy či bylinky.

Shrnutí:

Uživatelé rozhodně oceňují praktičnost, rychlost a tichost přístroje. Rovněž velmi nízká cena může být motivujícím faktorem ke koupi. Rozhodně však Sencor SCG 1050BK považujeme za produkt spíše pro nenáročné uživatele – pokud máte náročný vkus a víte, co chcete, pak zvažte koupi raději jiného přístroje. Odborníci také poukazují na fakt, že při mletí je lepší používat mlecí kameny namísto ostrých nožů, které mají tendenci se zahřívat a pálit kávu. Ovšem recenzenti tento fakt u tohoto přístroje nezmiňují, je však třeba s tím trochu počítat.

Co potěší

 • Tříštivý nůž z nerezu se dá použít také na mák, ořechy či bylinky
 • Až 10 šálků kávy
 • Bezpečnostní pojistka

Co zamrzí

 • Ostré nože nejsou podle odborníků vhodné na mletí kávy, protož může docházet k ohřevu a pálení

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 4.5 size=18 text=”true” tooltip=”true”] CENA: od 349 Kč

Koupit v obchodě

Jak vybrat mlýnek na kávu

V naší recenzi mlýnků na kávu jsme věnovali prostor oběma variantám – tedy ručnímu i modernímu elektrickému provedení. Jak se ale rozhodnout pro konkrétní model? Pokud tápete, možná vám pomůže návod, který jsme pro vás připravili.

Seznámí vás s mlýnky na kávu, jejich vlastnostmi a parametry tak trochu v obecné rovině. Díky tomu už budete při nákupu vědět, co máte žádat, a bez čeho se naopak obejdete.

Čerstvě namletá káva
Čerstvě namletá káva

Proč si pořídit mlýnek na kávu?

Zcela zásadní otázka, která pochopitelně často zazní při nákupu předmětů, které nepatří k životně důležitému vybavení. Jaké výhody získáte pořízením mlýnku? Celkem značné, zejména pokud si chcete vychutnat opravdu dobrou kávu.

Chuťové a aromatické vlastnosti kávy po namletí poměrně velmi rychle degradují v důsledku oxidace. Do jisté míry se tomu dá předejít správným skladováním. Přesto – až si jednou namelete kávu těsně před uvařením – možná budete překvapeni, jak lahodný nápoj může vzniknout.

Pravdou je, že zdaleka ne každý člověk chce věnovat přípravě kávy tolik času a pozvednout ji takřka na úroveň rituálu. Pokud je pro vás káva jen zdroj kofeinu, zřejmě mlýnek (zvlášť ruční) příliš nedoceníte. Pokud patříte mezi kávové gurmány, už bez něj nedáte ani šálek.

Typy mlýnků

Jak už jsme řekli, existují dva základní typy mlýnků. Mlýnky klasického střihu fungují na ruční pohon. Komfortnější elektrické varianty už melou bez námahy. Dnes se prodávají a jsou oblíbené obě verze, protože obě mohou nabídnout určité výhody.

Ruční mlýnek

Jednou z důležitých výhod je jistě samotný pocit propojení s tradicí. Někteří lidé nedají dopustit na krásný zvuk, který mlýnky při práci vydávají. Ale co nějaké objektivní, praktické výhody? I těch se dočkáte.

Ruční mlýnky využívají mlecí kameny a dokážou kávu namlít opravdu šetrně (bez přepálení) a rovnoměrně. Vlastnosti kávy tedy zůstávají zachovány v maximální míře. Další výhodou je snadné nastavení hrubosti mletí.

Ale jsou tu pochopitelně i nevýhody. Ruční mletí je časově náročnější a především namáhavější. Při větší spotřebě kávy nebo více konzumentech už by mohlo být používání ručního mlýnku poměrně nevýhodné. Hodí se, pokud připravujete jen pár šálků denně.

Elektrický mlýnek

Rychlost a komfort. To jsou hlavní přednosti moderního elektrického řešení. Pro přípravu většího množství kávy je elektrický mlýnek rozumná volba. Točit ručním mlýnkem desetkrát denně by vás zřejmě brzy omrzelo. Stejně jako by případnou větší návštěvu omrzelo nekonečné čekání na šálek.

Levnější zařízení využívají k mletí ocelové nože. Toto řešení je sice dostupné, ale nejméně šetrné. Styk s kovem kávě příliš neprospívá a při delším mletí může dojít i k přepálení. Existují ale i mlýnky, které využívají stejný princip jako ruční varianty (mlecí kameny) anebo šetrnější keramické nože.

Na co se zaměřit?

Podle jakých parametrů a vlastností vybírat správný mlýnek – ať už ruční nebo elektrický? Tady jsou ty nejdůležitější.

Hrubost mletí

Různé druhy a způsoby přípravy kávy vyžadují taky různou hrubost namletí. Například pro přípravu nápoje v moka konvici budete potřebovat středně hrubá zrnka. Jemnější mletí využijete při přípravě „strojového“ espressa, hrubé mletí pak vyžaduje příprava v populárním french pressu.

U ručního mlýnku je mechanismus regulace hrubosti zrn jednoduchý a mechanický. Kameny můžete prostě utáhnout k sobě, nebo naopak povolit a vytvořit odpovídající mezeru podle toho, jak hrubou či jemnou kávu chcete.

V případě elektrického mlýnku se mohou mechanismy lišit. U pokročilých zařízení lze hrubost nastavit elektronicky a na displeji vidíte konkrétní program. U levnějších jsou různé mechanické stupnice ovládané posuvníky apod.

Mechanismus mletí

Jde o zcela zásadní faktor, který ovlivní kvalitu namleté kávy. Ideální variantou jsou mlecí kameny. Typické jsou pro ruční mlýnky, ale vyskytují se i v dražších a kvalitnějších elektrických verzích. Umožňují perfektně šetrné, rovnoměrné namletí a přesné nastavení hrubosti.

Levnější elektrické mlýnky mohou disponovat drtivými noži. Nelze dosáhnout tak precizní rovnoměrnosti a přesnosti mletí. Při vyšších otáčkách a delším mletí pak může docházet k zahřívání a přepalování kávy. Výhodou těchto mlýnku je kromě nižší ceny taky jednoduchost mechanismu a možnost víceúčelového použití.

Objem

Další důležitý parametr. Jak velký mlýnek pořídit? Pokud si denně dopřejete jen pár šálků, jistě vystačíte s mlýnkem opatřeným zásobníkem o kapacitě do několika desítek gramů (cca do 90 g). Tyto mlýnky patří k nejběžnějším.

Další oblíbenou variantou jsou středně velké mlýnky do cca 250 g. Ty už dokážou připravit větší zásobu kávy a jde prakticky výhradně o elektrické modely. Větší mlýnky jsou vhodné při velké spotřebě, mohou se hodit např. do práce nebo i ke komerčnímu použití.

Nejčastější otázky nakupujících

Vypiju jen jeden až dva šálky denně, jaký mlýnek si mám pořídit?

V tomto případě vystačíte s ručním mlýnkem se zásobníkem do 70 g. Jde o nejlevnější a zároveň nejlepší řešení, co se týče kvality výsledné kávy. Pokud vás ale ruční mletí neláká, existují i malé elektrické mlýnky, osloví vás zejména, pokud nepovažujete přípravu kávy za rituál, ale jen za nutný úkon.

Je citelný rozdíl v ocelovém nebo keramickém mlecím ústrojí?

Ano. Například v ceně. Keramická ústrojí jsou výrazně dražší než kovová. Má to ale dobrý důvod. U kovových nožů může docházet k přepalování kávy. Keramické nože jsou vůči kávě mnohem šetrnější. Jsou vhodnou volbou pro náročnější uživatele, kterým záleží na každém chuťovém odstínu a nuanci a chtějí si dopřávat opravdu lahodný nápoj.

Vyplatí se pořízení velmi levného elektrického mlýnku?

Existuje široká nabídka elektrických mlýnků, které stojí jen několik málo stovek korun. Tyto mlýnky bývají ale vybaveny nejlevnějším ústrojím s drtivými kovovými noži. Kvalita mletí tomu odpovídá, je obtížné dosáhnout rovnoměrnosti a požadované hrubosti.

Kov je navíc vůči kávě nešetrný. Může taky dojít k jejímu přepalování. Přesto tyto mlýnky nelze šmahem zavrhnout. Pro méně náročné uživatele může být dostačujícím řešením.

Jak mlýnek udržovat?

Mlýnek je třeba zbavit zbytků oleje z předchozího mletí. Ústrojí je tedy třeba po použití očistit (např. kartáčkem) a profouknout. Jednou za čas můžete v mlýnku pomlít rýži, která mechanismus dobře pročistí.

Jaké jsou ceny mlýnků na kávu?

Pořízení domácího mlýnku na kávu nemusí být žádnou čárou přes rozpočet. Drtivou většinu ručních mlýnků pořídíte za cenu do 1000 Kč, často jde o velmi pěkně zpracované a kvalitní modely, kterým není příliš co vytknout.

Elektrické mlýnky jsou pochopitelně dražší, především pokud požadujete vyšší kvalitu. Přesto se většina nejprodávanějších modelů vejde do cca 2000 až 2500 Kč. Existují ale samozřejmě i mnohem dražší varianty – pro běžné domácí použití už ale nepředstavují obvyklou volbu.

Nejlepší značky mlýnků na kávu

 • Lodos – Vynikající volba. Tradiční česká značka ručních mlýnků s obrovským výběrem. Spousta krásných kousků ve starožitném designu.
 • DeLonghi – Známá italská značka. Nabízí kvalitní elektrické mlýnky s cenou obvykle od 1000 Kč.
 • Sencor – Tuzemský výrobce známý solidním poměrem ceny a kvality. Nabízí několik povedených elektrických modelů.
 • Hario Japan – Velký výběr ručních i elektrických mlýnků velmi dobré kvality.
Doufáme, že jsme vám pomohli nebo vás alespoň inspirovali při výběru nového kávomlýnku. Pokud ano, budeme rádi za vaši zpětnou vazbu, zkušenost, recenzi, srovnání či hodnocení vámi zakoupeného produktu. Učinit tak můžete v komentářích, níže na této stránce. Možná právě váš názor pomůže ostatním s výběrem nejlepšího elektrického nebo ručního mlýnku na kávu na trhu.
0 Sdílení

Lukáš Pavelka

Připravuji pro vás recenze, žebříčky a testy nejlepších produktů pro snažší výběr a rozhodnutí. Procházím zahraniční testy, čtu recenze zákazníků a oslovuji odborníky v oboru, abych vás inspiroval při vašich nákupech.
O nás | Spolupráce

Přidat komentář

Klikněte sem pro zanechání komentáře