Domácnost

Nejlepší tyčové vysavače podle testů a recenzí

Nejlepší tyčové vysavače Tyčové vysavače představují moderní a oblíbené řešení, které nabízí řadu výhod, a můžou se stát praktickým pomocníkem při úklidu v domácnosti, na kterého nedáte dopustit. Ve srovnání s vysavači klasickými jsou zejména skladnější a lehčí a značnou předností je jejich snadná ovladatelnost. Zejména v menších domácnostech se mohou uplatnit velmi dobře.

Často jsou taky vyráběny jako 2v1 varianta i s malým ručním vysavačem, který se skvěle hodí pro vysávání nábytku, nebo při menších „nehodách“, když se třeba něco rozsype a nechcete hned luxovat celý byt. Nejlepší tyčové vysavače mohou dosahovat i poměrně solidního výkonu.

Pokud považujete o pořízení tohoto praktického nástroje, s výběrem vám jistě může pomoci test, který jsme si pro vás připravili. Najdete v něm 7 velmi kvalitních a oblíbených modelů v různých cenových relacích. Vybrat si proto můžete podle svých finančních možností, ale i podle nároků na kvalitu přístroje.

Kromě samotné recenze tyčových vysavačů na vás čeká i komplexní průvodce nákupem. Dozvíte se v něm potřebné informace o nejdůležitějších parametrech těchto zařízení a zjistíte, podle čeho se orientovat při výběru. Průvodce vám poskytne taky užitečné rady a tipy a vy budete moct vyrazit do obchodu nebo uskutečnit objednávku dobře obeznámeni a připraveni.

Test nejlepších tyčových vysavačů podle redakce

ProduktParametryHodnoceníCena (od)
#1Leifheit Regulus PowerVac
Provedení: 2v1
Hmotnost: 2,8 kg
Objem nádoby: 0,45 l
Doba provozu: 40 min.
Doba nabíjení: 3,5 h
[usr 5 text="true" tooltip="true"]3200 KčČíst recenze
#2Xiaomi Roidmi F8
Provedení: 2v1
Hmotnost: 2,6 kg
Objem nádoby: 0,4 l
Doba provozu: 55 min.
Doba nabíjení: 2,5 h
[usr 5 text="true" tooltip="true"]5500 KčČíst recenze
#3Dyson V8 Absolute
Provedení: 2v1
Hmotnost: 2,4 kg
Objem nádoby: 0,54 l
Doba provozu: 40 min.
Doba nabíjení: 5 h
[usr 4.9 text="true" tooltip="true"]9500 KčČíst recenze
#4Rowenta RH6545WH
Provedení: 2v1
Hmotnost: 2,32 kg
Objem nádoby: 0,65 l
Doba provozu: 30 min.
Doba nabíjení: 5 h
[usr 4.9 text="true" tooltip="true"]2300 KčČíst recenze
#5Electrolux EER73BP
Provedení: 2v1
Hmotnost: 3,16 kg
Objem nádoby: 0,5 l
Doba provozu: 30 min.
Doba nabíjení: 4 h
[usr 4.8 text="true" tooltip="true"]2800 KčČíst recenze
#6Philips PowerPro Aqua
3v1 FC6408/01

Provedení: 3v1
Hmotnost: 3,6 kg
Objem nádoby: 0,6 l
Doba provozu: 60 min.
Doba nabíjení: 300 min.
[usr 4.8 text="true" tooltip="true"]7700 KčČíst recenze
#7Sencor SVC 8621TI
Provedení: 2v1
Hmotnost: 2,3 kg
Objem nádoby: 0,5 l
Doba provozu: 45 min.
Doba nabíjení: 6 h
[usr 4.7 text="true" tooltip="true"]3000 KčČíst recenze

Jaký je nejlepší tyčový vysavač?

1. Leifheit Regulus PowerVac
“Nejlepší model pro většinu domácností s velmi dobrými recenzemi uživatelů. Plně funkční a s LED osvětlením.”

2. Xiaomi Roidmi F8
“Model se spoustou příslušenství a dlouhou dobou provozu. Nadčasový design, světlo a možnost spustit TURBO funkci s extra sacím výkonem.”

3. Dyson V8 Absolute
“Volba pro náročné spotřebitele s vysokým sacím výkonem. Vhodné použití i na nízké koberce.”

4. Rowenta RH6545WH
“Slušná volba v poměru ceny a výkonu do 2500 Kč s nižší až průměrnou dobou provozu. Zároveň náš cenový tip.”

5. Electrolux EER73BP
“Další alternativa na zvážení do 3000 Kč s průměrnou dobou provozu, LED osvětlením a kráským designem.”

6. Philips PowerPro Aqua 3v1 FC6408/01
“Jediná volba v našem seznamu v provedení 3v1, tedy i s funkcí mopování. Mínusem je však vyšší cena i váha.”

7. Sencor SVC 8621TI
“Oblíbený model s příjemnou délkou provozu, avšak delší dobou nabíjení. Desítky pozitivních hodnocení a 94% hodnocení na portálu Heureka.cz”

Jak vybrat tyčový vysavač?

Recenze tyčových vysavačů je za námi. Možná jste si už vybrali model, který vás oslovil. Pokud ale nemáte s tyčovými vysavači zvláštní zkušenost, přečtěte si ještě před koupí našeho průvodce. Možná zjistíte, že ve skutečnosti oceníte jiné parametry, funkce nebo výhody, než ty které vás zaujali na první pohled.

Výhody a nevýhody tyčového vysavače

Této problematice jsme se krátce věnovali už v úvodu. Je zcela pochopitelné, že tyčová varianta vysavače nabízí jisté přednosti a má zároveň i nedostatky. Mezi hlavní výhody tohoto řešení patří výrazně lepší skladnost a především ovladatelnost.

Váha tyčových vysavačů se často pohybuje jen okolo 2-3 kilogramů, jedná se tedy o opravdu lehký a komfortní nástroj, se kterým se tolik nenadřete a můžete vysávat častěji a snadno jej vytáhnout kdykoli je potřeba. Tyčové vysavače navíc umožňují pohodlnější pracovní pozici a není třeba se tolik zohýbat. Tyto přístroje se výborně uplatní v menších domácnostech a zpravidla si poradí lépe s pevnými podlahami, ačkoli mohou disponovat různými nástavci a funkcemi i na jiné povrchy.

Výhody:

  • Lepší skladnost a ovladatelnost
  • Nízká váha
  • Není třeba se tolik zohýbat

A jaké jsou nevýhody tyčové varianty? Především je to slabší výkon oproti pojízdné verzi. Klasické vysavače disponují taky větším objemem, jsou účinnější i na měkkých površích a obecně jsou efektivnější a vhodnější pro náročnější úklid větších prostor. Cenově jsou dnes nicméně obě možnosti často srovnatelné.

Nevýhody:

  • Určitění je spíše na tvrdé podlahy
  • Slabší výkon oproti klasickému vysavači
  • Menší objem nádoby

Tyčové vysavače 2v1

Jednou z velkých výhod tyčových vysavačů je taky možnost provedení 2v1, kdy lze od základního tyčového těla oddělit menší ruční vysavač. S tím se dostanete i do špatně přístupných prostor, můžete jej použít na sedací soupravy a jiné potahy, v autě apod. Tato kompaktní varianta umožňuje opravdu velmi pohodlný „operativní“ úklid.

Ačkoli je kombinace tyčové/ruční vysávání nejčastější, setkat se můžete i s modely, které nabízejí ještě další, méně běžné funkce, např. mokré čištění, vysoušení apod.

Tyčové vysavače 3v1

Pokud vám nestačí oblíbená kombinace 2v1 a chcete ještě více multifunkční nástroj, můžete sáhnout po trojkombinaci 3v1. Ta obvykle sestává z klasického tyčového vysavače, odnímatelného ručního vysavače, a navíc ještě nabídne mopovací funkci pro mokré vytírání podlah. Jde tedy o zajímavé řešení, které zastane spoustu práce – a zejména v malé domácnosti nahradí hned několik nástrojů nebo zařízení.

Nevýhody zde však budou také. Jako u každého tyčového modelu platí, že sací výkon nebude tak vysoký jako u klasického vysavače. Taky nádoba na vodu pro funkci mopu bude mít jen omezenou kapacitu, to je dáno konstrukčními možnostmi tohoto zařízení. Proto nečekejte, že naráz vytřete rozlehlejší plochy.

Sáčkový nebo bezsáčkový?

Další důležitou volbou je, zda pořídit sáčkový nebo bezsáčkový přístroj. V dnešní době tyčovým vysavačům jasně vévodí modely bezsáčkové. Nelze však rozhodně jednoznačně prohlásit, že tato varianta vítězí ve všech ohledech.

Bezsáčkový vysavač disponuje nádobkou o určitém objemu (nejčastěji cca 0,4-1 l, což je dostačující pro plochy do cca 50 m2), kterou po naplnění stačí vyjmout, vyprázdnit a můžete pokračovat v úklidu. Výhodou této varianty je vyšší pohodlí a úspora za sáčky, nevýhodou je, že přicházíte o jeden stupeň filtrace. Filtr u bezsáčkových modelů je taky třeba častěji čistit.

Sáčkový vysavač by měl disponovat vyšším objemem a jeho významnou výhodou je třístupňová filtrace – k tomu se ještě vrátíme později. Jasnou nevýhodou je nutnost dokupovat sáčky. Ty často nebývají vůbec levné.

Aku vs. síťový

Další dilema spočívá v rozhodnutí, zda se přiklonit k akumulátorovému nebo síťovému modelu. I zde platí, že záleží na vašich preferencích a žádná možnost není vyloženě lepší nebo horší. Základní rozpor by se dal definovat jako:

Výkon vs. pohodlí/mobilita

Síťové vysavače jsou schopny prakticky vždy poskytnout výrazně vyšší sací výkon. Na druhou stranu jste limitováni šňůrou, která se vám motá pod nohy a kolikrát můžete mít problém dosáhnout pohodlně do některých míst nebo musíte střídat zásuvky – zejména pokud je šňůra kratší.

Akumulátorový vysavač můžete kdykoli prostě vzít zmáčknout cuplík a začít uklízet. Můžete ho přenést kamkoli se vám hodí a použít ho třeba i v místech, kde zásuvka vůbec není k dispozici. Problémem je nižší sací výkon a taky fakt, že tyčové vysavače nevydrží na jedno nabití déle než několik desítek minut. Nabíjení přitom trvá minimálně 3 nebo více hodin.

Výkon a příkon

Především je třeba si ujasnit, že jde o dvě zcela rozdílné veličiny, přestože často dochází k benevolentnímu zaměňování. To je zřejmě dáno tím, že obě jsou uváděny ve Wattech. Příkon označuje, kolik si motor vysavače bere elektrické energie pro svůj chod. Sací výkon udává „sílu“, jakou je vysavač schopen vyvinout při práci. Pro běžného uživatele je tedy tento údaj rozhodně zajímavější.

Příkon a výkon se od sebe liší. Ačkoli to rozhodně není žádné přísné pravidlo, obvykle představuje sací výkon zhruba třetinu příkonu – u tyčových modelů se výkon obvykle pohybuje cca mezi 100-200 W. Ani podle jedné z těchto hodnot se ale v reálu nelze nějak zvlášť dobře orientovat. Efektivita vysavače je nakonec zásadně ovlivněna kvalitou komponent – především motoru, filtru a těsnění.

Filtrace

Kvalita filtrace je zásadní pro celkovou efektivitu přístroje a ovlivňuje jeho hygienické vlastnosti. U bezsáčkových vysavačů je filtrace obvykle dvoustupňová – sestává ze vstupního filtru (pěnový, molitanový,…), který je nutné pravidelně čistit a měnit, a z filtru výstupního. Výstupní filtr bývá buď tkaninový (mikrofiltr) anebo HEPA s vysokou účinností filtrace.

Efektivita HEPA filtru je udávána číslem, minimum je HEPA 1, maximum je v současnosti HEPA 17. Vysavačů se ale týká zpravidla max. HEPA 13 (zachytí 99,97% částic). Pro alergiky je vhodné volit právě HEPA 12 nebo 13.

U sáčkových vysavačů je pak systém filtrace třístupňový. Přidaný stupeň představuje samotný sáček. Zajímavou alternativou je také velmi účinný vodní filtr, u kterého se vysáté částice dostávají do nádobky s vodou. Vypouštěný vzduch je pak zcela čistý. Toto řešení nejvíce ocení alergici.

Rozměry tyčových vysavačů

Pokud jde o rozměry, je nasnadě, že hlavní veličinou bude délka. Zde je nutné vycházet z výšky uživatele. Jednou z hlavních výhod tyčových vysavačů je pohodlná manipulace. Příliš nízký nebo vysoký vysavač vás o tuto přednost do značné míry připraví. Vysavač musíte být schopni komfortně a snadno ovládat bez hrbení. U spousty modelů se proto můžete setkat s teleskopickou – tedy nastavitelnou – tyčí. Vysavač tak může používat i více osob s rozdílnou výškou.

Šířka vysavače, resp. vysávacího nástavce, se obvykle příliš neřeší. Platí ovšem, že širší nástavec poskytuje větší záběr a rychlejší vysávání větších volných ploch. Užší nástavec bude zase lépe manévrovat v členitějším prostředí. U moderních vysavačů je však běžně k dispozici i několik náhradních hlavic, např. právě pro hůře dostupná místa.

Kapacita sběrné nádoby

Velikost sběrné nádoby volte především podle vlastních potřeb a rozlohy vysávané plochy. Bezsáčkové modely obvykle nabídnou menší objem než sáčkové, ale zase se snadněji vyprazdňují. V případě tyčových vysavačů rozhodně převládají modely bezsáčkové.

Kapacita nádobky však může být různá. Obvykle poměrně skoupá od cca 0,5 l do 1 l. Je tedy třeba počítat s častým vysypáváním nádobky. Existují i modely s větší nádobkou, ale přehnaně velký objem zas může jít na úkor skladnosti a pohodlného ovládání vysavače, což jsou u tyčových modelů stěžejní vlastnosti.

Důležité je, aby byl způsob vyjmutí a vysypávání nádobky řešen co nejjednodušeji. Především s ohledem na co nejsnazší vyprázdnění bez kontaktu s nečistotami. To ocení především alergici a citlivější osoby.

Hmotnost

A jak jsou na tom tyčové vysavače s hmotností? Jelikož u tohoto typu platí požadavek na snadné zacházení, snaží se výrobci dosáhnout přiměřeně nízké hmotnosti, která zajistí velmi dobrou manipulaci. Drtivá většina tyčových modelů se proto vejde pod hranici cca 4,5 kg.

Modely nad touto hranicí lze považovat za poněkud těžší, ale rozhodně ještě nemusejí být špatné nebo těžko ovladatelné. Poněkud vyšší hmotnost navíc mohou vyvážit přednosti v podobě lepší výbavy, větší kapacity, silnější baterie u akumulátorových modelů apod.

Existují naopak i velmi lehké modely, jejichž hmotnost nedosahuje ani 2 kg. Ty mohou být velmi pohodlné i pro méně fyzicky zdatné osoby, ale obvykle je třeba počítat s některými ústupky ve zpracování (odolnost, kapacita baterie, vybavení,…).

Akční rádius

U vysavačů se můžete často setkat s parametrem označovaným jako „akční rádius“. O co vlastně jde? Nehledejte v tom nic složitého. Jedná se jednoduše o součet délky přívodní síťové šňůry plus sací tyče a nástavce. Jde tedy o celkový dosah vysavače od zásuvky k ústí sací hubice.

Tento údaj se však obvykle uvádí pouze u přístrojů napájených ze sítě. Akumulátorové modely mají akční rádius v podstatě neomezený. Jsou však naopak limitovány kapacitou baterie.

Délka kabelu

Jakou délku kabelu lze čekat u síťových tyčových modelů? Oblíbené a běžné jsou především modely s délkou kabelu do 6 m. Najde se však i řada přístrojů s kabelem i 7, 8, nebo dokonce 10 a více metrů. To jistě oceníte v prostředí, kde je nedostatek zásuvek.

Hlučnost

Vysavače obecně patří mezi hlučné spotřebiče a mnoho modelů dosahuje až nepříjemných hodnot. Bohužel ani tyčové modely nejsou o mnoho lepší. Setkat se můžete s relativně „tichými“ modely, u kterých se maximální hodnoty hlučnosti pohybují okolo 70 dB. Do 80 dB pak lze mluvit o solidní hlučnosti, ale velké množství tyčových modelů přesahuje i tuto hranici a lze tedy počítat s hlukem při vysávání obdobným jako při použití klasického vysavače.

Typy akumulátorů

Protože jsou akumulátorové modely tyčových vysavačů velmi rozšířené a oblíbené, stojí za to zaměřit se blíže i přímo na baterie a jejich vlastnosti a možnosti. V současné době se můžete setkat především se dvěma typy akumulátorů.

  • Ni-Mh – Nikl-metal hydridový článek byl ještě před deseti lety jedním z nejpoužívanějších. Dnes už je však považován za zastaralý a je na ústupu. To neznamená, že na něj nemůžete narazit. U starších a levných modelů je to možné. Tento typ baterie nedosahuje kapacity moderních Li-ion baterií, taky nemá jejich životnost a trpí na postupné snižování kapacity. Hůře taky snáší nízké teploty, ale to u vysavačů obvykle není takový problém. Za jedinou výhodu tak lze považovat cenovou dostupnost.
  • Li-Ion – Lithium iontové baterie jsou aktuálně nejpokročilejší akumulátory a používají se v moderních přístrojích. Články netrpí paměťovým efektem, mají dlouhou životnost a vynikající kapacitu v poměru k hmotnosti a rozměrům. Snad jedinou nevýhodou je, že špatně snášejí hluboké a delší vybití. Je proto třeba je skladovat v nabitém stavu.

Provozní doba a délka nabíjení

Výdrž baterie i délka nabíjení jsou poměrně značně variabilní faktory i v rámci sortimentu tyčových vysavačů. Modely s nejslabšími bateriemi zvládnou na jedno nabití pracovat jen cca 15-20 minut. I to však může být dost pro zběžný úklid malé domácnosti.

Lepší modely s kvalitním Li-ion akumulátorem mohou dosahovat mnohem vyšší výdrže. Dokonce i 90 nebo více minut. Jde však spíše o výjimky. Za solidní průměr lze považovat provozní dobu cca 30-50 minut. To by mělo být koneckonců dostačující pro pravidelný, lehký úklid menší i středně velké domácnosti.

Délka nabíjení může být ještě různorodější, záleží zde na typu, kvalitě i kapacitě akumulátoru a setkat se tak můžete s modely, které se nabíjejí jen cca hodinu – u jiných však může délka nabíjení přesáhnout i 10 hodin.

Energetický štítek tyčových vysavačů

Co vše lze najít na energetickém štítku? Tato drobná cedulka skýtá celou řadu velmi důležitých informací především u spotřebě a účinnosti zařízení. Pojďme se podívat, jaké konkrétní parametry lze vyčíst a co vám mohou povědět.

Energetická třída

Základní údaj každého štítku, který svědčí o celkové efektivitě a úspornosti daného přístroje. U tyčových vysavačů se můžete setkat dokonce i s nejvyšší třídou A+++. Nejčastější je však třída A nebo A+. Stále taky můžete narazit ještě na třídu B.

Průměrná roční spotřeba elektřiny

Dalším důležitým údajem je orientační průměrná spotřeba elektřiny za rok. Ta se u vysavačů vypočítává z 50 vysátí 87 m2 velké plochy. Je tedy jasné, že tento údaj slouží spíše k porovnání různých zařízení a jejich efektivity mezi sebou než k vytvoření přesné a konkrétní představy o ročních nákladech na provoz.

Úroveň filtrace

Uvádí se třída kvality vyfukovaného vzduchu na škále A až G, kdy A je nejlepší. Vysokou (nejvyšší) třídu by měly volit především osoby citlivé, alergické, astmatické apod.

Hlučnost provozu

O hlučnosti už jsme mluvili. Konkrétní hodnotu hlučnosti provozu najdete právě na energetickém štítku.

Účinnost vysávání pevných podlah

Opět se hodnotí třídou na škále A-G. U tyčových vysavačů se můžete setkat s třídou A, ale taky například jen s třídou D.

Účinnost vysávání koberců

Vysávání koberců vyžaduje obecně vyšší výkon než vysávání tvrdé podlahy, proto i třída je v tomto případě častěji nižší. Pokud máte doma převážně koberce, měli byste vybírat tyčový model s co nejvyšší třídou účinnosti vysávání koberců.

Funkce a možnosti

Jaké funkce nebo možnosti mohou nabízet moderní tyčové vysavače? Zde uvádíme alespoň nejčastější možnosti.

  • Regulace výkonu – Klasická funkce, kterou nabízí prakticky každý vysavač. Možnost regulace sacího výkonu podle potřeby.
  • Indikátory – Velmi praktické mohou být například indikátory stavu baterie nebo plnosti sáčku.
  • LED svícení – Poměrně praktická funkce, která vám umožní přisvítit si např. při vysávání pod postelí nebo gaučem.
  • Teleskopická tyč – Tyč lze nastavit podle výšky uživatele.
  • Flexibilní kloub – Ohebný kloub umožňuje lepší manévrovatelnost a snazší práci v členitějších prostorách.

Příslušenství tyčových vysavačů

Příslušenství může být u některých přístrojů poměrně bohaté. Zahrnuje obvykle především různé druhy nástavců. Od nástavce na koberec a na parkety přes štěrbinovou hubici na hůře přístupná místa a hubici na nábytek až po prachový kartáč nebo turbo kartáč.

Součástí vybavení může být i speciální závěsný systém pro uchycení na zeď nebo parkovací plocha pro odložení vysavače bez opory ve svislé poloze.

Cena tyčových vysavačů

Jaké jsou ceny tyčových vysavačů? Na kolik vás vyjde kvalitní a dobře vybavený model a kolik stojí levnější kousek?

Tyčové vysavače do 3000 Kč

Dostupná kategorie, ve které najdete relativně solidní výběr i mnoho velmi oblíbených modelů, zejména od značky Sencor. Tyto vysavače mohou nabídnout solidní parametry a výbavu pro méně náročné zákazníky.

Tyčové vysavače do 6000 Kč

Kategorie se zřejmě největším výběrem. Hledat zde můžete kvalitní zařízení s velmi dobrou výbavou (2v1 nebo 3v1) a solidním výkonem. Najdete zde modely oblíbených značek jako Bosch, Rowenta či Electrolux.

Tyčové vysavače nad 6000 Kč

Tyčové vysavače pro náročné se špičkovou výbavou a vysokou efektivitou práce. Můžete počítat s mimořádnou kvalitou zpracování.

Nejlepší značky tyčových vysavačů

Víte, u kterých výrobců najdete výborný poměr ceny a kvality, cenovou dostupnost nebo špičkový výkon a výbavu? Máme pro vás tipy na pár značek, jejichž sortiment stojí za pozornost.

  • Sencor – Tuzemská značka Sencor je všeobecně velmi populární a oblíbené jsou i její tyčové vysavače. Potěší dostupnou cenou v kombinaci s dobrou výbavou a přiměřeným výkonem.
  • ETA – ETA je klasika a její vysavače (nejen tyčové) se těší velmi dobrému hodnocení a velké oblibě. Značka navíc nabízí i dostupné modely.
  • Philips – Tyčové vysavače Philips ocení především nároční zákazníci. Cena je obvykle nad 6 tisíc korun. Těšit se však můžete na špičkovou výbavu a efektivitu.
  • Rowenta – Velký výběr tyčových modelů v různých cenových relacích od nejnižší po vysokou. Vysavače této značky jsou oblíbené a většinou velmi dobře hodnocené.
  • Dyson
ProduktParametryHodnoceníCena (od)
#1Leifheit Regulus PowerVac
Provedení: 2v1
Hmotnost: 2,8 kg
Objem nádoby: 0,45 l
Doba provozu: 40 min.
Doba nabíjení: 3,5 h
[usr 5 text="true" tooltip="true"]3200 KčČíst recenze
#2Xiaomi Roidmi F8
Provedení: 2v1
Hmotnost: 2,6 kg
Objem nádoby: 0,4 l
Doba provozu: 55 min.
Doba nabíjení: 2,5 h
[usr 5 text="true" tooltip="true"]5500 KčČíst recenze
#3Dyson V8 Absolute
Provedení: 2v1
Hmotnost: 2,4 kg
Objem nádoby: 0,54 l
Doba provozu: 40 min.
Doba nabíjení: 5 h
[usr 4.9 text="true" tooltip="true"]9500 KčČíst recenze
#4Rowenta RH6545WH
Provedení: 2v1
Hmotnost: 2,32 kg
Objem nádoby: 0,65 l
Doba provozu: 30 min.
Doba nabíjení: 5 h
[usr 4.9 text="true" tooltip="true"]2300 KčČíst recenze
#5Electrolux EER73BP
Provedení: 2v1
Hmotnost: 3,16 kg
Objem nádoby: 0,5 l
Doba provozu: 30 min.
Doba nabíjení: 4 h
[usr 4.8 text="true" tooltip="true"]2800 KčČíst recenze
#6Philips PowerPro Aqua
3v1 FC6408/01

Provedení: 3v1
Hmotnost: 3,6 kg
Objem nádoby: 0,6 l
Doba provozu: 60 min.
Doba nabíjení: 300 min.
[usr 4.8 text="true" tooltip="true"]7700 KčČíst recenze
#7Sencor SVC 8621TI
Provedení: 2v1
Hmotnost: 2,3 kg
Objem nádoby: 0,5 l
Doba provozu: 45 min.
Doba nabíjení: 6 h
[usr 4.7 text="true" tooltip="true"]3000 KčČíst recenze
0 Sdílení