Recenze 7 nejlepších kombinovaných lednic 2019

Nejlepší lednice na trhu V naší recenzi ledniček jsme se pro tentokrát zajímali o přehled nejlepších lednic pro rok 2019, na které můžete narazit v obchodech. Určitě vám náš přehled pomůže s rozhodováním jakou kombinovanou chladničku koupit. V hodnocení lednic jsme zohlednili energetickou třídu, spotřebu, akumulační dobu, mrazící výkon i funkce a vybavení.

Kvalitní lednice je základem každé domácnosti a mnohdy není jednoduché, vybrat ten nejlepší model, jaký bychom chtěli. Snad vám náš článek pomůže s rozhodováním, na testu lednic jsme si dali opravdu záležet.

Nejlepší kombinované lednice na trhu podle nás

 ProduktHodnoceníCena (od) 
#1Gorenje NRK 6203 TX
5 out of 5 stars (5 / 5)19 990 Kč Číst recenze
#2LG GBB60PZGFB
4.9 out of 5 stars (4,9 / 5)14 990 Kč Číst recenze
#3Bosch KGE36DL40
4.9 out of 5 stars (4,9 / 5)19 390 Kč Číst recenze
#4Siemens KG 49 EBI40
4.9 out of 5 stars (4,9 / 5)20 973 Kč Číst recenze
#5Electrolux EN3201MOW
4.6 out of 5 stars (4,6 / 5)7 790 Kč Číst recenze
#6Gorenje N 6X2 NMX
4.6 out of 5 stars (4,6 / 5)10 490 Kč Číst recenze
#7Gorenje RF 60309 OCO
4.5 out of 5 stars (4,5 / 5)21 990 Kč Číst recenze

#1 Gorenje NRK 6203 TX (od 19 990 Kč)

Jedna z nejkvalitnějších A+++ lednic na trhu, vítěz českého dTestu 03/2016

 VÍTĚZ   Recenze Gorenje NRK 6203 TX  Kombinovaná chladnička Gorenje NRK 6203 TX disponuje nejnovějšími technologiemi, které vám ušetří čas i peníze. Potraviny vydrží déle čerstvé a tím i chutné, navíc není nutné pečovat nějak výrazně o spotřebič.

Lednička patří do energetické třídy A+++ a její roční spotřeba elektrické energie je maximálně 172 kWh. K největším přednostem, díky kterým má mnoho příznivců jsou technologie AdapTech, MultiFlow 360° a IonAir.

Gorenje NRK 6203 TX je nadupaná celkem slušnou výbavou na vysoké úrovni. Moderní design podtrhne LED osvětlení s digitálním displejem. Co se týká hlučnosti, ta dosahuje podle specifik maximálně 42 dB, ovšem podle recenzí je právě hlučnost slabým místem tohoto produktu.

Čistý objem činí 334 litrů, takže se do ní hravě vejdou potraviny až pro 4 osoby. Interiér lednice tvoří 4 odkládací plochy, speciální držák na lahve, nulová zóna, 4 přihrádky ve dveřích a CrispZone s HumidityControl. MultiFlow 360° pokrývá vnitřní prostor studeným vzduchem, ten skrze výstupy putuje do otevřených přihrádek, čímž se prodlužuje trvanlivost potravin a nemění se jejich chuť.

Technologie IonAir garantuje přírodní klima jako v lese, což v praxi znamená, že do chladícího prostoru dodává záporné ionty, které přirozeně čistí vzduch, zároveň lednici zbaví většiny bakterií i zápachu, a také hlídá ideální vlhkost. AdapTech udržuje pomocí senzorů optimální klimatické podmínky podle frekvence a četnosti otvírání dvířek, čemuž přizpůsobí teplotu v interiéru.

CrispZone s HumidityControl reguluje vlhkost pro ovoce a zeleniny. SuperCool je funkce, která na 6 hodin sníží teplotu uvnitř na 3°C, když do chladničky uložíte větší množství nakoupených potravin a pak se deaktivuje. Hluboké police zajišťují dostatek místa, SimpleSlide police zase umožní pohyb směrem nahoru a dolu, takže si uděláte místo na větší kusy.

XtremeFreeze je zmrazení na nejvyšší úrovni, No frost Plus za vás lednici odmrazuje a ZeroZone je speciální zásuvka s teplotou kolem 0°C, kde se skvěle skladují čerstvé ryby a maso.

Gorenje NRK 6203 TX se stala vítězem dTestu 03/2016 s 83 % a hodnocením jako dobrá kvalita. V německém TestBerichte získala lednice hodnocení 7.8/10 jako vysoce výkonná kombinovaná chladnička s menším mrazákem. Stiftung Warentest známkou 2,1 a umístila se na 3 pozici z 9 testovaných lednic.

Co potěší

 • vítěz dTestu 03/2016
 • funkce
 • pěkný design
 • dostatek prostoru
 • rychlé zamražení
 • skvěle chladí
 • přehledné ovládání

Co zamrzí

 • vyšší cena
 • dle recenzí hlučnější

NAŠE HODNOCENÍ: 5 out of 5 stars (5 / 5) CENA: od 19 990 Kč

Koupit v obchodě

#2 LG GBB60PZGFB (od 14 990 Kč)

Jedna z nejlepších lednic značky LG, alternativa 1. místa

 Recenze LG GBB60PZGFB  Chladnička LG GBB60PZGFB nabízí vysokou kvalitu, bohužel za vyšší cenu. Má optimální spotřebu energie ve výši 178 kWh díky energetické třídě A+++. Úžasných 343 litrů objemu, kdy 93 l tvoří mraznička, pojme potraviny pro 3 až 4 osoby.

Prostor chladničky tvoří sklopná police, luxusní držák pro 5 lahví vína, mrazák se zvětšeným středním šuplíkem, prostornou dveřní policí na lahve, 2 boxy na ovoce, zeleninu, maso i ryby a dveřní police na sklenice, plechovky či mléčné výrobky. Pro delší trvanlivost potravin je zde technologie NatureFresh se 3 funkcemi chlazení a cirkulace.

Fresh Balancer je zásuvka v níž si nastavíte potřebné klima pro ovoce či zeleninu. Zásuvka Fresh Conventer lze nastavit individuálně, takže může být uvnitř jiná teplota než ve zbytku lednice, takže jednoduše uložíte třeba ryby nebo maso.

NatureFresh se stará o cirkulaci vzduchu a rovnoměrně ho rozvádí do celé lednice. Výklopné police zajistí dostatek místa, zvětšená zásuvka v mrazáku umožňuje uložit i větší kusy masa, jako třeba celé kuře.

LED osvětlení šetří energii a úžasně svítí. Dětský zámek brání změně teploty, nedovřené dveře oznámí dveřní alarm. Závěs dveří je možno řešit na obě strany, takže se LG GBB60PZGFB dá umístit do jakékoliv kuchyně.

V dTestu 08/2017 získala LG GBB60PZGFB celých 83 % a označení velmi dobrá kvalita a myslíme, že zaslouženě.

Co potěší

 • signalizace otevřených dveří
 • beznámrazová
 • úsporná
 • snadná obsluha
 • vnitřní prostor lednice (velká)

Co zamrzí

 • dle recenzí hlučnější chod
 • do některých kuchyní moc vysoká
 • slabší osvětlení, když je naplněná horní polička
 • neúplný návod (chybí popis změny otevírání dveří)

NAŠE HODNOCENÍ: 4.9 out of 5 stars (4,9 / 5) CENA: od 14 990 Kč

Koupit v obchodě

#3 Samsung RB37J5018SA (od 19 390 Kč)

Jedna z nejprodávanějších lednic vyšší třídy na trhu

 Recenze Samsung RB37J5018SA  Velmi dobře vybavená lednice Samsung RB37J5018SA patří mezi oblíbené modely, ačkoli rozhodně ne mezi nejlevnější. Chladicí i mrazicí část je dostatečně prostorná i pro použití ve větších domácnostech. První část nabízí 267 l úložného prostoru, druhá pak 98 l. Celková kapacita je tedy nějakých 365 l, což je přece jen lehce nadprůměrná hodnota.

Uvnitř lednice funguje dvojitý chladicí systém „Twin Cooling Plus“ pro dokonalé oddělení mrazicí a chladicí části a taky technologie „True No Frost“ proti vzniku námrazy – takže si ušetříte práci s otravným odmrazováním. Nechybí ani speciální přihrádky pro uchování masa a zeleniny zvlášť. Nedochází tak k mísení vůní a každá surovina je skladována při optimální teplotě a podmínkách.

Vnitřní prostor lednice je prakticky řešení a i při standardních vnějších rozměrech se do ní vejde více potravin. Tomu napomáhá i variabilita dveřních přihrádek, které lze uzpůsobit podle potřeby – což je rozhodně šikovné, když potřebujete uskladnit atypické nádoby.
A ještě něco málo k zásadním parametrům. Lednice disponuje jedním kompresorem se sedmi úrovněmi rychlosti; hlučnost provozu se pohybuje okolo 37 dB. Na velmi dobré úrovni je spotřeba. Lednice spadá do energetické třídy A+++, takže vyšší pořizovací náklady se vám časem vrátí v úsporách za elektřinu.

Co potěší

 • Prostorná a kvalitní lednice
 • Velmi nízká spotřeba
 • Samo-odmrazování, dvojitý chladicí systém

Co zamrzí

 • Menší množství polic
 • Mírně hlučnější, vibrace
 • Zásuvky nelze zcela vysunout

NAŠE HODNOCENÍ: 4.9 out of 5 stars (4,9 / 5) CENA: od 19 390 Kč

Koupit v obchodě

#4 Siemens KG 49 EBI40 (od 20 973 Kč)

Jedna z nejlepších lednic podle recenzí (heureka, mall, kasa apod.)

 Recenze Siemens KG 49 EBI40  Mezi nejlepší lednice patří i Siemens KG 49 EBI40 reprezentující energetickou třídu A+++, kdy celoroční spotřeba činí 175 kWh.

Lednice disponuje dynamickým chlazením, automatickým odtáváním chladící části, má superchlazení pro větší množství nově vložených potravin, LowFrost systém, funkci Holiday, optický i akustický varovný signál otevřených dveří a vnitřní LED osvětlení. Vnitřní ventilátor eliminuje nežádoucí výkyvy teplot uvnitř, potraviny se rychleji chladí.

Chladící oblast má objem 296 l a tvoří jí 5 polic z bezpečnostního skla, z toho 3 plně výsuvné, přihrádky na skladování láhví a drobnějších potravin (FlexShelf), dále na skladování masa a drůbeže (CoolBox), zásobník na ovoce a zeleninu s možností regulace vlhkosti (CrisperBox), 4 dveřní přihrádky včetně jedné se systéme EasyLift pro nastavení výšky.

Mrazák o objemu 112 l nabízí 3 mrazicí boxy, včetně BigBox pro uskladnění velikostně odlišných potravin. Během 24 hodin dokáže zamrazit až 15 kg čerstvě uložených potravin. V případě výpadku proudu činí akumulační doba 44 hodin. Optimální teplota prostor, kde lednice stojí, by měla být mezi 10 až 43°C. Díky mrazícímu výkonu se 4* a teplotou nižší než -18°C umožní hloubkové mrazení masa a tím i dlouhodobější skladování.

V dTestu 03/2016 získala skvělých 76 % s označením dobrá kvalita, na TestBerichte zase známku 8,4 / 10. Není divu, že si v naší recenzi ledniček vysloužila naší pozornost.

Co potěší

 • velký prostor
 • nízká spotřeba elektrické energie
 • tichý chod
 • přehlednost
 • elegantní vzhled
 • ukazatel teploty chladničky i mrazáku
 • rychle chladí
 • nemá typický plastový zápach

Co zamrzí

 • menší prostor v mrazáku

NAŠE HODNOCENÍ: 4.9 out of 5 stars (4,9 / 5) CENA: od 20 973 Kč

Koupit v obchodě

#5 Electrolux EN3201MOW (od 7 790 Kč)

 Recenze Electrolux EN3201MOW  Cenově velmi dostupná a poměrně oblíbená lednice švédské značky Electrolux, která nabízí dostatek prostoru pro tříčlennou, nanejvýš čtyřčlennou domácnost, ale minimum vybavení nebo moderních systémů a technologií. Chladicí část disponuje kapacitou 194 l, vespod umístěný mrazák pak poskytne 109 l objemu.

Pokud se podíváme na některé technické a výkonnostní parametry, tak nás nečeká žádná sláva. Mrazicí kapacita je pouze 4 kg/24 hod. – o funkcích jako super-mrazení nebo „no frost“ pro automatické odmrazování si lze nechat jen zdát. Chybí i nulová zóna, ventilátor pro rovnoměrnější distribuci vzduchu, antibakteriální ochrana či možnost oddělené regulace teplot. Na druhou stranu, energetická třída není v dané cenové skupině vůbec špatná – a to A++ se spotřebou okolo 231 kWh za rok.

Lednice Electrolux EN3201MOW představuje základní model, který ocení především méně nároční uživatelé. Pokud však netoužíte po žádných zvláštních vymoženostech a chcete lednici za dostupnou cenu a se solidními náklady na provoz, potom budete spokojeni.

Co potěší

 • Velmi výhodná cena
 • Poměrně úsporná – třída A++

Co zamrzí

 • Naprosto minimální výbava
 • Nižší mrazící výkon
 • Lehce hlučnější

NAŠE HODNOCENÍ: 4.6 out of 5 stars (4,6 / 5) CENA: od 7 790 Kč

Koupit v obchodě

#6 Gorenje N 6X2 NMX (od 10 490 Kč)

Cenový tip: levná lednice, ale stále kvalitní řešení, dobrý poměr cena / výkon

 Recenze Gorenje N 6X2 NMX  Mezi nejlepšími kombinovanými chladničkami najdete i lednici s mrazákem Gorenje N 6X2 NMX, která je i přes veškeré dostupné funkce za velmi příznivou cenu.

Lednice disponující antibakteriální technologií IonAir je vyrobena z kvalitního a snadno udržovatelného nerezu, objem je čistých 307 litrů.
Uvnitř narazíte na 4 skleněné police, velkou zásuvku na zeleninu disponující regulací vlhkosti CrispZone, 2 přihrádky ve dveřích, polici s pevným krytem na umístění lahví, nádobu na sýr nebo máslo, podstavec na vejce a 3 průhledné boxy v mrazící části.

Větrací systém MultiFlow 360°zajišťuje trvalou a neměnnou cirkulaci vzduchu pomocí 14 větracích vstupů a tím i rozptyl záporně nabitých iontů se studeným vzduchem. Technologie senzorů AdaptTech přizpůsobí vnitřní teplotu přesně podle toho, jak často se lednice otevírá a v jakou dobu, čímž zajistí maximální čerstvost potravin.

Velká zásuvka CrispZone má systém HumidityControl na řízení vlhkosti, tím zajistíte optimální podmínky pro uskladnění ovoce a zeleniny. XXL šuplík v mrazáku pojme i potraviny větších rozměrů, takže si snadno zamrazíte různé krabičky s jednotlivými druhy potravin, případně zbytky pokrmů, které je možné mrazit.

Systém NoFrost vás zbaví povinnosti odmrazovat lednici. Prostor MultiBox umožňuje skladovat i ty potraviny, které mají výraznější aroma (např. cibule). Ve dvířkách je hluboká police, kam vtěsnáte i 2,5 l lahev. Dveře disponují SimpleSlide, takže si jednotlivé police můžete posouvat nahoru a dolů podle potřeby.

Co potěší

 • velmi prostorná
 • výborně chladí i mrazí
 • super funkce
 • poměr kvalita / cena
 • No Frost

Co zamrzí

 • dle recenzí hlučnější chod

NAŠE HODNOCENÍ: 4.6 out of 5 stars (4,6 / 5) CENA: od 10 490 Kč

Koupit v obchodě

#7 Gorenje RF 60309 OCO (od 21 990 Kč)

 Recenze Gorenje RF 60309 OCO  Nejlepší retro lednice na trhu v atypickém provedení s mrazákem nahoře a retro designem v několika barevných variantách, díky níž se přenesete do stylu 30. let.

Spotřebič je velmi tichý a díky třídě A++ i úsporný. Snadné otevírání zajistí masivní chromovaná madla.

Zaoblená odolná ocelová dvířka skrývají objem 296 l. Lednice má úsporný kompresor a ventilátor na rozvod studeného vzduchu, čímž je chlazení rovnoměrné. Uvnitř jsou 4 police z tvrzeného skla, velký šuplík na ovoce a zeleninu, ocelový držák na lahve spolu s policí, 3 poličky ve dveřích a vložka na 12 vajec.

To hlavní na této lednici je velmi povedený a exkluzivní retro design. Nechybí ovšem funkce rychlého zamrazení a také automatické odmrazování. Hlučnost je pouze 39 dB.

Co potěší

 • úžasný retro design
 • nízká spotřeba
 • minimální hlučnost

Co zamrzí

 • vysoká cena

NAŠE HODNOCENÍ: 4.5 out of 5 stars (4,5 / 5) CENA: od 21 990 Kč

Koupit v obchodě

Shrnutí na závěr

Jasným vítězem testu, který jsme v této recenzi ledniček představili, se stala Gorenje NRK 6203 TX, která nás zaujala velmi pěkným designem, velkým prostorem, ideálním ovládáním, spoustou užitečných funkcí a rychlým zamražením, snad jediné negativum je trochu vyšší cena, což s ohledem na to, co lednice umí, není žádným překvapením.

Posledním kouskem, který nás zaujal je Gorenje RF 60309 OCO, ovšem v tomto případě to nebylo kvůli funkcím nebo prostornosti, ale tady šlo o naprosto dokonalý retro design, který se skutečně povedl na výbornou. Ani u tohoto přístroje nechybí nízká spotřeba, což je super.

Jsme si jistí, že teď už s naprostou suverenitou víte, jakou kombinovanou chladničku koupit do vaší domácnosti.

Jak správně vybrat lednici

Správné umístění lednice v kuchyni

Správné umístění lednice v kuchyni

Bez lednice se žádná domácnost neobejde a vzhledem k tomu, že toto zařízení je v provozu nepřetržitě a mělo by sloužit mnoho let, je důležité vybírat obezřetně. Následující návod vám pomůže ujasnit si, jakou lednici vlastně potřebujete.

Typy / druhy lednic

Existuje celá řada variant chladniček a lednic. Podíváme se na ty základní, které jsou optimální pro použití ve většině domácností.

 • Kombinované lednice – V testu jsme se zaměřili na tento typ. V naší zemi se kombinované lednice těší největší oblibě a poznáte je podle oddělených dveří. Větší část (obvykle horní) je určena k chlazení. Menší, spodní část obsahuje mrazničku. Obě části jsou izolované, a chlazení je proto efektivnější. Lednice nabízejí dostatek kapacity i pro větší rodiny a přitom nezabírají příliš mnoho místa.
 • Americké lednice – Pro tyto chladničky jsou typické dvoukřídlé dveře, masivní rozměry, velká kapacita a velmi komfortní, nadstandardní vybavenost. Typickou součástí je například i výrobník ledu. Lednice jsou nákladné, mají vyšší spotřebu a vhodné jsou spíš do velmi prostorných kuchyní a velkých domácností. Toto řešení je vhodné pro nejnáročnější zákazníky.
 • Jednodveřové lednice – Obsahují pouze jednu chladicí zónu. Ve vrchní části bývá menší mrazící jednotka. Vhodné do menších domácností.
 • Monoklimatické lednice – Neobsahují žádný mrazák. V domácnostech se příliš nepoužívají, běžné jsou v komerčních provozech, kde jsou pro mrazení k dispozici samostatné, např. pultové mrazáky.
 • Pultová lednice – Minimalistický typ vhodný pro nejmenší domácnosti, ale taky do rekreačních zařízení, kanceláří apod. Lednice je velmi nízká, má jedny dveře a velmi malý mrazák.

Umístění lednice

Lednice mohou mít různorodé rozměry a existují stejně tak volně stojící, jakož i vestavné varianty. Při výběru místa pro lednici je samozřejmě důležitý dostatek prostoru (i před lednicí pro otevření dveří a manipulaci s obsahem) a dostupnost zásuvky. To ale není vše. Lednice by neměly být umísťovány vedle jakýchkoli zdrojů tepla. To znamená vyhnout se blízkosti topení, ale např. i myčky, trouby, sušičky a dalších podobných zařízení, která teplo produkují.

Kapacita lednice

Kapacita vnitřního prostoru lednice patří k nejdůležitějším údajům, podle kterých se při výběru řídit. Využitelná kapacita je udávána jako objem v litrech. U kombinovaných lednic se dozvíte dva údaje, kapacitu mrazící a chladicí části.

Objem chladničky se nejčastěji pohybuje v rozmezí cca 200 až 300 l. Objem mrazáku je menší – obvykle mezi 60 a 100 l. Při výběru se můžete orientovat podle obecného doporučení, které uvádí, že pro jednu osobu je zapotřebí cca 50 až 70 l v chladicí části a 20 l v mrazáku. Reálná potřeba ale bude pochopitelně značně individuální.

Mrazicí výkon

Mrazicí výkon nebo taky mrazicí kapacita je velmi praktický a konkrétní údaj. Podává informaci o tom, kolik kg čerstvých potravin/surovin je mrazák schopen zamrazit během 24 hodin. A kolik to může být? Rozpětí je opravdu veliké, od méně než 4 kg až po 20 nebo více kg. U kombinovaných lednic je to obvykle od 14 do 16 kg za 24 hodin – což je pro drtivou většinu domácností zcela dostačující hodnota.

Akumulační doba

Dalším zajímavým údajem je akumulační doba. Tato informace je nicméně důležitá zejména v případě, kdy dojde k přerušení dodávky elektrického proudu. Dozvíte se totiž, jak dlouho vydrží zásoby zamrazené bez dodávky energie. Cokoli nad 30 hodin lze považovat za velmi dobrou hodnotu.

Hlučnost lednice

I hlučnost byste rozhodně měli vzít při nákupu lednice v potaz. Lednice pracuje i přes noc, a pokud je kuchyně blízko obývaných pokojů, mohou být hlasitější zvuky velmi nepříjemné. Nejtišší modely lednic nepřekročí hranici 38 dB. Do 42 dB lze ještě stále mluvit o tichých zařízeních. Lednice, které dosáhnout 44 nebo více dB už jsou přece jen poměrně hlasité.

Vyšší hlučnost samozřejmě nemusí být až tak zásadní překážkou, pokud je kuchyně vzdálená od obytných místností nebo má dům dobrou zvukovou izolaci.

Klimatická třída

U lednic by nás měla zajímat taky klimatická třída. O co jde? Z této třídy se dozvíme, jaké jsou mezní teploty okolního prostředí pro efektivní provoz dané lednice. Třídy jsou čtyři a zařízení mohou být umístěna i do několika klimatických tříd zároveň.

 • Subnormální teploty /SN/ – teploty okolí od + 10 do +32°C
 • Normální teploty /N/ – od +16 do +32°C
 • Subtropické teploty /ST/ – od +18 do +38°C
 • Tropické teploty /T/ – od +18 do +43°C

Pokud se okolní teplota výrazně odlišuje od té, která je stanovena klimatickou třídou, může se stát, že lednice nebude pracovat tak, jak by měla, nebo spotřebuje pro svůj provoz více energie, což se třeba projeví ve vyúčtování.

Energetická třída ledniček

Energetický štítek lednice

Energetická třída prodávaných lednic je v současnosti A nebo vyšší (max. A+++). O třídě informuje energetický štítek na spotřebiči, kde se dozvíte i odhad roční spotřeby el. proudu v kWh. Odhad je vypočítáván při vnější teplotě 20°C a zaplnění lednice ze 70 % – od reálné spotřeby se tedy může značně lišit.

Speciální funkce lednic

Jaké vymoženosti, technologie, vylepšení a funkce může moderní lednice mít? Podívejme se na ty nejzajímavější:

 • Antibakteriální ochrana – Vnitřní povrch lednice je speciálně upraven, aby omezoval množení bakterií a poskytoval vyšší hygienické standardy.
 • Nulová zóna – Jde o samostatnou přihrádku, kde se teplota pohybuje okolo bodu mrazu. Vhodná pro uchování čerstvého masa, ale i zeleniny bez mrazení.
 • Regulace vlhkosti – Některé lednice mohou mít speciální oddělení, kde lze podmínky přizpůsobit pro optimální uchovávání čerstvé zeleniny a ovoce.
 • Ventilátor – Zajišťuje rovnoměrnější distribuci studeného vzduchu a rychlejší obnovení teploty po zavření dveří. Potraviny vydrží déle čerstvé.
 • No frost – Velmi praktická funkce, která vás prakticky zbaví nepříjemné povinnosti odmrazování lednice. Tipy na nejlepší no frost lednice najdete u nás v samostatném článku.
 • Super chlazení/mrazení – Potřebujete rychle zachladit nebo zmrazit větší množství potravin naráz? Tato funkce vám přijde vhod.
Doufáme, že jsme vám pomohli nebo vás alespoň inspirovali při výběru nové lednice. Pokud ano, budeme rádi za vaši zpětnou vazbu, zkušenost, recenzi, srovnání či hodnocení vámi zakoupeného produktu. Učinit tak můžete v komentářích, níže na této stránce. Možná právě váš názor pomůže ostatním s výběrem nejlepší lednice na trhu.
0 Sdílení

Přidat komentář

TOPlist
BLACK FRIDAY 2019 SE BLÍŽÍ - podívejte se, kde již můžete nakupovat se slevouZOBRAZIT SEZNAM OBCHODŮ
+
0 Sdílení
Sdílet
Tweet
Pin