Péče o tělo

Nejlepší zastřihovače vousů – test, recenze, zkušenosti

Nejlepší zastřihovače vousů Po upraveném a atraktivním vzhledu touží stejně tak muži jako ženy. Proto dnes už různé zastřihovače patří k základní výbavě každé koupelny. Tyto přístroje mohou být určeny k péči o vlasy, vousy nebo drobné, ale nepříjemné chloupky, které se objevují zejména v nose a uších.

Díky těmto pomůckám už není třeba trápit se s pinzetami nebo navštěvovat drahého kadeřníka kvůli každé úpravě účesu nebo zastřihnutí bradky či plnovousu. Výběr je navíc opravdu rozmanitý a spousta strojků nabízí celou řadu funkcí a umožňuje pohodlné a jednoduché zacházení. Pokud se ale v široké nabídce ztrácíte, máme pro vás inspiraci. Připravili jsme výběr šesti nejlepších zastřihovačů vousů, které jsou v současnosti k dostání.

Zaměřili jsme se na specializované modely pro precizní úpravu porostu tváře a snažili jsme se o zařazení cenově rozmanitých produktů s co nejlepším poměrem ceny, výkonu a celkové kvality. Na konci samotné recenze zastřihovačů vousů vás čeká ještě průvodce nákupem. Dozvíte se v něm, jaké druhy zastřihovačů existují a na jaké parametry se při výběru zaměřit, abyste byli maximálně spokojeni.

Nejlepší kvalitní zastřihovače vousů dle oblíbenosti

ProduktInformaceHodnoceníCena (od)
#1Philips OneBlade QP2520/20
Náš vítěz testu, nejlepší cena / výkon
Počet nástavců: 3
Min. / Max. délka : 1 mm / 5 mm
Vodotěsný: ✔️
✔️ Omyvatelný, s indikátorem nabíjení
✔️ Doba provozu: 45 min.
✔️ Doba nabíjení: 8 hodin
✔️ Produkt roku 2020
[usr 5 text="true" tooltip="true"]650 KčČíst recenze
#2Philips OneBlade Pro QP6520/20
Nejlepší pro náročné
Počet nástavců: 12
Min. / Max. délka : od 0,4 do 10 mm
Vodotěsný: ✔️
✔️ Omyvatelný, s indikátorem nabíjení
✔️ Doba provozu: 90 min.
✔️ Doba nabíjení: 60 min.
✔️ Dobré recenze uživatelů
[usr 5 text="true" tooltip="true"]1950 KčČíst recenze
#3Braun BT7220
Nejlepší značky Braun
Počet nástavců: 4
Min. / Max. délka : od 0,5 do 20 mm
Vodotěsný: ✔️
✔️ Omyvatelný, samoostřící nože
✔️ Doba provozu: 100 min.
✔️ Doba nabíjení: 60 min.
[usr 4.9 text="true" tooltip="true"]1700 KčČíst recenze
#4Panasonic ER-GY60-H503
Další volba na zvážení
Počet nástavců: 4
Min. / Max. délka : od 0,5 do 10 mm
Vodotěsný: ✔️
✔️ Omyvatelný, bez LED displeje
✔️ Doba provozu: 50 min.
✔️ Doba nabíjení: 60 min.
[usr 4.8 text="true" tooltip="true"]1800 KčČíst recenze
#5Rowenta TN 2300
Nízká cena
Počet nástavců: 1
Min. / Max. délka : od 0,9 do 7 mm
Vodotěsný:
✔️ Není omyvatelný, kontrolka nabíjení
✔️ Doba provozu: 60 min.
✔️ Doba nabíjení: 8 hodin
[usr 4.7 text="true" tooltip="true"]700 KčČíst recenze
#6Wahl 5606-508
Cenový tip
Počet nástavců: 3
Min. / Max. délka : od 0,5 do 12 mm
Vodotěsný:
✔️ Napájení: 2x AA baterie
[usr 4.6 text="true" tooltip="true"]300 KčČíst recenze
Recenze TOP 6 zastřihovačů vousů

# Philips OneBlade QP2520/20 (od 650 Kč)

 Recenze Philips OneBlade QP2520/20  První místo jsme se rozhodli obsadit modelem renomované nizozemské značky Philips s označením OneBlade QP2520/20. Důvodů je hned několik.

Především jde o v současnosti vůbec nejprodávanější zastřihovač vousů, který se navíc pyšní opravdu vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Za necelých osm set korun získáte zařízení, se kterým můžete vytvořit a udržovat perfektní bradku, stylové strniště nebo jiný typ vousů.

S tímto zastřihovačem získáte tři hřebenové nástavce, které fungují opravdu precizně a můžete s nimi docílit perfektního střihu na 1, 3 nebo 5 mm. Nástavce skvěle fungují nejen pro zastřihování, ale i tvarování – a to i ve špatně přístupných místech. Nemusíte se přitom bát pořezání jako s klasickou žiletkou.

Výhodou strojku je i vodotěsné provedení. Použít jej proto můžete nejen k suchému, ale i mokrému holení a čistit jej můžete pod tekoucí vodou. A jak je to s napájením? Philips OneBlade QP2520/20 je akumulátorový model s dobrou výdrží – na jedno nabití dokáže pracovat na plno i 45 minut. Doba nabíjení je bohužel poměrně dlouhá, a to 8 hodin.

Největší nevýhodou je u tohoto zařízení nutnost pravidelné výměny břitů. Jejich trvanlivost je sice dost vysoká a i při holení dvakrát týdně vydrží cca 4 měsíce, ale stejně je třeba dokupovat náhradní. Taky hlučnost přístroje není právě na nejnižší úrovni. Tyto mouchy ale hladce překonává kvalita, rychlost a komfort holení.

Co potěší

 • Přesné a velmi rychlé holení, zkracování a tvarování
 • Snadná manipulace, výměna nástavců, ovládání
 • Povedený design
 • Vodotěsný

Co zamrzí

 • Nutnost dokupovat nástavce
 • Vyšší hlučnost
 • Delší doba nabíjení
 • Pouze akumulátorový provoz

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 5 size=18 text=”true” tooltip=”true”]

Koupit v obchodě

# Philips OneBlade Pro QP6520/20 (od 1950 Kč)

 Recenze Philips OneBlade Pro QP6520/20  I na druhém místě testu zastřihovačů vousů se umístil strojek Philips OneBlade. V tomto případě se však jedná o verzi, kterou ocení i velmi nároční uživatelé. I přes vyšší cenu patří tento strojek k nejoblíbenějším, a proto si druhou příčku plně zaslouží. Kvalita zpracování je jednoznačně špičková a zařízení vám může sloužit opravdu velmi dlouho.

U modelu Philips OneBlade Pro QP6520/20 ihned zaujme velmi elegantní, ba exkluzivní design. Nechybí dokonce ani LED displej, který vás bude informovat o stavu baterie. A právě akumulátor je jednou z největších ctností tohoto přístroje. Na jedno nabití vydrží totiž vynikajících 90 minut a nabíjení trvá pouze 1 hodinu. Mezi akumulátorovými modely jde tedy o jasnou špici.

Podobně jako předchozí zastřihovač, využívá i QP6520 hřebenový nástavec. Na první pohled může někoho zarazit minimum příslušenství, ale netřeba se lekat. Zastřihovač zvládne s jedinou hlavicí vše, na co jiné strojky potřebují celou řadu výměnných nástavců. Nabízí se vám výběr hned ze 14 délek zastřihování a holení – a to od hladkého oholení na 0,4 mm až po 10mm vous. Výkon je na špičkové úrovni a je to ihned znát na rychlosti a kvalitě holení. Zařízení je navíc opět vodotěsné a snadno se čistí.

Zásadní nevýhodou je bohužel i tentokrát nutnost výměny holicí hlavice alespoň jedenkrát za 4 měsíce. Jinak jde ale o strojek, který je ve své kategorii takřka nepřekonatelný.

Co potěší

 • Špičkové oholení
 • Jediný nástavec a 14 nastavení
 • Vynikající kapacita baterie
 • Minimální délka nabíjení

Co zamrzí

 • Nutnost výměny břitů
 • Vyšší cena
 • Vyšší hlučnost
 • Pouze akumulátorový provoz

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 5 size=18 text=”true” tooltip=”true”]

Koupit v obchodě

# Remington MB4045 (od 1500 Kč)

 Recenze Remington MB4045  Americká značka Remington patří k tradičním a velmi oceňovaným výrobcům pomůcek pro úpravu zevnějšku. U modelu MB4045 se můžete spolehnout na vysokou kvalitu provedení i zastřihování. Využívá titanové samoostřicí nože a k dispozici budete mít 3 nástavce pro různé druhy úprav, tvarování a zkracování vousů. Celkově můžete dosáhnout sestřihu od 0,5 mm do 35 mm. Strojek je tedy vhodný i pro udržování delšího plnovousu.

Zásadní výhodou modelu Remington MB4045 je napájení. To je totiž kombinované, a zařízení tak lze používat zapojené do sítě i bezdrátově na akumulátor. Samotný Li-Ion akumulátor má přitom pozoruhodnou výdrž dosahující až 2 hodin. Doba nabíjení je ale poněkud delší a pohybuje se okolo 4 hodin.

Remington MB4045 tedy zaujme především všestranností – použít jej můžete na jakýkoli typ vousů a kdekoli, se zásuvkou i bez ní. Není navíc třeba vyměňovat hlavice. Samotné holení ale trvá poněkud déle a strojek se při delší době činnosti přehřívá. Nepříjemné mohou být taky vyšší vibrace. Taky designové provedení je zcela obyčejné. Tyto nedostatky v kombinaci s vyšší cenou posouvají Remington MB4045 v naší recenzi zastřihovačů vousů na třetí místo.

Co potěší

 • Univerzální použití
 • Kombinované napájení a velmi silná baterie
 • Pěkné příslušenství

Co zamrzí

 • Větší vibrace a zahřívání
 • Delší holení
 • Vyšší cena

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 4.8 size=18 text=”true” tooltip=”true”]

Koupit v obchodě

# Rowenta TN 2300 (od 700 Kč)

 Recenze Rowenta TN 2300  Hledáte praktický zastřihovač, který neudělá velkou díru do vašeho rozpočtu? Rowenta TN 2300 může být tím pravým řešením. Jde o zastřihovač klasického typu s ocelovými noži, který dokáže zkrátit vaše vousy na 0,9 až 7 mm. Využívá přitom jediný, omyvatelný nástavec.

Použití tohoto modelu je velmi jednoduché a velice potěší kombinované napájení, které umožňuje provoz na síťový kabel i akumulátorovou baterii – jde sice pouze o méně kvalitní NiMH baterii, ale výdrž je velmi solidních 60 minut. Na nabití si ale počkáte přes 8 hodin. Baterie NiMH nenabízí právě nejvyšší životnost, ale až bude na konci svých sil, stále můžete strojek používat zapojený do zásuvky.

Příslušenství u tohoto modelu sice nezahrnuje žádné zvláštní nástavce, ale získáte alespoň čisticí kartáček a olejničku. Rowenta TN 2300 je v rámci nižší cenové kategorie poměrně kvalitní strojek s tichým provozem, který bude pro základní úpravu vousu jistě dostačujícím řešením.

Co potěší

 • Kombinované napájení
 • Jednoduchost
 • Tichý chod

Co zamrzí

 • Nižší výkon
 • NiMH akumulátor
 • Menší možnosti střihu

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 4.7 size=18 text=”true” tooltip=”true”]

Koupit v obchodě

Jak vybrat zastřihovač vousů?

Recenze je za námi a je čas vrhnout se na slíbeného průvodce, který vám pomůže zaměřit se na podstatné faktory a parametry. V první řadě se pojďme podívat, jaké máte v rámci zastřihovačů vlastně možnosti.

Podle čeho vybírat?

Zastřihovače vousů jsou populární kosmetickou pomůckou, kterou dokážete vytvořit různé sestřihy vousů, od atraktivního a nedbale elegantního strniště až po různé tvarované, úhledné styly. Výběr je veliký a s volbou vhodného přístroje vám mohou pomoci odpovědi na některé zásadní otázky:

 • Jak intenzivně budete přístroj používat? – Občasně či příležitostně nebo každý den? Nebo hledáte dokonce strojek pro profesionální použití? Od toho se musí odvíjet především výkon strojku a materiálové zpracování. Pro náročné použití musí být tělo i břity odolné (lze uvažovat třeba o titanových nožích).
 • Jaké máte vousy a jaký střih požadujete? – Směrodatná bude opět kvalita břitů a výkonnost. Pokud máte husté a tvrdé vousy, hledejte silné, kvalitní strojky, které si s nimi poradí, a břity, které se hned neotupí. Výkon zastřihovače je málokdy exaktně uváděn, lze se orientovat podle značky a ceny nebo recenzí. Některé levné strojky mohou díky bohatému příslušenství na oko působit jako skvělá koupě, ale brzy zjistíte, že s vousy zápasí a břity se rychle otupují. Pokud jde o to, jaký střih budete preferovat, zde je nutné sledovat především konkrétní příslušenství v podobě nástavců.
 • Kde budete strojek používat? – Tohle je především otázka napájení. Pokud bude strojek ležet na jednom místě v koupelně, síťový model je zpravidla lepší volbou. Nemusíte řešit stav baterie, nabíjení, obvykle se navíc dočkáte vyššího a taky stabilního výkonu. Akumulátorové provedení může být flexibilnější při cestování nebo používání zastřihovače v různých situacích a na různých místech. Existují i kombinovaná napájení (síť i aku), což je univerzální řešení.

Druhy zastřihovačů

Zastřihovač vousů

Na tento typ přístrojů jsme se zaměřili v naší recenzi. Jejich výhodou je úzká specializace, a lze tedy počítat s vysokou kvalitou střihu a přizpůsobením pro daný účel. Výkon musí být dostačující i pro velmi odolné a husté vousy a velkou roli hraje zabezpečení proti podráždění nebo pořezání pokožky a dobrá ergonomie i v těžko dostupných oblastech kolem uší, pod nosem, na krku apod.

Výhodou je možnost přesného nastavení délky střihu po velmi malých krocích a některé modely mohou disponovat i odsáváním vousů, což usnadní následný úklid. Nevýhodou je, že zastřihovače neumožňují zcela hladké oholení (min. zpravidla 0,5 mm nebo více) a některé mohou hůře zvládat jemnější chloupky. Cena se pohybuje nejčastěji od 400 do 1700 Kč.

Zastřihovač vlasů

Tato varianta je vhodná, pokud se o svůj účes chcete starat sami. Strojky na vlasy jsou velmi podobné těm určeným pro vousy, ale hlavice bývá širší a břity by si měly poradit se všemi typy vlasů – tedy i s jemnými. Mohou být ale poněkud „neohrabanější“, pro jemnou úpravu vousů se tedy příliš nehodí.

Zastřihovač chloupků

Toto zařízení je jednoduché a bývá poměrně levné (cca od 100 Kč). Používá se pro bezbolestné odstranění velmi jemného ochlupení, např. v nose, uších nebo na obočí apod. Nelze úspěšně použít na vousy nebo vlasy.

Kombinovaný typ

Tento typ oceníte, pokud chcete za rozumnou cenu získat všechny výše uvedené nástroje v jednom. Tělo je stejné, ale přístroj disponuje variabilnějšími nástavci pro vlasy, vousy i chloupky. Kombinované strojky většinou v některých „oblastech“ zaostávají za specializovanými typy, ale za cenu od cca 500 Kč můžete mít univerzálnější zařízení.

Břity

Břity jsou zásadním článkem celého zastřihovače a výběru je třeba věnovat pozornost. Nejčastěji se můžete setkat s břity nerezovými, které nabízejí výhodný poměr ceny a kvality. Levnější ocelové břity mohou podléhat rzi, a proto se příliš nevyplatí.

Vyšší ligu představují titanové břity. Jejich zásadní výhodou je obrovská životnost a stálost ostří. Proto jsou často nazývány jako samoostřicí. Nevýhodou je ale poměrně vysoká cena. Kompromis mezi špičkovým titanem a dostupným nerezem mohou činit méně běžné keramické břity. Ty mají taky velmi trvanlivé ostří, ale cena bývá nižší. Nevýhodou je vyšší křehkost.

Někteří výrobci – např. Philips v naší recenzi – používají poměrně atypická řešení břitů. Ty mohou nabízet zajímavé možnosti, vyšší efektivitu a rychlost střihu, ale třeba v případě zmíněných strojků Philips je třeba je pravidelně měnit.

Napájení

Jde o další zásadní faktor a při výběru je třeba ujasnit si, jakým způsobem a v jakém prostředí budete strojek používat. Pro domácí použití je ideální síťové napájení poskytující silný a stálý výkon. Pokud budete se strojkem cestovat nebo jej používat kdekoli, kde není k dispozici zásuvka, může pro vás být vhodné akumulátorové řešení.

Akumulátorové strojky využívají NiMH nebo kvalitnější Li-Ion baterie a výdrž se pohybuje od cca 30 minut do 2 hodin. Nabíjení může pak trvat od 1 hodiny až po např. 8 hodin. Ideální variantu, která pokryje takřka jakoukoli situaci, představují oblíbené kombinované strojky, které lze používat na akumulátor i se síťovým kabelem. Poslední možností je bateriový strojek na klasické články. S touto variantou se ale dnes setkáte jen výjimečně.

Nástavce

K zastřihovačům vousů mohou být k dispozici nástavce, které umožňují zvolit různé délky střihu. Velký počet nástavců může skýtat značnou variabilitu, ale trpí praktičnost použití. Některé modely nabízejí dostatečný rozsah střihů s jedním nebo minimem nástavců, což může být v mnoha ohledech výhodnější.

Rozsah nastavitelné délky bývá u zastřihovačů vousů od cca 0,5 mm až po 3,5 cm nebo výjimečně i více. Některé strojky přitom umožňují „krokovat“ po velmi malých kouscích a celkově tak mohou nabízet i 20 nebo 25 délkových stupňů v různém rozmezí.

Voděodolnost

Pro snadnou údržbu a pohodlnější použití je vhodné zvolit strojek, který je přinejmenším omyvatelný. Hlavici lze tedy oplachovat pod tekoucí vodou, ale strojek je určen na suché holení. Dalším stupněm je voděodolnost, kdy je zařízení jako celek odolné vůči odstřikující vodě. Poslední možností je vodotěsnost. Takové zastřihovače lze používat třeba i ve sprše.

Ovládání

Ovládání zastřihovačů je většinou velmi jednoduché a takřka zcela intuitivní. Kromě samotného spínače mívají strojky ještě kolečko či posuvné tlačítko, kterým se reguluje výška střihu v určitém počtu kroků. Některé modely mají i displej, který informuje např. o stavu nabití baterie.

Výměna nástavců bývá taky jednoduchá. Důležité je, aby nástavce byly odolnější a nezlomily se při časté výměně nebo prvním pádu na zem. O odolnosti nástavců se lze informovat např. v uživatelských recenzích zastřihovačů.

Funkce a možnosti

Jaké funkce anebo vylepšení a možnosti mohou zastřihovače nabízet? Podíváme se alespoň na ty nejvýznamnější nebo nejzajímavější:

 • Odsávání – Některé modely disponují speciálním vakuovým mechanismem odsávání odstřižených vousů.
 • Rychlonabití – Funkce umožní nabití přístroje do provozního stavu během pár minut. Můžete se tak „oholit“, pokud spěcháte a zapomněli jste přístroj plně nabít.
 • Indikátor nabití – U akumulátorových modelů je jistě šikovným prvkem indikátor stavu baterie, ať už v podobě displeje nebo jiné signalizace.
 • Samoostření břitů – Konstrukce břitů je taková, že se třením při provozu vzájemně ostří.
 • Voděodolnost – Od omyvatelnosti hlavice přes voděodolnost např. pod sprchou až po úplnou vodotěsnost. Záleží jen na vás, co potřebujete.
 • Laserové navádění – Pro dokonale přesný sestřih. Jde ovšem o spíše „prémiovou“ funkci. U dostupnějších a běžných zastřihovačů ji nehledejte.

VIDEO

Ceny zastřihovačů vousů

Určitě vás zajímá i to, kolik budete muset za kvalitní zastřihovač utratit. Zde jsou zásadní relace…

✅ Zastřihovače do 800 Kč

Od cca 200 Kč začínají opravdu levné zastřihovače. Mnohé z dostupnějších modelů jsou ale oblíbené a nabídnou i solidní výkon. Najdete zde i značky jako třeba Philips, Braun, Remington, Rowenta a další.

✅ Zastřihovače do 2000 Kč

Modely pro náročnější s vyšším výkonem či výbavou a příslušenstvím nebo nadstandardními funkcemi a lepším materiálovým zpracováním.

✅ Zastřihovače nad 2000 Kč

Modely pro náročné, posléze i profesionální použití. Špičková výbava, zpracování i výkon.

Nejlepší značky zastřihovačů vousů

Které značky zastřihovačů vousů se těší největší oblibě?

 • PhilipsJedničkou světa zastřihovačů vousů je značka Philips, která nabízí vynikající kvalitu zpracování i výkon.
 • Rowenta – Poctivé modely s velmi dobrým poměrem ceny a výkonu.
 • Braun – Skvělý výběr, německá kvalita, obvykle výborná hodnocení. Další dobrá volba.
 • Remington – Vynikající výběr včetně dostupných modelů. Osvědčená značka.
ProduktInformaceHodnoceníCena (od)
#1Philips OneBlade QP2520/20
Náš vítěz testu, nejlepší cena / výkon
Počet nástavců: 3
Min. / Max. délka : 1 mm / 5 mm
Vodotěsný: ✔️
✔️ Omyvatelný, s indikátorem nabíjení
✔️ Doba provozu: 45 min.
✔️ Doba nabíjení: 8 hodin
✔️ Produkt roku 2020
[usr 5 text="true" tooltip="true"]650 KčČíst recenze
#2Philips OneBlade Pro QP6520/20
Nejlepší pro náročné
Počet nástavců: 12
Min. / Max. délka : od 0,4 do 10 mm
Vodotěsný: ✔️
✔️ Omyvatelný, s indikátorem nabíjení
✔️ Doba provozu: 90 min.
✔️ Doba nabíjení: 60 min.
✔️ Dobré recenze uživatelů
[usr 5 text="true" tooltip="true"]1950 KčČíst recenze
#3Braun BT7220
Nejlepší značky Braun
Počet nástavců: 4
Min. / Max. délka : od 0,5 do 20 mm
Vodotěsný: ✔️
✔️ Omyvatelný, samoostřící nože
✔️ Doba provozu: 100 min.
✔️ Doba nabíjení: 60 min.
[usr 4.9 text="true" tooltip="true"]1700 KčČíst recenze
#4Panasonic ER-GY60-H503
Další volba na zvážení
Počet nástavců: 4
Min. / Max. délka : od 0,5 do 10 mm
Vodotěsný: ✔️
✔️ Omyvatelný, bez LED displeje
✔️ Doba provozu: 50 min.
✔️ Doba nabíjení: 60 min.
[usr 4.8 text="true" tooltip="true"]1800 KčČíst recenze
#5Rowenta TN 2300
Nízká cena
Počet nástavců: 1
Min. / Max. délka : od 0,9 do 7 mm
Vodotěsný:
✔️ Není omyvatelný, kontrolka nabíjení
✔️ Doba provozu: 60 min.
✔️ Doba nabíjení: 8 hodin
[usr 4.7 text="true" tooltip="true"]700 KčČíst recenze
#6Wahl 5606-508
Cenový tip
Počet nástavců: 3
Min. / Max. délka : od 0,5 do 12 mm
Vodotěsný:
✔️ Napájení: 2x AA baterie
[usr 4.6 text="true" tooltip="true"]300 KčČíst recenze
Dříve jsme doporučovali tyto produkty (info již nemusí být aktuální):

# Braun BT 5070

 Recenze Braun BT 5070  Německá firma Braun vyrábí velmi oblíbené holicí strojky a další pomůcky pro úpravu vousů, vlasů i chloupků. Její zastřihovač BT 5070 se však přesto dostal jen na páté místo.

Tento model nabízí opět oblíbené a velmi praktické kombinované řešení napájení, přičemž baterie je stále na solidní úrovni a vydrží bez nabití až 50 minut. Doba nabíjení se přitom pohybuje pouze kolem 1 hodiny. Systém SmartPlug navíc zajistí, že se při síťovém napájení strojek přizpůsobí různému napětí od 100 do 240 V, což jistě oceníte na cestách.

Potěší taky velké možnosti nastavení délky střihu. Se dvěma nástavci máte k dispozici 25 variant od 1 do 20 mm. Rozsah je tedy poměrně slušný. Braun BT 5070 lze po stránce zpracování i možností považovat přinejlepším za průměrný nebo velmi mírně nadprůměrný, což ale příliš neodpovídá vyšší ceně, za kterou bychom už chtěli něco víc.

Co potěší

 • Kombinované napájení
 • Solidní rozsah střihu

Co zamrzí

 • Rezervy ve zpracování
 • Slabší výkon, který může na baterii kolísat
 • Vyšší cena

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 4.7 size=18 text=”true” tooltip=”true”]

Koupit v obchodě

# Babyliss E971E

 Recenze Babyliss E971E  Francouzská firma Babyliss se v Evropě i po světě těší velké oblibě, a proto ji nemůžeme z našeho testu zastřihovačů vousů vynechat. Podíváme se proto na model Babyliss E971E, jehož cena se pohybuje okolo tisíce korun.

Tento zastřihovač je opatřen titanovými čepelemi se systémem vlastní lubrikace pro spolehlivější chod. Stojek je vodou omyvatelný a disponuje dvojím napájením. Síťový kabel může v případě potřeby nahradit akumulátor s výdrží do 1 hodiny. Nástavce jsou k tomuto strojku k dispozici dva a celkový rozsah délek začíná na 0,5 mm a končí u 25 mm, přičemž stupňů je celkem 25. Zastřihovač Babyliss E971E může nabídnout solidní možnosti a kvalitu, ale navzdory vyšší ceně nijak zásadně nevybočuje z řady.

Co potěší

 • Kombinované napájení
 • Dobrý rozsah střihu
 • Titanové čepele

Co zamrzí

 • Málo možností
 • Průměrné zpracování

NAŠE HODNOCENÍ: [usr 4.7 size=18 text=”true” tooltip=”true”]

Koupit v obchodě
0 Sdílení