Ostatní

Test a recenze 6 nejlepších kancelářských křesel a židlí

Nejlepší kancelářské židle Sedavé zaměstnání má jistě spoustu výhod, ale pojí se s ním také rizika pro lidské zdraví. Sedět celé hodiny ve stejné poloze je pro anatomii těla nepřirozené. Nejčastěji začne jako první protestovat krční nebo bederní páteř. Při ignorování varovných signálů se pak mohou problémy prohlubovat.

Dopad dlouhodobého a pravidelného sezení na vaši tělesnou konstituci můžete omezit používáním ergonomické kancelářské židle nebo křesla s různými možnostmi nastavení. Nejlepší kancelářská křesla dokážou zajistit pohodlí a snížit tlak na páteř, a jsou tedy ideální, pokud musíte vsedě strávit každý den mnoho hodin.

Tato speciální, propracovaná křesla jsou vhodná nejen jako vybavení do klasické kanceláře, velmi často je využívají lidé, kteří pracují z domu nebo tráví mnoho času u počítače třeba hraním her a podobně. Komfortní sezení tedy oceníte při práci i zábavě.

Připravili jsme pro vás proto recenzi kancelářských křesel, které patří v současnosti k nejoblíbenějším a nabízejí výhodný poměr ceny a výkonu. Vybrat si můžete podle vlastních nároků a finančních možností, protože jsme do výběru zahrnuli modely z různých cenových relací.

Kromě samotného testu jsme pro vás nachystali i průvodce nákupem. Ten vám může pomoci se rozhodnout pro optimální model. Ujasníte si, jaké parametry a faktory jsou skutečně důležité a jaké možnosti skýtá současná nabídka.

Test nejlepších kancelářských křesel podle redakce

ProduktHodnoceníCena (od)
#1DX Racer OH/FD01/NR
➕ skvělá ergonomie
➕ pěkný design
➕ pevná základna
➕ plynový píst z Německa
⭐ 100 %6350 KčČíst recenze
#2Halmar Desmond
➕ pohodlnost
➕ eko kůže
➕ mechanismus TILT
⭐ 98 %2900 KčČíst recenze
#3Mercury Lotus
➕ slušné recenze
➕ nosnost 130 kg
➕ zajímavý design
⭐ 96 %2700 KčČíst recenze
#4DXRacer OH/KS11/N
➕ pro nejnáročnější
➕ polštářky v ceně
➕ kovový kříž
➕ až 150 kg nosnost
⭐ 96 %9150 KčČíst recenze
#5Antares Tennessee
➕ prodyšný opěrák
➕ pokud chcete více kusů
➕ chromový kříž a píst
➕ 2 roky záruka
⭐ 94 %1275 KčČíst recenze
#6Relax Halmar
➕ extra pohodlí
➕ nosnost 130 kg
➕ ergonomická
⭐ 94 %2350 KčČíst recenze
TOP 6 kancelářských křesel

1. DX Racer OH/FD01/NR (od 6350 Kč)

Nejlepší kancelářská židle na doma (vhodná i pro hraní her)

 Recenze DX Racer OH/FD01/NR  Na prvním místě testu kancelářských křesel se umístil skutečně špičkový model, který uspokojí i velmi náročné uživatele a osoby trávicí při práci vsedě každý den mnoho hodin. Tato židle se skvěle uplatní doma i v zaměstnání a je optimalizovaná pro práci s počítačem, včetně hraní počítačových her.

DX Racer OH/FD01/NR osloví velice stylovým designem, ale především vynikajícími vlastnostmi. Křeslo je určeno pro osoby do cca 180 cm a nosnost je až 130 kg (doporučená 100 kg).

Základem konstrukce je pevný ocelový rám. Tilt mechanismus umožňuje sklon velmi vysokého opěradla až do 150° úhlu. Maximální výška sedáku nad zemí je 52 cm, hloubka sedáku je 45 cm.

Zpracování je velmi ergonomické a kvalitní, židle zajišťuje maximální komfort a podporuje správnou polohu páteře. Je zde nastavitelná bederní opěrka a výškově nastavitelné područky. Plynový píst je německé výroby, kolečka jsou velmi tichá, gumová. Potahy jsou z velmi příjemné a odolné tkaniny.

Co potěší

  • Luxusní židle pro náročné
  • Nosnost až 130 kg
  • Speciálně tvarované opěradlo lze naklápět až do 150° úhlu
  • Velmi odolná konstrukce
  • Ideální i pro dlouhé a časté sezení
  • Funkce houpání

Co zamrzí

  • Vyšší cena
  • Spíše pro štíhlé až střední postavy

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 5 size=18 text=”true” tooltip=”true”] CENA: od 6350 Kč

Koupit v obchodě

2. Halmar Desmond (od 2900 Kč)

Nejlepší kancelářská židle do firmy

 Recenze Halmar Desmond  Halmar Desmond je kvalitní kancelářské křeslo za poměrně dostupnou cenu. Tento model je zpracován v klasickém, velmi elegantním designu a hodí se především do prostředí kanceláře.

Výška sedáku je nastavitelná v rozmezí 48-55 cm; hloubka sedáku činí 70 cm, šířka 67 cm; nosnost křesla je cca 130 kg.

Halmar Desmond zajistí uživateli opravdu vysokou míru pohodlí díky ergonomicky tvarovanému opěradlu a budí dojem luxusu, jelikož potahy jsou vyrobeny z eko kůže. Tilt mechanika umožňuje pohodlné a plynulé nastavení výšky a nechybí ani možnost houpání, míru protitlaku opěradla můžete snadno nastavit regulačním šroubem.

Područky křesla jsou komfortní a velmi pěkně zpracované, kříž je z odolného plastu, kolečka jsou pogumovaná, takže je můžete použít i na tvrdých podlahách. Křeslo je k dostání ve třech různých barevných variantách.

Co potěší

  • Velmi pohodlné a robustní křeslo
  • Snadné smontování
  • Vysoká nosnost
  • Kvalitní potahy z eko kůže
  • Elegantní design

Co zamrzí

  • Menší možnosti nastavení

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 4.9 size=18 text=”true” tooltip=”true”] CENA: od 2900 Kč

Koupit v obchodě

3. Mercury Lotus (od 2700 Kč)

Skvělý poměr cena / výkon

 Recenze Mercury Lotus  Křeslo Mercury Lotus na první pohled zaujme velmi neotřelým a elegantním designem. Tento model je vhodný do kanceláře i pro domácí použití a i při docela výhodné ceně nabízí dostatečnou kvalitu, aby jej ocenili i náročnější uživatelé, třeba manažeři.

Mercury Lotus disponuje nosností do 90 kg, výška sedáku je nastavitelná v rozmezí 46-56 cm, šířka bez područek je 47 cm, hloubka pak 46 cm a hmotnost samotného křesla činí 18 kg. Potahy jsou velmi pěkné, koženkové. Křeslo disponuje houpacím mechanismem s aretací v základní poloze, područky jsou odklápěcí, kříž je plastový stejně jako kolečka.

Křeslo je vhodné pro každodenní použití (i 5-6 hodin) a je k dostání v různých barevných provedeních. Tento model nabízí pohodlné a ergonomické sezení v kombinaci se zajímavým vzhledem za dobrou cenu.

Co potěší

  • Pěkný design, kvalitní zpracování
  • Odklápěcí područky
  • Houpací mechanismus
  • Výhodná cena
  • Snadná montáž

Co zamrzí

  • Nižší nosnost

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 4.8 size=18 text=”true” tooltip=”true”] CENA: od 2700 Kč

Koupit v obchodě

4. DXRacer OH/KS11/N (od 9150 Kč)

Křeslo pro náročné

 Recenze DXRacer OH/KS11/N  Herní židle DXRacer OH/KS11/N látková ze série King je moderní ergonomická židle navržená pro požadavky náročných uživatelů PC, kancelářských pracovníků, počítačových hráčů a manažerů. Nabízí komfort, bezpečnost, ergonomii sezení a bezkonkurenční design oblíbený po celém světě.

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 4.8 size=18 text=”true” tooltip=”true”] CENA: od 9150 Kč

Koupit v obchodě

5. Antares Tennessee (od 1275 Kč)

To nejlepší pro vybavení větší kanceláře či zasedací místnosti

 Recenze Antares Tennessee  Antares Tennessee je cenově velmi dostupné a přitom kvalitní kancelářské křeslo vhodné i pro domácí použití, avšak nejvíce jej oceníte například při vybavování zasedací místnosti.

Tento model nabízí možnost nastavení výšky sedáku v rozmezí 49-58 cm. Hloubka sedáku je 67 cm, šířka pak 61 cm. Hmotnost samotné židle je pouze 13 kg a přitom je dimenzovaná pro maximální zatížení až 120 kg.

Velmi elegantně působí ocelová chromovaná základna a také zajímavě provedený opěrák z velmi prodyšného materiálu (síťovina), který vám poskytne lepší pohodlí při práci za parných letních dní. I u tohoto křesla je přítomen houpací mechanismus umožňující nastavení protiváhy. Kolečka jsou plastová, a jsou tedy vhodná spíše pro měkčí podlahy. Područky jsou z kombinace chromovaného kovu a plastu.

Co potěší

  • Dobrá kvalita i při velmi nízké ceně
  • Velmi rychlá a snadná montáž
  • Pohodlná
  • Prodyšné potahy opěradla ze síťoviny
  • Nízká hmotnost

Co zamrzí

  • Plastová kolečka nevhodná na tvrdší povrchy

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 4.7 size=18 text=”true” tooltip=”true”] CENA: od 1275 Kč

Koupit v obchodě

6. Relax Halmar (od 2350 Kč)

Jedno z nejpohodlnějších křesel sloužící i k menší relaxaci

 Recenze Relax Halmar  Křeslo Relax Halmar je na první pohled poměrně robustní model se zajímavým designem, kterému dominuje vydatně polstrované opěradlo a sedadlo a chromovaná konstrukce kříže.

Tento model disponuje tilt mechanismem a maximální výška sedáku činí 54 cm, přičemž snížit lze až na 46 cm. Šířka sedáku je 64 cm, hloubka pak 75 cm. Křeslo váží 16,4 kg a poskytuje maximální nosnost až 130 kg.

Součástí konstrukce je opět taky houpací mechanismus s aretací v základní poloze a regulačním šroubem pro nastavení protiváhy. Křeslo klade důraz na maximální pohodlí a potahy jsou vyhotoveny z kvalitní eko kůže.

Jedná se o kvalitní a přitom cenově dostupné křeslo, které se uplatní v kancelářském prostředí i při domácím použití.

Co potěší

  • Vysoká míra pohodlí
  • Zajímavý vzhled
  • Více barevných variant
  • Dobrá nosnost a odolnost
  • Komfortní potahy z eko kůže

Co zamrzí

  • U některých výrobků špatně předvrtané otvory na šrouby
  • Obtížnější montáž
  • Méně kvalitní houpací mechanismus

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 4.7 size=18 text=”true” tooltip=”true”] CENA: od 2350 Kč

Koupit v obchodě

Jak vybrat nejlepší kancelářské křeslo?

Pořízení křesla, které bude sloužit pro práci nebo zábavu a na kterém strávíte třeba i několik hodin denně, by rozhodně nemělo být unáhlené. V naší recenzi kancelářských křesel jsme vám předvedli šest velmi kvalitních a zajímavých modelů, ale možná ještě nemáte jasno v tom, jaké parametry jsou při nákupu kancelářské židle či křesla důležité.

Proto jsme pro vás navíc připravili taky průvodce, který vám pomůže ujasnit si, jaké kancelářské křeslo koupit, aby odpovídalo času, který na něm strávíte a také činnostem, kterým se na něm budete věnovat.

Otázky při výběru kancelářského křesla

Kvalitní kancelářská židle či křeslo může být poměrně nákladnou záležitostí. Důležitější je však fakt, že budete tuto pomůcku možná využívat skoro každý den, často i po mnoho hodin. Právě proto je velmi důležitý pečlivý výběr. Díky tomu můžete získat opravdu komfortní křeslo nebo židli na míru svým potřebám. Definovat dostatečně precizně své požadavky však může být překvapivě obtížně. Pomoci vám však mohou správně položené otázky. Umožní vám udělat si konkrétnější představu o produktu a pátrání v širokém sortimentu pak bude mnohem jednodušší a méně frustrující.

  • Jak často budu na židli sedět? – Jde o základní otázku, proto se jí níže ještě budeme podrobněji věnovat. Od intenzity (doby) používání by se měl odvíjet výběr typu židle či křesla, jeho kvality, mechaniky apod.
  • Jakou nosnost a velikost potřebuji? – Při výběru jsou důležité i tělesné proporce uživatele. Nosnost židle vybírejte podle vlastní hmotnosti, ale s dostatečnou rezervou. Odolné židle s vyšší nosností vydrží obecně déle. Na druhou stranu mohou být těžké, nevhodné na přemísťování. Důležité jsou i rozměry, nejen kvůli vlastnímu pohodlí, ale i prostoru v místnosti.
  • Kolik osob bude na židli sedět? – Ideální je samozřejmě, pokud můžete mít židli jen pro sebe – zejména při intenzivním používání. Univerzální židle jsou vhodné spíše pro nenáročné, krátkodobé použití. Pokud má židli po delší dobu využívat více lidí, je důležité se naopak zaměřit na vysoké možnosti nastavitelnosti.
  • Jaký materiál a vzhled očekáváte? – Tato otázka se zdá být velmi subjektivní, ale zejména u materiálu je třeba uvažovat i prakticky. Např. převaha kovových dílů zvyšuje odolnost, ale i hmotnost židle, kůže je luxusní, nicméně v létě nepraktická a poměrně náročná na údržbu atd.
  • Kolik můžete investovat? – Otázku ceny nelze opomenout a budeme se jí ještě věnovat.

Výběr křesla podle intenzity používání

Už jsme zmínili, že intenzitu (délku) používání byste měli brát při výběru v potaz. Jde o parametr, který je důležitý z hlediska nároků na ergonomii a kvalitu židle či křesla.

  • Použití do 4 hodin denně – Jde o židle pro méně náročné použití, na kterých strávíte nejvýše pár hodin denně. Můžete sáhnout i po cenově dostupnějším modelu bez speciálních drahých mechanik nebo zdravotních vlastností (ale samozřejmě si tento komfort dopřát můžete, zejména pokud trpíte bolestmi zad nebo jinými obtížemi).
  • Použití do 8 hodin denně – Pokud na židli strávíte většinu pracovní doby, je už vhodné sáhnout po ergonomickém modelu s kvalitní mechanikou a dostatečnými možnostmi nastavení, zejména opěradla, bederní opěrky, ale i područek. Vyplatí se investovat do těchto možností a do celkové kvality a odolnosti zpracování.
  • Více než 8 hodin denně – Židle pro velmi náročné použití by měly poskytovat maximální komfort a oporu. Vybírejte pokročilou mechaniku a maximální možnosti nastavení a polohování, včetně opěrek rukou a dalších detailů. Produkt je vhodné si osobně vyzkoušet.

Je nějaký rozdíl mezi kancelářským křeslem a židlí?

Zpravidla jsou tyto pojmy v podstatě zaměnitelné, v některých případech se ale můžete setkat i s rozlišováním mezi křeslem a židlí. Hlavní a stěžejní rozdíl přitom spočívá v míře variability a nastavitelnosti, od které se také odvíjí použitelnost daného vybavení.

Kancelářské nebo herní židle jsou často podstatně flexibilnější než křesla. Většinou disponují nastavitelnými područkami a nastavitelný může být také úhel svírající sedadlo a opěrku zad. Drahé židle mohou případně nabízet i další možnosti.

Křeslo vypadá oproti židli na první pohled robustněji a komfortněji díky výraznějšímu polstrování, ale nastavitelná je obvykle pouze samotná výška sedáku.

Židle mívají taky propracovanější ergonomii. To je v kombinaci s nastavitelností předurčuje pro velmi časté a dlouhodobé užívání mnohem lépe než křesla, na kterých obvykle není vhodné strávit takové množství času. Jak židle, tak křesla můžete obvykle použít doma i v kanceláři.

Parametry křesla

Nosnost

Jedním z důležitých parametrů je nosnost židle nebo křesla, tento údaj byste při výběru neměli přehlédnout. Většina výrobků disponuje nosností od cca 100 do 130 kg, setkat se však můžete i s nižšími (od zhruba 70 kg) i vyššími hodnotami (do 180 kg). Není vždy rozumné pořizovat židli „na míru“ své hmotnosti. Pokud je v nosnosti dostatečná rezerva, snižuje se riziko poruch a závad a zvyšuje se životnost vybavení.

Výška sedáku

Takřka každé kancelářské křeslo umožňuje minimálně nastavení výšky sedáku. Rozmezí je různé a je uváděno výrobcem. Obvyklé rozpětí je okolo 8-10 cm a začíná nejčastěji na cca 45 cm. Nejnižší i nejvyšší poloha je důležitá, protože lidé menší postavy mohou mít v případě příliš vysoké minimální výšky „nohy ve vzduchu“, vyšší jedinci zas při nedostatečné maximální výšce nebudou vědět, kam své končetiny pohodlně složit.

Kromě těchto parametrů se ještě obvykle uvádí šířka a hloubka sedáku a také celková výška křesla. Zde záleží na konkrétní postavě. Co se týče opěráku, vždy je pohodlnější a ergonomicky výhodnější dostatečně vysoký opěrák, ze kterého vám nebude čouhat hlava nebo i ramena.

Komponenty křesla

Kříž

Kříž neboli podvozek židle má zpravidla pět ramen a může být vyroben z různých materiálů. Obvykle je to plast, nylon nebo kov (např. hliník). Největší odolnost poskytuje kovový podvozek, který zpravidla zvládá i vysoké zatížení. Na pomyslném druhém místě by se umístil spolehlivý nylon a na posledním pak cenově dostupný plast.

To ovšem ani zdaleka neznamená, že plastový kříž nemůže být kvalitní a plnit svou funkci. Vhodný je však spíše pro židle s nižší nosností nebo s nižší frekvencí používání.

Kolečka

Při výběru židle je důležitý i materiál koleček, a to především vzhledem k podlaze, na které ji budete používat. Pro měkké podlahy jsou vhodná standardní plastová kolečka. Pro tvrdé povrchy jsou mnohem výhodnější kolečka gumová, resp. pogumovaná. Důvodem je, že zabrání poškrábání povrchu a taky omezují hlučnost při pohybu.

Zajímavou možností jsou bržděná kolečka, se kterými se setkáte u dražších modelů. Fungují tak, že při zatížení se kolečka odbrzdí a můžete se na křesle pohybovat. Brzda se naopak aktivuje v nezatíženém stavu. Židle vám tak nebude ujíždět při usedání nebo vstávání.

Područky

Područky, tedy opěrky rukou, mohou být pevné, nebo nastavitelné. U obyčejnějších křesel se většinou setkáte s pevnou variantou, u mnoha židlí lze naproti tomu područky nastavovat hned několika způsoby.

  • Nastavení výšky – toto základní nastavení by područky u často používaných židlí měly umožňovat.
  • Rotace vrchní části, posun dopředu či dozadu – tyto možnosti většinou nabízejí lepší modely.

Opěradlo a opěrky

Zádové opěradlo je u kancelářských židlí pro dlouhodobé a pravidelné používání často ergonomicky tvarované, aby podporovalo přirozený tvar páteře a omezilo negativní vliv dlouhého sezení na zdraví. U lepších modelů může být opěradlo nastavitelné. Častou součástí opěradla je také bederní opěrka a opěrka hlavy.

Zejména bederní opěrka je velmi důležitá a měla by být také nastavitelná (výškově, případně dopředu a dozadu). Právě optimální bederní opěrka má zásadní vliv na přirozenou a zdravou pozici páteře. Hlavová opěrka pak slouží k občasnému uvolnění napětí krční páteře a k odpočinku.

Potah

Potah křesla může být například čalouněný, kožený, koženkový nebo síťový. Velmi často se setkáte se syntetickou eko kůží, která je oproti pravé cenově výrazně dostupnější a přitom vypadá skvěle a má podobné vlastnosti. Její životnost ale není tak vysoká. Čalounění je velmi kvalitní, pohodlné a trvanlivé, ale podobně jako kůže nákladnější. Síťovina je velmi moderní, dostupná a prodyšná, takže ji oceníte zejména v horkých obdobích.

Typ mechaniky

Nakonec se podíváme na typ mechaniky. I když tento faktor uvádíme jako poslední, rozhodně není nejméně důležitý – naopak. Čím delší sezení, tím větší dynamiku by měl mechanismus umožňovat.

  • Houpací mechanika – tato možnost představuje základní variantu a vyskytuje se u běžných kancelářských křesel, které neumožňují nastavení sklonu opěradla. Mechanismus umožňuje také nastavení protiváhy, kterou na vás bude opěradlo působit.
  • Permanentní kontakt – jedná se o funkci, která se vyskytuje u židlí s nastavitelným opěradlem. Při „odjištění“ opěradla podporuje vzpřímené a zdravé sezení v soustavném kontaktu s opěradlem.
  • Synchronní mechanika – tato varianta je vhodná i pro náročná sedavá zaměstnání. Sedadlo i opěrka sledují pohyby uživatele v různých polohách.

Jak správně sedět v kancelářském křesle / židli?

Jak správně a „zdravěji“ sedět a nastavit křeslo nebo židli? Zde pro vás máme alespoň několik základních pravidel:

  • Využijte celou plochu sedáku, tzn., seďte co nejvíce vzadu.
  • Bedra a záda by měla být ve styku s opěradlem. Bederní opěrky nastavte dle potřeby, aby skutečně podporovala bederní část zad.
  • Kolenní jamka nemá být ve styku s hranou židle, ale asi 5-10 cm od ní.
  • Při sezení nastavte opěrky rukou tak, aby podporovaly lokty.
  • Abyste se při sezení nemuseli hrbit, nastavte si monitor do dostatečné výšky.
  • Výšku židle nastavte tak, aby vaše chodidla byla ve styku se zemí.
  • Snažte se co nejčastěji vstávat, nebo provádět různá drobná protahovací cvičení.

Ceny kancelářských křesel

V jakých relacích se pohybují ceny kancelářských křesel a židlí? Máme pro vás krátkou nápovědu.

✅ Kancelářské židle a křesla do 2000 Kč

V této ceně můžete najít poměrně slušný výběr křesel a židlí, některé i s jednoduššími mechanikami (nejčastěji houpací). Časté je zpracování s velkým podílem plastů. Nosnost nejčastěji do cca 110 kg, ale může být i vyšší. Vhodná volba pro krátkodobější sezení.

✅ Kancelářské židle a křesla do 5000 Kč

Obrovský výběr. Najít zde můžete modely s různými mechanikami, včetně pokročilejších (synchronních, asynchronních apod.). Běžná je vyšší nosnost okolo 120 kg a více a celkově odolnější zpracování z kvalitnějších materiálů, včetně potahových. Jistě zde najdete křesla vhodná i pro 8hodinnové sezení.

✅ Kancelářské židle a křesla nad 5000 Kč

Vynikající výběr křesel a židlí. Můžete počítat s vysokou nebo maximální variabilitou, pokročilými mechanikami. Vhodné i pro 8hodinnové nebo delší denní použití.

Nejlepší značky kancelářských křesel a židlí

Jaké značky křesel a židlí stojí za zmínku a slibují dobrou kvalitu v poměru k ceně?

  • Halmar – Velmi oblíbená značka kvalitních křesel a židlí v často dostupných cenách do 2 až 4 tisíc. Různé nosnosti i možnosti nastavení. Obrovský výběr.
  • Sedia – Výběr židlí a křesel převážně do cca 4 tisíc korun. Rozmanitý výběr, různé druhy mechanik i designových provedení.
  • Antares – Enormní výběr židlí a křesel ve všech cenových kategoriích. Najdete zde dostupné i velmi drahé modely. Velmi časté využití kvalitních synchronních mechanik.
  • Alba – Značka především středně drahých křesel a židlí. Časté použití moderních synchronních mechanik. Vysoká kvalita a dobrá hodnocení.
ProduktHodnoceníCena (od)
#1DX Racer OH/FD01/NR
➕ skvělá ergonomie
➕ pěkný design
➕ pevná základna
➕ plynový píst z Německa
⭐ 100 %6350 KčČíst recenze
#2Halmar Desmond
➕ pohodlnost
➕ eko kůže
➕ mechanismus TILT
⭐ 98 %2900 KčČíst recenze
#3Mercury Lotus
➕ slušné recenze
➕ nosnost 130 kg
➕ zajímavý design
⭐ 96 %2700 KčČíst recenze
#4DXRacer OH/KS11/N
➕ pro nejnáročnější
➕ polštářky v ceně
➕ kovový kříž
➕ až 150 kg nosnost
⭐ 96 %9150 KčČíst recenze
#5Antares Tennessee
➕ prodyšný opěrák
➕ pokud chcete více kusů
➕ chromový kříž a píst
➕ 2 roky záruka
⭐ 94 %1275 KčČíst recenze
#6Relax Halmar
➕ extra pohodlí
➕ nosnost 130 kg
➕ ergonomická
⭐ 94 %2350 KčČíst recenze
Doufáme, že jsme vám pomohli nebo vás alespoň inspirovali při výběru nové kancelářské židle. Pokud ano, budeme rádi za vaši zpětnou vazbu, zkušenost, recenzi, srovnání či hodnocení vámi zakoupeného produktu. Učinit tak můžete v komentářích, níže na této stránce. Možná právě váš názor pomůže ostatním s výběrem kvalitního kancelářského křesla na trhu.
0 Sdílení

Lukáš Pavelka

Připravuji pro vás recenze, žebříčky a testy nejlepších produktů pro snažší výběr a rozhodnutí. Procházím zahraniční testy, čtu recenze zákazníků a oslovuji odborníky v oboru, abych vás inspiroval při vašich nákupech.
O nás | Spolupráce

2 Komentářů

Klikněte sem pro zanechání komentáře

  • Jen chci upozornit ať nikdo z vás čtenářů neřeší tenhle příspěvek, doporučit DXRacer jako nejlepší kancelářskou židli je šílenost, ergonomicky je to peklo a nikdo by to zaměstnancům nekoupil protože by jen trpěli. Plus je to předražený. Očividně tady někdo neví absolutně nic o ergonomii.

    • Dobrý den, děkujeme za vaši zkušenost. DXRacer doporučujeme na základě stovek kladných recenzí mezi českými zákazníky, řada King se umisťuje velmi dobře v německých testech (2. místo SFT-Magazin 2020, 2. místo PC Games Hardware 11/2019). I přes vaši negativní zkušenost si myslíme, že DXRacer je kvalitní výrobce židlí. Avšak dle vaší zkušenosti nemusí patrně sednout každému.