Pro děti

Test 8 nejlepších dětských odrážedel: Recenze & Jak vybrat

Vybrali jsme nejlepší dětské odrážedlá na trhu podle recenzí uživatelů a testů renomovaných organizací v různých cenových relacích. Tady je náš výběr.

Nejlepší dětské odrážedlá

Vybrat nejlepší dětské odrážedlo není jednoduché. Vzhledem k tomu, že je tato hračka nesmírně populární, nabízí trh nepřeberné množství možností. My jsme se pokusili výběr alespoň trochu zúžit a připravili jsme test osmi modelů tohoto dětského dopravního prostředku. Vybírali jsme přitom podle kvality zpracování, ceny, ale i designu, oblíbenosti a dalších vlastností a parametrů.

V naší recenzi odrážedel pro nejmenší najdete špičkové výrobky, které se těší vynikajícímu hodnocení v různých prestižních testech. Podíváme se ale i na cenově dostupnější varianty. Při samotném nákupu vám pak pomůžou nejen informace z testu, ale i z návodu, který po něm následuje. V něm se dozvíte, na jaké faktory se při výběru zaměřit a jaká kritéria by mělo správné odrážedlo splňovat.

Nejlepší dětské odrážedlá na trhu

PořadíProduktInformaceHodnoceníCena
1.First BIKE STREET
 Náš vítěz testu 
Doporučený věk: od 2 let
Max. nosnost: 60 kg
Váha: 3,9 kg
✔️ Nejlepší, co se dá aktuálně pořídit
✔️ Perfektní recenze zákazníků
[usr 5 text="true" tooltip="true"]do 4000 Kč Číst recenze
2.Micro G-Bike+ light
 Odrážedlo s oceněným designem 
Doporučený věk: 2-5 let
Max. nosnost: 20 kg
Váha: 2,9 kg
✔️ Oceněný design
[usr 4.9 text="true" tooltip="true"]do 2100 Kč Číst recenze
3.Puky Pukylino
 Nejlepší odrážedlo od 1 roku 
Doporučený věk: od 1 roku
Max. nosnost: 20 kg
Váha: 2,5 kg
✔️ Skvěle hodnoceno zákazníky
✔️ Stabilita díky čtyřem kolům
✔️ Relativně slušná cena
[usr 4.7 text="true" tooltip="true"]do 1500 Kč Číst recenze
4.Teddies Funny Wheels Sport 2v1
 Skvěle hodnocené odrážedlo za nízkou cenu 
Doporučený věk: od 1,5 let
Max. nosnost: 50 kg
Váha: 1,9 kg
✔️ Skvěle hodnoceno zákazníky
✔️ Nízká váha
✔️ Produkt roku
[usr 4.7 text="true" tooltip="true"]do 1000 Kč Číst recenze
5.TEDDIES Enduro Yupee
 Cenový tip 
Doporučený věk: od 1 roku
Max. nosnost: 25 kg
Váha: 1,25 kg
✔️ Velmi dobré recenze zákazníků
✔️ Výroba probíhá v EU
✔️ Spoustu barevných kombinací
[usr 4.6 text="true" tooltip="true"]do 500 Kč Číst recenze
6.Buddy Toys Mercedes
 Nejlepší odrážedlo - auto 
Doporučený věk: od 2 let
Max. nosnost: 23 kg
Váha: 3,35 kg
✔️ Maximální stabilita
✔️ Montáž zabere 5 minut
[usr 4.5 text="true" tooltip="true"]do 1000 Kč Číst recenze
7.Yedoo TooToo
 Nejlepší designové odrážedlo 
Doporučený věk: od 1,5 let
Max. nosnost: 50 kg
Váha: 3,7 kg
✔️ Nafukovací kola
✔️ Spoustu barevných kombinací
✔️ bezpečnostní normy ČSN EN71-1 a EN71-3
[usr 4.5 text="true" tooltip="true"]do 3300 Kč Číst recenze
8.MASTER Pull
 Pro děti od 3-5 let 
Doporučený věk: od 3 let do 5 let
Max. nosnost: 50 kg
Váha: 3,3 kg
[usr 4.5 text="true" tooltip="true"]do 1000 Kč Číst recenze

Jak vybrat dětské odrážedlo?

Tak už víte, jaké odrážedlo koupit svým dětem? Pokud vás žádný z testovaných kousků na první dobrou nepřesvědčil, možná vám v cestě k co nejlepší volbě pomůže následující průvodce.

Co je to vlastně odrážedlo?

Odrážedla patří už dnes skoro k „povinné výbavě“ každého dítěte. Jde o vozítka, k jejichž rozpohybování jezdec využívá vlastní síly. Dovádění na této hračce tedy není jen zábavou, ale i lehkým cvičením. Kromě toho musí dítě udržovat rovnováhu a koordinovat své pohyby tak, aby dosáhlo rovné jízdy.

Odrážedla mohou být dvoukolá, ale i tří- nebo čtyřkolá – v takovém případě jsou obvykle určena pro menší děti a někdy se jim říká spíše odstrkovadla. Dítě v takovém případě nemusí příliš zapojovat stabilizační systémy těla a jde v podstatě o „židličku“ s koly, často stylizovanou do podoby motorky, ale třeba i auta.

V jakém věku pořídit první odrážedlo?

Prakticky u každého odrážedla je uvedeno věkové rozmezí (nebo alespoň spodní hranice) doporučeného použití. Obvykle to bývá minimálně 1,5 roku nebo ještě o něco méně u stabilnějších variant. Od cca 2 let už můžete uvažovat o pořízení dvoukolého odrážedla, ze kterého pak může dítě plynule přejít k náročnějším dopravním prostředkům (např. k dětskému jízdnímu kolu, koloběžce apod.).

Nosnost

Horní věková hranice bývá obvykle limitována i váhou dítěte. Většina odrážedel nesnese dlouhodobě zátěž větší než cca 20-25 kg. U některých odolných modelů se setkáte i s výrazně vyššími čísly, ale i ty je třeba brát s rezervou.

Výška posedu

Velmi důležitý parametr. Podstatné je, aby dítě vždy dosáhlo celou plochou obou chodidel na zem kvůli bezpečnosti a samozřejmě brždění (zejména u odrážedel bez brzd). Většina lepších modelů má nastavitelné sedlo a případně i řídítka, takže lze vozítko postupně upravovat podle toho, jak dítě roste. Rozpětí ale obvykle není větší než cca 5-10 cm. Nejlevnější modely změnu výšky neumožňují, a dítě z hračky tudíž rychleji vyroste.

Materiál

V současnosti jsou odrážedla plastová nebo kovová (slitiny hliníku, ocel apod.). Existují i dřevěné varianty, ale jde spíš o okrajovou záležitost. Pokud jde o plast, výhodou je především nízká cena a váha. Tato odrážedla jsou vhodná spíše pro menší děti. Kovové provedení je pochopitelně odolnější, kvalitnější (vyšší životnost), ale taky těžší a dražší. Hmotnost kovových modelů začíná okolo 3,5 kg. U plastových je to většinou pod 2 kg.

Brzdy

Pořídit model s brzdami, nebo bez nich? To není vůbec snadná otázka. Odrážedla bez brzd jsou ale obecně vhodnější pro menší děti a jízdu po rovinatém terénu a časté přenášení v ruce (jsou lehčí).

Kola

Nafukovací, nebo plastová? V prvním případě se odrážedlo bude lépe pohybovat v terénu, tlumit nárazy a otřesy a na hrubém povrchu bude jízda tišší. Toto řešení je vhodné pro vyspělejší odrážedla určená pro starší děti. U nejjednodušších modelů mohou být plastová kola dostačující řešení. Nevyžadují údržbu a na pěkných površích poslouží dobře.

Tip: Vyrostl váš potomek tak, že odrážedlo je mu již malé? Podívejte se na nejlepší dětská kola.

Populární varianty a typy odrážedel

Odrážedla a odstrkovadla mohou mít velmi různorodé, jednoduché i sofistikované a velmi atraktivní podoby. Jaké varianty a druhy se dnes těší největší popularitě?

Motorky

Motorky jsou prostě klasika. Zřejmě každý zná robustnější a poměrně značně stabilní varianty, které dominují už několik dekád. Dneska se derou do popředí verze s poněkud odlehčenější konstrukcí (např. značka Teddies), kdy design už hraničí spíše s dětským jízdním kolem. Klasické motorky mívají tři kola, jedno vpředu, dvě vzadu.

Poskytují dostatečnou stabilitu i pro úplné začátky ježdění s nejmenšími dětmi po prvním roce života (standardní doporučení je od 1,5 roku). Potěší cenová dostupnost, vynikající výběr i osvědčenost této formy.

Jízdní kola

Odrážedla, která připomínají běžná jízdní kola, ovšem pochopitelně bez šlapek, převodů a dalších náležitostí. Často však mohou mít brzdy (respektive jednu zadní brzdu). Tato varianta má už většinou jen dvě kola, tudíž je méně stabilní, vyžaduje větší zkušenosti.

Je čistě na rodičích, aby uvážili, zda dítě k takovému přesouvadlu dozrálo. Kolem dvou let už většina dětí dvoukolé odrážedlo dokáže zvládnout. Kvalitní modely tohoto typu bývají dražší než „základní“ motorky. Mezi oblíbené značky patří Yedoo.

Auta

Velmi atraktivní záležitostí s rostoucí popularitou jsou odrážedla v podobě autíček. Pozor, neplést s elektrickými autíčky s vlastním pohonem. V tomto případě jde skutečně jen o odrážedla v designu automobilů. Výhodou je maximální stabilita díky čtyřem kolům a robustní základně.

Přesto nejmenší děti takové řešení obvykle nevyužijí – jednoduše proto, že kvůli široké sedací základně nedosáhnout na zem. Velmi malé děti do cca 1,5 až 2 let navíc často plně nedocení rafinovanější podobu těchto odrážedel. Existují taky modely s odnímatelnou vodící tyčí a bočními opěrkami. To může být praktické řešení použitelné od cca 1 roku, kdy ještě auto vede rodič. Později se bočnice a opěrky oddělají a zůstane elegantní autíčkové odrážedlo. Tento typ vyrábí například značky TBK, Majlo nebo Bayo.

Traktory a čtyřkolky

Poněkud méně časté, přesto zajímavé, jsou odrážedla v podobě traktorů nebo čtyřkolek. Traktory mohou mít někdy i přídavnou vlečku. V obou případech jde o robustní a velmi stabilní odrážedla se čtyřmi koly. Ceny přitom nemusejí být vůbec vysoké. Např. značky Bayo či Baby Mix nabízejí pěkné čtyřkolky od cca 700 Kč, což je srovnatelné s kvalitnějšími motorkami.

Ceny dětských odrážedel

Těžko si představit dětství bez odrážedla a tuto zábavnou a vděčnou záležitost ani není třeba dětem upírat, protože solidní modely lze pořídit i za velmi vlídné částky. Na jakou investici se připravit?

✅ Odrážedla do 500 Kč

Velmi levná odrážedla, která ale většinou účel splní. Obvykle jde o motorky tradičního střihu s nosností do 25 až 30 kg. Oblíbená je třeba značka Yupee, ceny u ní začínají i pod 400 Kč.

✅ Odrážedla do 1000 Kč

Vynikající výběr kvalitních odrážedel. Velmi oblíbené jsou v této relaci moderní motorky značky Teddies. Najdete zde i autíčka levnějších značek jako Bayo nebo Buddy Toys.

✅ Odrážedla nad 1000 Kč

Odrážedla pro náročnější nebo starší děti. Propracovanější design, kvalitnější a odolnější materiálové zpracování.

Nejlepší značky dětských odrážedel

Které značky se těší oblibě a nabízejí kvalitní, bezpečná i pěkná odrážedla?

 • Teddies – Motorky Funny Wheels Rider od tohoto výrobce patří k nejprodávanějším odrážedlům současnosti. Velmi pěkné i kvalitní provedení.
 • Bayo – Značka zaujme hezky zpracovanými a cenově překvapivě dostupnými autíčky. Obvykle i s odnímatelnou vodící tyčí.
 • Yedoo – Stylové, kvalitní a velmi elegantní odrážedla. Spíše pro větší děti. Vyšší ceny.
 • Yupee – Velmi dostupné tradiční motorky.

Recenze TOP 8 dětských odrážedel

# First BIKE STREET (do 4000 Kč)

 Recenze First BIKE STREET 

First Bike Street patří mezi nejkvalitnější odrážedla současnosti. Svědčí o tom i výsledky mnoha testů. Například vítězství v dTestu nebo třetí příčka ve velmi přísném německém žebříčku ÖKO-TEST. Tento model disponuje odolnými nafukovacími pneumatikami značky Schwalbe s jemným vzorkem a je v dostání ve verzi bez brzd i s vysoce účinnými bubnovými brzdami.

Rám je vyroben z kompozitu a nabízí dostatečnou pružnost při jízdě, čímž chrání dětské klouby a páteř před přílišnými otřesy. Zároveň je ale odolný a můžete očekávat velmi dlouhou životnost. O tom svědčí i celoživotní záruka na tento komponent (i s vidlicí) a pětiletá záruka na ostatní části výrobku.

First Bike Street je k dostání v mnoha barevných variacích. Design je zajímavý a pro děti jistě dostatečně atraktivní. Kolo je určeno pro věkovou kategorii od cca 22 měsíců a sloužit může až do pěti let. Na vysoké úrovni je nejen kvalita zpracování, ale i bezpečnost a nastavitelnost. Hmotnost celé hračky je pouze 3,9 kg a unese až 35kilogramové dítě.

Video

Co potěší

 • Vítěz mnoha významných testů
 • Velice precizní zpracování
 • Vysoká míra bezpečnosti
 • K dostání i s bubnovými brzdami
 • Pro děti až do 35 kg

Co zamrzí

 • Vyšší cena

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 5 size=18 text=”true” tooltip=”true”]

Koupit v obchodě

# Micro G-Bike+ light (do 2100 Kč)

 Recenze Micro G-Bike+ light 

Třetí místo našeho testu odrážedel obsadil velmi elegantní model Micro G-Bike+. Design tohoto dětského dopravního prostředku je minimalistický, ale povedený. Jednou z největších předností ale bude velmi nízká váha, která se pohybuje okolo 3,2 kg – nosnost je přitom okolo 20 kg.

Hliníkový rám odrážedla je osazen robustními 200mm nafukovacími koly. Řídítka jsou bezpečně a pohodlně tvarovaná pro snadnou a jistou manipulaci a jsou – stejně jako sedadlo – výškově nastavitelná. Nechybí ani brzda.

Micro G-Bike+ je sice velice pěkné odrážedlo, ale má jednu zřetelnou nevýhodu – a tou je poměrně značně vysoká cena. Navíc při této ceně model nenabízí nijak zvlášť nadstandardní vybavení, snad kromě zmiňované brzdy. Nemá ale například ani stojánek, blatníky nebo jiné zajímavé drobnosti. Taky nosnost není kdovíjaká, přestože výrobce uvádí určení pro věkovou kategorii od 2 do 5 let.

Co potěší

 • Atraktivní design
 • Velmi lehké provedení
 • S brzdami

Co zamrzí

 • Vysoká cena

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 4.9 size=18 text=”true” tooltip=”true”]

Koupit v obchodě

# Puky Pukylino (do 1500 Kč)

 Recenze Puky Pukylino 

Odrážedlo Puky Pukylino upoutá pozornost poněkud neortodoxním vzhledem. Nejenže disponuje čtyřmi koly, což už dnes není tak běžné, ale navíc je celý rám provedený jako sedátko, které takřka rovnou přechází v řídítka. Co z toho vyplývá? Toto odrážedlo bude vhodnější spíše pro mladší děti (už od 1 roku) a nepředstavuje přímý předstupeň dětského jízdního kola jako některé jiné modely.

Pro velmi malé dítě však může být Puky Pukylino zcela dostačující zábavou a rodiče zase potěší poměrně přívětivá cena, ale i docela odolné provedení. Rám je kokový, opatřený práškovým lakem; kola jsou gumová a oceníte tichost jízdy. I sedátko je zpracované kvalitně a komfortně.

Při velmi nízké hmotnosti 2,5 kg nabízí Puky Pukylino nosnost až 20 kg a dokáže obstát i při divočejším zacházení. Za zmínku stojí i alternativní varianta stejné značky, Puky Wutsch, s lehce odlišným designem.

Co potěší

 • Cenově dostupné odrážedlo pro menší děti
 • Kvalitní zpracování
 • Vysoká stabilita (čtyři kola)

Co zamrzí

 • Jednodušší řešení spíše pro menší děti

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 4.7 size=18 text=”true” tooltip=”true”]

Koupit v obchodě

# Teddies Funny Wheels Sport 2v1 (do 1000 Kč)

 Recenze Teddies Funny Wheels Sport 2v1 

Na pátém místě se podíváme na vůbec nejprodávanější odrážedlo současnosti. Jde o model Teddies FUNNY WHEELS SPORT, který je stylizován do tradiční podoby motorky, tak jak je typické pro jednoduchá plastová odrážedla. V tomto případě je design velmi povedený, působí jednoduše, moderně a elegantně. Skrývá ale zajímavé vlastnosti.

Odrážedlo je řešené jako 2v1. Je výškově nastavitelné a dvě pomocná zadní kola lze snadno vyměnit za jediné. Vznikne tak nový model vhodnější pro starší dítě, které už by řádění na trojkolce nebavilo. Výškové nastavení má nicméně pouze dvě polohy s 3cm rozdílem.

Teddies FUNNY WHEELS SPORT je určeno pro děti už od 18 měsíců. Zároveň má však potenciál vydržet poměrně dlouho. Přestože je konstrukce plastová a výrobek váží necelá dvě kila, jeho maximální nosnost je až 50 kg. Potěší i fakt, že jde o ryze český výrobek.

Video

Co potěší

 • Nejoblíbenější model
 • Dobrý poměr ceny a kvality
 • Zajímavý design
 • Provedení 2v1

Co zamrzí

 • Plastový výrobek

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 4.7 size=18 text=”true” tooltip=”true”]

Koupit v obchodě

# TEDDIES Enduro Yupee (do 500 Kč)

 Recenze TEDDIES Enduro Yupee 

Máme tu pro vás ještě jedno odrážedlo značky Teddies. Tentokrát jde o velmi jednoduchý, základní model pro menší děti. Tomu ostatně odpovídá i cena, která je opravdu velmi příznivá. Toto ryze tradiční odrážedlo designované do podoby motorky je vyrobeno z plastu, opatřeno třemi koly a určeno pro děti už od 1 roku. Výška sedátka je 31 cm a maximální nosnost modelu je cca okolo 25 kg.

Co potěší

 • Český výrobek
 • Velmi nízká cena

Co zamrzí

 • Plastové zpracování
 • Nižší stabilita

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 4.6 size=18 text=”true” tooltip=”true”]

Koupit v obchodě

# Buddy Toys Mercedes (do 1000 Kč)

 Recenze Buddy Toys Mercedes 

Od motorek se teď na chvíli přesuneme k autům. Ta nejsou mezi odrážedly zdaleka tak běžná, a tudíž mohou zapůsobit ještě atraktivnějším dojmem. V tomto případě se model snaží napodobit vzhled Mercedesu, včetně tradiční stříbrné značky.

Zpracování je ale poměrně jednoduché a plastové. Autíčko je navíc dodáváno v rozloženém stavu, ačkoli montáž netrvá nijak zvlášť dlouho. Při jízdě vyluzuje auto melodii a zvuky, které jistě způsobí radost dětem, ale nebozí rodiče pro ně po nějaké chvíli nemusejí mít až takové pochopení. Výhodou je malý úložný prostor, který může dítě využít. Vozítko je vhodné pro děti od 2 let a nosnost je cca 20 kg.

Co potěší

 • Atraktivní provedení, stylizace do podoby auta
 • Vydává melodii
 • Úložný prostor

Co zamrzí

 • Nutnost smontování
 • Nepříliš kvalitní plastové provedení

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 4.5 size=18 text=”true” tooltip=”true”]

Koupit v obchodě

# Yedoo TooToo (do 3300 Kč)

 Recenze Yedoo TooToo 

S posledním místem se vrátíme k odrážedlům, která se snaží simulovat dětská jízdní kola a kromě zábavy poskytují dětem i určité procvičování motorických schopností, koordinace, stability a dalších dovedností, které později využijí při nácviku jízdy na kole.

Yedoo Too Too je pěkně zpracovaný model opatřený navíc i brzdami. Rám a vidlice jsou z oceli, většina ostatních komponent z hliníku. Sedátko je poměrně komfortní a dítě dobře dosáhne na řídítka s rozšířenými konci a pojistkou proti jejich úplnému přetočení. Tento model váží velmi přívětivých 3,7 kg a přitom může nést dítě od 1,5 roku až do 4 nebo 5 let díky vysoké nosnosti (max. až okolo 60 kg). Jde o zajímavou alternativu k prvním třem modelům našeho testu.

Co potěší

 • Odolné zpracování
 • Nízká hmotnost, vysoká nosnost
 • Podařený design

Co zamrzí

 • Vyšší cena

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 4.5 size=18 text=”true” tooltip=”true”]

Koupit v obchodě

# Puky LR 1 kiwi (do 3200 Kč)

 Recenze Puky LR 1 kiwi 

O něco levnější než předchozí model, ale stále špičkové a skvěle hodnocené odrážedlo, které si vysloužilo například vítězství v německém testu StiftungWarentest se známkou 2,2. A v čem tkví kouzlo tohoto výrobku?

Puky LR 1 je poměrně lehké (cca 5 kg), ale zároveň odolné odrážedlo. Konstrukce je výrazně vyklenutá a rám snížený pro velmi snadné nasedání a sesedání. Gelové sedadlo je komfortně tvarované.

Řídítka jsou opatřena kuličkovými ložisky a totéž platí i pro kola, takže životnost je mnohem vyšší než u modelů, které tato vybaveny nejsou. Kola odrážedla jsou pěnová a součástí výbavy je i praktický a elegantní stojánek. Řídítka i sedadlo jsou výškově nastavitelné. Puky LR 1 je určen pro děti od cca 2,5 let věku a maximální nosnost dosahuje 25 kg.

Co potěší

 • Poctivě zpracované a bezpečné odrážedlo
 • Snížený rám pro snadnější nástup
 • Pohodlné, nastavitelné sedadlo

Co zamrzí

 • Vyšší cena

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 4.5 size=18 text=”true” tooltip=”true”]

Koupit v obchodě

Nejprodávanější odrážedla na trhu

Toto jsou nejprodávanější odrážedla na trhu podle portálu Heureka.cz

PořadíProduktInformaceHodnoceníCena
1.First BIKE STREET
 Náš vítěz testu 
Doporučený věk: od 2 let
Max. nosnost: 60 kg
Váha: 3,9 kg
✔️ Nejlepší, co se dá aktuálně pořídit
✔️ Perfektní recenze zákazníků
[usr 5 text="true" tooltip="true"]do 4000 Kč Číst recenze
2.Micro G-Bike+ light
 Odrážedlo s oceněným designem 
Doporučený věk: 2-5 let
Max. nosnost: 20 kg
Váha: 2,9 kg
✔️ Oceněný design
[usr 4.9 text="true" tooltip="true"]do 2100 Kč Číst recenze
3.Puky Pukylino
 Nejlepší odrážedlo od 1 roku 
Doporučený věk: od 1 roku
Max. nosnost: 20 kg
Váha: 2,5 kg
✔️ Skvěle hodnoceno zákazníky
✔️ Stabilita díky čtyřem kolům
✔️ Relativně slušná cena
[usr 4.7 text="true" tooltip="true"]do 1500 Kč Číst recenze
4.Teddies Funny Wheels Sport 2v1
 Skvěle hodnocené odrážedlo za nízkou cenu 
Doporučený věk: od 1,5 let
Max. nosnost: 50 kg
Váha: 1,9 kg
✔️ Skvěle hodnoceno zákazníky
✔️ Nízká váha
✔️ Produkt roku
[usr 4.7 text="true" tooltip="true"]do 1000 Kč Číst recenze
5.TEDDIES Enduro Yupee
 Cenový tip 
Doporučený věk: od 1 roku
Max. nosnost: 25 kg
Váha: 1,25 kg
✔️ Velmi dobré recenze zákazníků
✔️ Výroba probíhá v EU
✔️ Spoustu barevných kombinací
[usr 4.6 text="true" tooltip="true"]do 500 Kč Číst recenze
6.Buddy Toys Mercedes
 Nejlepší odrážedlo - auto 
Doporučený věk: od 2 let
Max. nosnost: 23 kg
Váha: 3,35 kg
✔️ Maximální stabilita
✔️ Montáž zabere 5 minut
[usr 4.5 text="true" tooltip="true"]do 1000 Kč Číst recenze
7.Yedoo TooToo
 Nejlepší designové odrážedlo 
Doporučený věk: od 1,5 let
Max. nosnost: 50 kg
Váha: 3,7 kg
✔️ Nafukovací kola
✔️ Spoustu barevných kombinací
✔️ bezpečnostní normy ČSN EN71-1 a EN71-3
[usr 4.5 text="true" tooltip="true"]do 3300 Kč Číst recenze
8.MASTER Pull
 Pro děti od 3-5 let 
Doporučený věk: od 3 let do 5 let
Max. nosnost: 50 kg
Váha: 3,3 kg
[usr 4.5 text="true" tooltip="true"]do 1000 Kč Číst recenze

Kam dál?

0 Sdílení