Recenze 6 nejlepších nafukovacích vířivek pro rok 2018

Nejlepší nafukovací vířivky Co bylo dříve luxusem, stává se dnes samozřejmostí. Nebo znáte lepší způsob relaxace, než po náročném dnu zalézt do vířivky se sklenkou vína? A zvláště, pokud se nachází na vaší zahradě? Recenze nafukovacích vířivek vám přináší přehled těch nejprodávanějších.

Ale jakou vířivku vybrat? Na to se vás pokusíme v tomto článku připravit.

Test nejlepších mobilních vířivek podle redakce a recenzí

 ProduktHodnoceníCena (od) 
#1Intex 28454 Pure Spa
Jet & Bubble Spa Deluxe
Octagon

(5 / 5)21 400 KčČíst recenze
#2Hanscraft MSpa M-009LS
Alpine Lite

(4,9 / 5)10 489 KčČíst recenze
#3Hanscraft MSpa M-019LS
Alpine Lite

(4,9 / 5)16 990 KčČíst recenze
#4Intex 28408 Pure
Spa Bubble Massage

(4,8 / 5)13 998 KčČíst recenze
#5BELATRIX Luxury 125
(4,6 / 5)10 987 KčČíst recenze
#6BELATRIX Mountine 120
(4,6 / 5)11 850 KčČíst recenze

#1 Intex 28454 Pure Spa Jet & Bubble Spa Deluxe Octagon (od 21 400 Kč)

Jedna z nejlepších a nejoblíbenějších nafukovacích vířivek na trhu


 Recenze Intex 28454 Pure Spa Jet & Bubble Spa Deluxe Octagon  Vířivka Intex 28454 Pure Spa Jet & Bubble Spa Deluxe Octagon poskytne pohodu a zábavu až 4 osobám. Ideální pro rodinné dovádění!

Vířivka má rozměry 201 x 201 cm a pyšní se 120 vzduchovými a 4 hydromasážními tryskami. Dno a boční stěny této série bazénů jsou vyrobeny ze 3 vrstev materiálu SUPER-TOUGH® – polyesterová podkladová tkanina s oboustranně laminovaným PVC. Technologie Fiber-Tech® zaručuje odolnost a stabilitu materiálu.

A zvláštní funkce? Tato vířivka se pyšní automatickým systémem na ohřev vody a integrovaným systémem ochrany proti vodnímu kameni (prodlužuje výkon a životnost topného tělesa). Rychlost ohřevu vody je 1,5 – 2,5 °C/h.

Příslušenství termoizolační podložka a kryt, filtr do filtrace, opěrky hlavy 2ks

Shrnutí:

Kompaktní provedení, nízká cena a velmi příjemné masážní trysky. Velkou výhodou je možnost používání slané vody, což je příjemnější variantou než chemie na čištění. Nicméně černá barva není dle uživatelů zrovna nepraktičtější pro denní používání přes léto.

Video

Co potěší

 • Pro 4 osoby
 • 120 vzduchových a 4 hydromasážní trysky
 • Rychlost ohřevu vody 1,5 – 2,5 °C/h
 • Možno používat i se slanou vodou
 • Systém ochrany proti vodnímu kameni

Co zamrzí

 • Není zmíněn samo nafukovací systém ani výpustný ventil
 • Není zmíněna hlučnost

NAŠE HODNOCENÍ: (5 / 5)CENA: od 21 400 Kč

Koupit v obchodě

#2 Hanscraft MSpa M-009LS Alpine Lite (od 10 489 Kč)

Jedna z nejlepších v poměru cena / výkon pro dva


 Recenze Hanscraft MSpa M-009LS Alpine Lite  Elegantní čtvercová hydromasážní vana je ideální pro volné chvilky, které chcete strávit relaxací. Tato vířivka je skutečně rodinným zařízením, protože se do ní bez problému vejdou dva dospělí a dvě děti.

Velikost vířivky je 158 x 158 cm, tudíž je trochu menší než předchozí model a vlastní 108 vzduchových trysek. Materiál RhinoTech Prémiové PVC zajistí odolnost vířivky, stejně jako izolovaný vrchní kryt.

Speciální provedení vany zajišťuje extrémně tichý chod a keramický ohřev vody dokáže vytáhnout teplotu až na 42°C při rychlosti 1,2 – 1,8 °C/h. Za povšimnutí rovněž stojí systém samo nafukování, který nafoukne vířivku za pár sekund.

Příslušenství výsuvný manometr pro kontrolu inflatace, inflatační hadice, 1 × kartušový filtr, podložka na zem pro úchyt vrchního krytu, vrchní kryt s bezpečnostními přezkami, adaptér zahradní hadice pro vypuštění, chytré nafukování s kompresorem, instruktážní DVD a návod

Shrnutí:

Mezi velkou přednost této vířivky řadíme především nízkou cenu, atraktivní provedení a samo nafukovací systém. Pokud je vaším cílem najít levné zařízení, které vám doma pomůže relaxovat, pak je tato vířivka to pravé. Uživatelské recenze mají veskrze pozitivní komentáře, pouze několik kritických hlasů ohledně tlaku bublin, který je očividně o něco slabší.

Video

Co potěší

 • Pro dva dospělé a dvě děti
 • Extrémně tichý chod
 • Teplota vody až 42°C
 • Samo nafukovací systém
 • Výpustný ventil s pojistkou

Co zamrzí

 • Menší provedení
 • Pomalejší ohřev vody 1,2 – 1,8°C/h
 • Není možnost použití slané vody
 • Nemá ochranu proti vodnímu kameni

NAŠE HODNOCENÍ: (4,9 / 5)CENA: od 10 489 Kč

Koupit v obchodě

#3 Hanscraft MSpa M-019LS Alpine Lite (od 16 990 Kč)

Jeden z nejlepších modelů pro 4 osoby


 Recenze Hanscraft MSpa M-019LS Alpine Lite  Recenze nejlepších vířivek představuje Hanscraft MSpa M-019LS Alpine Lite, do které se vejdou až 4 dospělí a dvě děti. Čtvercový tvar bude vypadat skvěle na každé terase či zahradě.

Tato vířivka se pyšní rozměry 185 x 185 cm, stejně jako 132 vzduchovými tryskami, které namasírují a povzbudí unavené tělo. Materiál je tvořen RhinoTech prémiovým PVC, které je navíc vyztuženo vzduchovými komorami. Vrchní kryt má pochopitelně izolaci.

Whisper Quiet Design udržuje velmi tichý chod zařízení. Samo nafukovací systém zajistí snadnou manipulaci s vířivkou, která – díky keramickému ohřevu vody – dosáhne až na 42°C při rychlosti 1,2 – 1,8°C /hod.

Příslušenství výsuvný manometr, 1x kartušový filtr, adaptér na zahradní hadici, inflatační hadice, vrchní kryt s bezpečnostními přezkami, podložka na zem pro úchyt vrchního krytu, návod k použití a instruktážní video na DVD

Shrnutí:

I přes vyšší cenu je tato vířivka jednou z nejprodávanějších na našem trhu. Uživatelské recenze pějí na zařízení chválu – pro jeho účelnost, velikost a relaxační zážitek. Jako jedinou nevýhodu shledávají pomalejší ohřev vody – ovšem při zohlednění velikosti vířivky je to více než pochopitelné.

Co potěší

 • Pro 4 dospělé a dvě děti
 • 132 vzduchových trysek
 • Samo nafukovací systém
 • Tichý chod
 • Výpustný ventil s pojistkou
 • Teplota vody až 42°C

Co zamrzí

 • Pomalejší ohřev vody 1,2 – 1,8°C/h
 • Není možnost použití slané vody
 • Nemá ochranu proti vodnímu kameni

NAŠE HODNOCENÍ: (4,9 / 5)CENA: od 16 990 Kč

Koupit v obchodě

#4 Intex 28408 Pure Spa Bubble Massage (od 13 998 Kč)

Jedna z největších nafukovacích vířivek na trhu až pro 6 osob


 Recenze Intex 28408 Pure Spa Bubble Massage  Mezi nejlepší nafukovací vířivky patří i Intex 28408 Pure Spa Bubble Massage, která poskytne pohodlí a odpočinek až šesti lidem. Vynikající produkt s vestavěným změkčovačem vody.

Vířivka je velice prostorná a její rozměry 216 x 216 cm jsou toho důkazem. Můžete se těšit na 140 vzduchových trysek, které podléhají 120 rozličným způsobům nastavení. Vnější materiál je velmi odolný – vrstvené PVC vyztužené textilními vlákny. Součástí dodávky je termoizolační kryt. Maximální teplota vody je kolem 20-40 °C.

Příslušenstvífiltr do filtrace, chemický plovák, termoizolační podložka a kryt

Shrnutí:

Z uživatelských recenzí vyplývá značná spokojenost se zařízením, které je oceňováno pro jeho prostornost, množství vzduchových trysek a snadnou manipulaci. Rovněž bychom rádi zmínili prodlouženou životnost díky vestavěnému změkčovači vody. Přestože neznáme údaj o rychlosti ohřevu vody, kvůli velikosti vířivky bude spíše pomalejší. Nevýhodou je taktéž nemožnost používat slanou vodu.

Video

Co potěší

 • Pro šest osob
 • 140 vzduchových trysek
 • 120 způsobů nastavení
 • Vestavěný změkčovač vody

Co zamrzí

 • Není zmíněn samo nafukovací systém ani výpustný ventil
 • Není možnost používat slanou vodu

NAŠE HODNOCENÍ: (4,8 / 5)CENA: od 13 998 Kč

Koupit v obchodě

#5 BELATRIX Luxury 125 (od 10 990 Kč)

Základní mobilní vířivka za skvělou cenu bez samonafukovacího systému


 Recenze BELATRIX Luxury 125  Kompaktní čtvercová vířivka vám poskytne chvilku pro klid, rozjímaní a příjemnou masáž. Zařízení má navíc velkou opěrnou plochu pro paže, pro maximální vychutnání komfortu.

Belatrix má rozměry 155 x 155 cm, proto se do ní bez problému vejdou čtyři osoby. Díky integrovanému ohřevu vody můžete dosáhnout teploty až 42 °C při rychlosti ohřevu 1,5°C/h. Vnější materiál je tvořen laminovaným PVC, které zajišťuje odolnost a stabilitu.

O vaše tělo se bude citlivě starat 130 trysek, které podpoří činnost pohybové i cévní soustavy. Pokud tedy stále přemýšlíte, jakou koupit vířivku, cena za tuhle se vám bude rozhodně líbit.

Příslušenství: ochranný termo kryt s uzamykatelnými přezkami, izolační podložka, kartušový filtr s předfiltrační textilií

Shrnutí:

Za málo peněz hodně muziky. Prostorná vířivka operuje 130 tryskami starající se o dokonalou masáž těla a odolný materiál zaručuje dlouhodobou spokojenost. Možná je trochu nepraktická nepřítomnost samo nafukovacího systému, který usnadní manipulaci. Tato hydromasážní vana nemá mnoho speciálních funkcí, ale pokud si ji chcete pořídit pro občasnou zábavu, určitě budete spokojeni.

Co potěší

 • Pro 4 osoby
 • Teplota až 42 °C
 • 130 trysek
 • Levná cena

Co zamrzí

 • Pomalejší ohřev vody 1,5°C/h
 • Není zmíněn samo nafukovací systém ani výpustný ventil
 • Nemá ochranu proti vodnímu kameni
 • Nemožnost používat slanou vodu

NAŠE HODNOCENÍ: (4,6 / 5)CENA: od 10 987 Kč

Koupit v obchodě

#6 BELATRIX Mountine 120 (od 11 850 Kč)

Základní mobilní vířivka za skvělou cenu pro dva


 Recenze BELATRIX Mountine 120  Oválná vířivka značky Belatrix patří mezi nejlepší nafukovací vířivky na zahradu pro dvě osoby. Pohodlně se natáhněte a užívejte.

Rozměry 195 x 120 cm poskytuje dostatek prostoru. Po obvodu naleznete 130 trysek, které si posvítí na váš pohybový aparát. Odolné laminované PVC zaručí dlouhodobou uživatelskou záruku. Maximální dosažitelná teplota je 42 °C při rychlosti ohřevu 1,5°C/h, což považujeme za průměrnou hodnotu. Termo kryt a izolační podložka jsou součástí balení.

Příslušenstvíochranný termo kryt s uzamykatelnými přezkami, izolační podložka, kartušový filtr s předfiltrační textilií

Shrnutí:

Pokud jste zvažovali koupi předchozího modelu, ale zdál se vám moc velký, toto je jeho přesná – jen menší – varianta. Viditelným rozdílem je oválný tvar, který ovšem vypadá velmi vkusně a rozhodně se vám bude hodit k exteriéru. Stejně jako předchozí model, tato vířivka nemá mnoho speciálních funkcí, ale pro běžné užívání to stačí.

Co potěší

 • Pro 2 osoby
 • Teplota až 42 °C
 • 130 trysek

Co zamrzí

 • Pomalejší ohřev vody 1,5°C/h
 • Není zmíněn samo nafukovací systém ani výpustný ventil
 • Bez možnosti používat slanou vodu
 • Nemá ochranu proti vodnímu kameni

NAŠE HODNOCENÍ: (4,6 / 5)CENA: od 11 850 Kč

Koupit v obchodě

Představili jsme vám nejlepší nafukovací vířivky pro letošní rok. Vy už znáte jejich silné i slabé stránky, proto záleží jen na vás, kterou si nakonec pořídíte 🙂

Doufáme, že jsme vám pomohli nebo vás alespoň inspirovali při výběru nové nafukovací vířivky. Pokud ano, budeme rádi za vaši zpětnou vazbu, zkušenost, recenzi, srovnání či hodnocení vámi zakoupeného produktu. Učinit tak můžete v komentářích, níže na této stránce. Možná právě váš názor pomůže ostatním s výběrem nejlepší mobilní vířivky na trhu.
Recenze 6 nejlepších nafukovacích vířivek pro rok 2018
Pomohl vám tento článek? Ohodnoťte jej, děkujeme.

1 Sdílení
Tags:

Jedna odpověď

 1. Milada
TOPlist
1 Sdílení
Sdílet1
Tweet
Pin