Magazín

Nejlepší eshopy s chovatelskými potřebami “nejen” pro psy

Nejlepší eshopy pro psy Podporovat nejbližší malý zverimex je samozřejmě chvályhodné. Jsou ale situace, kdy obchůdek nenabízí sortiment, který potřebujete, anebo jej nemůžete navštěvovat z jiného důvodu. Zvlášť v dnešní nejisté době může takový stav nastat prakticky kdykoli, jak jsme se ostatně přesvědčili už na jaře. Proto je nanejvýš rozumné mít nějaký záložní plán, ideálně najít e-shop, který bude spolehlivý a nabídne vám vše, co potřebujete a za přiměřené ceny.

V dnešním článku se proto zaměříme na výběr nejlepšího e-shopu s chovatelskými potřebami “nejen” pro psy. Těch je na našem internetu víc než dost a my jsme pro vás sestavili žebříček nejžhavějších kandidátů. Každého z nich vám představíme v krátké recenzi a pokusíme se shrnout důležité výhody i nevýhody, které vás k nákupu v daném obchodě přesvědčit (nebo vás od něj odradit). Je pochopitelné, že pro své psí miláčky chcete jen to nejlepší – proto je výběr kvalitního dodavatele důležitý a je třeba mu věnovat náležitou pozornost.

Recenze e-shopů s chovatelskými potřebami

1. Alza Pet

alza pet

Alza patří mezi nejvýznamnější české prodejce elektroniky, ale i dalšího zboží. Vznikla v roce 1994 a svůj e-shop provozuje už od roku 2000. Do povědomí se dostala i díky známé reklamě s poněkud otravným zeleným mužíčkem. Alza se ale nezabývá pouze elektronikou. V posledních letech stále rozšiřuje svůj sortiment. Jednou z poměrně žhavých novinek je taky segment Alza Pet. Tuto novou kategorii Alza na svých stránkách spustila teprve minulý rok (2019), ale těšit se můžete na špičkový rozsah sortimentu, kvalitu a spolehlivý přístup. To jsou ostatně faktory, které dostaly tuto firmu na špičku.

Alza Pet se nezaměřuje pouze na potřeby pro chovatele psů, ačkoli tato kategorie tvoří hlavní podíl. Na své si však přijdou i chovatelé koček, nebo dokonce koní. Alza Pet nabízí špičkový výběr krmiv osvědčených a kvalitních značek, jako je Brit, Carnilove, Royal Canin, Nativia a mnoha dalších. Vše je pečlivě a podrobně kategorizované a pomocí filtrů můžete snadno vyhledat krmivo pro psa podle jeho velikosti, stáří, aktivity anebo podle příchutě krmiva apod. Kromě krmiva zahrnuje sortiment třeba i pelíšky, hračky, obojky a vodítka, tematické knihy, prostředky proti parazitům a další chovatelské potřeby.

Alza Pet nabízí řadu možností dopravy, včetně expresní, kdy je zboží doručeno do 60 minut. Nejde sice o nejlevnější český obchod, ale široký sortiment a služby mohou tento faktor vyvážit.

2. Zoohit.cz

Zoohit.cz patří mezi významné české e-shopy zaměřené na chovatelské potřeby. Ve své kategorii může nabídnout vynikající sortiment a dlouholeté zkušenosti. Vybírat můžete z více než 8 tisíc druhů zboží s těžištěm v potřebách pro psy a kočky. Nechybí ani sortiment pro menší zvířátka, ptáky nebo akvarijní rybky. Zoohit.cz nabízí produkty řady známých a osvědčených značek, dohromady využívá desítky dodavatelů, včetně několika exkluzivních, jejichž výrobky nakoupíte jen na Zoohit.cz – mezi ně patří například Briantos, Purizon nebo třeba Wild Freedom či Wolf of Wilderness.

Produkty na Zoohit.cz jsou zpravidla velmi dobře a pečlivě popsané, takže i pokud vybíráte třeba nové, nevyzkoušené krmivo, dostane se vám spousty informací. Samozřejmě, že i na Zoohit.cz nakoupíte nejen krmivo, ale i široký sortiment dalších pomůcek a potřeb, včetně například psích bud a výběhů.

Zoohit.cz patří rozsahem sortimentu u nás ke špici svého oboru. Tento obchod taky získal titul „Obchodník roku 2019“ ve své kategorii v anketě Mastercard a na portále Zbozi.cz drží 87% zákaznické hodnocení. Potěší i doprava zdarma při nákupu nad 799 Kč.

3. Vsepropejska.cz

Jak název webu napovídá, tento obchod je skutečně striktně zaměřen na chovatele psů. E-shop potěší přívětivým, velmi přehledným designem a najdete na něm například pelíšky, oblečky, pamlsky, hračky nebo třeba hygienické pomůcky. Sortiment je zajímavý, ale nezahrnuje krmivo, na které budete muset vyrazit jinam. Obchod obsahuje například i tematický blog, ve kterém si můžete přečíst zajímavé články.

Mezi příjemné výhody patří taky doprava zdarma při nákupu za 800 Kč nebo více a velmi rychlé dodání. Naprosto skvělé je i zákaznické hodnocení na Heureka.cz, kde obchod drží 99 %, na Zbozi.cz je to pak 98 %. Tento obchod sice šíří sortimentu nepatří do čela našeho žebříčku, ale úspěšně to dohání spolehlivým a férovým jednáním a komunikací se zákazníky.

4. BeCydog.cz

becydog

Další obchod zaměřený speciálně na potřeby pro pejsky, tentokrát včetně krmiva. Obchod nabízí velmi pěkný rozsah sortimentu, který snese srovnání i s významnějšími a většími e-shopy. Nabízí navíc i několik pěkných výhod. Například dopravu zdarma při nákupu nad 1000 Kč. O tom, že se zde nemusíte bát nakupovat, svědčí i vysoké zákaznické hodnocení, např. 98 % na Heureka.cz. BeCydog.cz je tedy rozhodně další zajímavou alternativou pro majitele pejsků, kteří chtějí kvalitu, rychlé dodání a spolehlivost.

5. Caskrmeni.cz

caskrmeni

Caskrmeni.cz je e-shop, který nabízí široké spektrum sortimentu pro psi, ale i kočky, hlodavce, ptáky, koně, rybičky a další oblíbené mazlíčky i hospodářská zvířata. Navzdory názvu se obchod neomezuje jen na krmiva, ale nabízí i hračky, pelíšky, hygienické pomůcky a řadu dalších potřeb a pomůcek, včetně poměrně specifických (např. GPS obojky, lokátory, ohradníky apod.).

Stránky e-shopu sice působí poměrně zastarale, ale nabídka je aktualizována a výběr je velmi dobrý. Velmi potěší i podrobné filtry při vyhledávání. Například krmivo tak můžete vybírat i podle zdravotního stavu pejska, jeho aktivity, rasy a dalších specifických parametrů.

Mezi příjemné výhody patří i nonstop telefonní linka anebo třeba prodloužená 30denní lhůta na vrácení zboží. E-shop drží vysoké 90% hodnocení na portále Heureka.cz, a dokonce 100 % má na Zbozi.cz.

6. Haffit.cz

haffit

Haffit.cz není klasický e-shop, ale nabízí poměrně speciální služby. Připravuje totiž krmivo pro psy v podobě plněných masových polštářků na míru jejich potřebám. Jde tedy o velmi individuální řešení pro náročné chovatele a pejsky. Krmivo Haffit je vyrobeno ze špičkových, čerstvých surovin a sestavit si jej můžete online přímo na stránkách pomocí podrobného formuláře.

S dotazy nebo prosbou o pomoc se můžete obrátit nejen na email a telefonní linku, ale i live chat. Krmivo Haffit je skutečně velmi exkluzivní záležitost, takže musíte počítat s poněkud vyšší cenou než u běžných krmiv. To je ovšem zřejmě jediná nevýhoda. Jinak jde o velmi zajímavou alternativu, pokud chcete svým psům dopřát přesně to, co potřebují.

7. Krmivopropsy.cz

krmivopropsy

Dalším obchodem, který zaujme spíše náročnější chovatele, je Krmivopropsy.cz. Tento e-shop nabízí pečlivě vybraný sortiment vysoce kvalitních krmiv. Jde o prémiové, superprémiová a ultraprémiová krmiva nekomerčních výrobců s maximální stravitelností a vysokým obsahem masa. Sortiment zahrnuje především krmiva pro pejsky, ale taky krmiva pro kočky a taky velmi malý výběr krmiv pro další zvířátka. Obchod, pochopitelně vzhledem k svému zaměření, nepatří k nejlevnějším, ale milovníci kvality budou na správné adrese. O tom svědčí i plné 100% hodnocení na Heureka.cz.

8. Krmeni.cz

krmivo-cz

Dalším e-shopem, který jistě stojí za zmínku, je Krmeni.cz. Obchod je zaměřen na psy i další mazlíčky a hospodářská zvířata a kromě krmiv nabízí i další doplňkové zboží. Sortiment obchodu je velmi široký, zahrnuje výrobky od desítek značek, prémiových i dostupnějších. Na stránkách najdete i pěkný blog. Za zmínku jistě stojí i doprava zdarma při nákupu 749 Kč a na stálé zákazníky čeká i věrnostní program. Krmeni.cz drží skvělé 98% hodnocení na Heureka.cz a 97 % má na Zbozi.cz, i to svědčí o spolehlivosti a kvalitě.

9. Elektro-obojky.cz

elektroobojky

Na závěr stojí za zmínku ještě obchod Elektro-obojky.cz, který je poměrně úzce zaměřen především na prodej elektronických obojků, a to výcvikových, protištěkacích nebo třeba s GPS. Kromě toho zde najdete například i ohradníky, kamery, fotopasti, čtečky čipů, různé výcvikové pomůcky i další chovatelské potřeby. Díky vyšší specializaci e-shopu se můžete těšit na profesionální rady a pomoc nejen při výběru. K tomuto účelu lze navíc využít i live-chat. Obchod drží 93% hodnocení na Heureka.cz.

Jak vybrat e-shop s chovatelskými potřebami pro psy?

Na českém internetu nejsou e-shopy s chovatelskými potřebami nijak nedostatkovou službou, naopak – je jich opravdu mnoho. I proto jsme se rozhodli vytvořit pro vás žebříček těch, které stojí za pozornost z různých důvodů. Volba toho pravého už pak závisí hlavně na vašich preferencích.

  • Hledáte obchod s co nejširší nabídkou? Pak vás může zaujmout například Alza Pet, Zoohit.cz, BeCydog.cz nebo třeba Caskrmeni.cz.
  • Pokud hledáte krmivo v maximální kvalitě, obchody jako Krmivopropsy.cz či Haffit.cz by mohly být vaší cílovou stanicí.
  • Potřebujete-li něco jiného než krmení, pak stojí za návštěvu například obchod Elektro-obojky.cz nebo Vsepropejska.cz.
0 Sdílení