Recenze 8 nejlepších kuchyňských robotů

Kuchyňský robot Kenwood KMM770 Pro tentokrát jsme si vzali na mušku nejlepší kuchyňské roboty, které můžete koupit v tomto roce na našem trhu. Porovnali jsme jich hned několik a pečlivě zvážili všechna pro i proti. Konstatovali jsme, že z námi testovaných kousků, které jsme do naší recenze kuchyňských robotů zahrnuli, si vyberou skutečně všichni, ať už jde o náročného či naprosto nenáročného spotřebitele.

Tím nejpodstatnějším parametrem, který by vás měl zajímat, když začnete přemýšlet nad tím, jakého koupit kuchyňského robota je jeho příkon. Ten totiž musí být úměrný výkonu, a pokud má robot něco vydržet a fungovat často i při náročnějším použití, pak je nutné si připlatit a investovat do silnějšího motoru. Rozhodně byste měli zohlednit i objem mísy, abyste pak nedělali třeba jednu dávku těsta nadvakrát jen proto, že jste si pořídili sice kvalitního kuchyňského robota, ale s miniaturní mísou.

Naprostým favoritem, který si od nás vysloužil to nejlepší hodnocení je bezesporu KitchenAid 5KSM150, momentálně nejprodávanější kuchyňský robot na trhu s výklopnou hlavou, co šlehá, hněte, strouhá, mixuje, zkrátka maká jako ďas a všechno zvládne během chvilky udělat za vás. Ostatně ne nadarmo si ho třeba na heureka.cz nemůže vynachválit 96 % spokojených uživatelů.

V našem “slepém” testu kuchyňských robotů jsme porovnali nejdůležitější parametry a zaměřili se na 8 zajímavých přístrojů.

Nejlepší kuchyňské roboty na trhu podle nás

 ProduktHodnoceníCena (od) 
#1KitchenAid 5KSM150
5 out of 5 stars (5 / 5)15 990 Kč Číst recenze
#2Kenwood KVL 8400 S Chef XL Titanium
5 out of 5 stars (5 / 5)18 999 Kč Číst recenze
#3ETA Gratus Max III.
4.9 out of 5 stars (4,9 / 5)11 777 Kč Číst recenze
#4ETA Gratus Vital 0028
4.7 out of 5 stars (4,7 / 5)17 999 Kč Číst recenze
#5Bosch MUM57860
4.7 out of 5 stars (4,7 / 5)8 399 Kč Číst recenze
#6Bosch MUM 4655
4.5 out of 5 stars (4,5 / 5)3 249 Kč Číst recenze
#7Philips HR 7778
4.4 out of 5 stars (4,4 / 5)5 087 Kč Číst recenze
#8Bosch MUM4880
4.4 out of 5 stars (4,4 / 5)3 249 Kč Číst recenze

#1 KitchenAid 5KSM150 (od 15 990 Kč)

Podle nás aktuálně jeden z nejlepších a nejkvalitnějších kuchyňských robotů na pečení

 VÍTĚZ   Recenze KitchenAid 5KSM150 

KitchenAid 5KSM150 je nejlepším kuchyňským robotem zejména pro milovníky pečení. Je to specifický výrobek, který patří k těm těžším, neboť váží kolem 11 kilogramů, za což vděčí celokovovému tělu.

Robot má 36,2 cm na výšku, 22,2 cm na šířku a dlouhý je 34,3 cm. Motor má příkon pouhých 300 W. To je také důvod, proč je vhodný většinou jen při pečení. V základní výbavě je totiž schopen pouze šlehání a hnětení.

Ovládání je mechanické, ale oproti jiným robotům posuvné, ne na knoflíky. Přestože KitchenAid 5KSM150 nepatří k těm nadupanějším na poli schopností, zato s funkcemi je na tom velmi slušně. Má transparentní krycí víko, pracuje za použití hnětacího háku a šlehací i míchací metly, jež se pohybují pomocí planetárního systému míchání.

Z ochranných prvků má přísavné nožičky a pojistku bránící přehřátí a tím poškození motoru. Bohužel postrádá dva důležité prvky. Jedním je plynulá regulace rychlosti a tím druhým pulzní spínač. Zajímavé je, že motor je velmi tichý a vyznačuje se dlouhou životností. Díky modernímu a velmi nadčasovému designu bude skvělým doplňkem každé kuchyně. S ohledem na jeho rozměry a hmotnost, bude lepší jej nechávat stát na kuchyňské lince.

Za kvalitou stojí také fakt, že tento robot vyhrál několik testů v Německu.

Robot na videu

Co potěší

 • celokovové tělo
 • pěkný design
 • výběr barev
 • snadná údržba
 • tichý chod

Co zamrzí

 • nízký příkon
 • vysoká cena

NAŠE HODNOCENÍ: 5 out of 5 stars (5 / 5) CENA: od 15 990 Kč

Koupit v obchodě

#2 Kenwood KVL 8400 S Chef XL Titanium (od 18 999 Kč)

Nejlepší a nejvýkonnější kuchyňský robot

 PRO NÁROČNÉ   Recenze Kenwood KVL 8400 S Chef XL Titanium 

Pokud máte vysoké nároky a chcete do své kuchyně jen to nejlepší, určitě byste měli věnovat pozornost robotu Kenwood KVL 8400 S Chef XL Titanium. Britská značka Kenwood patří mezi nejvýznamnější světové výrobce kuchyňských robotů a můžete očekávat špičkovou kvalitu provedení i perfektní vybavení a výkon.

Multifunkční model KVL 8400 S Chef XL Titanium v sobě spojuje celé spektrum dovedností a funkcí a nahradí řadu samostatných přístrojů. Opatřen je extrémně silným motorem o výkonu 1700 W, na který získáte 10 let záruku. K dispozici pak máte několik různých nástavců (a řadu dalších lze přikoupit) a stroj můžete využít až ke stovce různých činností.

Zařízení je vyrobeno z robustního a odolného litého kovu, mísa a metly jsou z nerezové oceli. Hmotnost zařízení dosahuje 10 kg. Mezi funkcemi nechybí přesná regulace rychlosti, planetární míchání a funkce mixování. Součástí příslušenství je například hnětací hák, metla, mlýnek na maso, „K“ metla nebo blender pro přípravu smoothie a koktejlů a mnoho dalších pomůcek. Objem hlavní nádoby je poměrně štědrých 6,7 l, takže můžete zpracovávat velké objemy surovin nebo těsta.

Kenwood KVL 8400 S Chef XL Titanium je elegantní a nesmírně výkonný kuchyňský přístroj pro náročné kuchaře.

Co potěší

 • Nadstandardní výkon motoru (1700 W)
 • Velké množství příslušenství
 • Velký objem mísy
 • Špičkové řemeslné zpracování

Co zamrzí

 • Vysoká cena

NAŠE HODNOCENÍ: 5 out of 5 stars (5 / 5) CENA: od 18 999 Kč

Koupit v obchodě

#3 ETA Gratus Max III. (od 11 777 Kč)

 Recenze ETA Gratus Max III. 

Český výrobek střední cenové kategorie a velmi dobré kvality. Tak bychom mohli jednoduše zhodnotit model ETA Gratus Max III. My se mu ale podíváme na zoubek důkladněji. Toto zařízení je opatřeno poměrně výkonným 1200W motorem. Tělo přístroje je kovové a odolně zpracované. Nerezová místa poskytne prostor pro 5,5 l surovin.

Ovládání tohoto robota je jednoduché. Nastavit můžete 8 různých rychlostí, součástí výbavy je pulzní spínač a model zvládá i precizní planetární míchání. Díky různým funkcím a příslušenství zvládnete například míchání, hnětení, šlehání, krájení, mixování, strouhání a krouhání, mletí masa (4 různé hrubosti), plnění uzenin i další úkony. Robot si díky síle motoru poradí i s tužšími těsty, tvrdou kořenovou zeleninou, zmrazenými surovinami a dalšími oříšky, na kterých si slabší roboty často vylámou zuby.

ETA Gratus Max III patří ve své cenové kategorii rozhodně k tomu nejlepšímu – svědčí o tom i jeho obliba. Patří totiž mezi nejprodávanější kuchyňské roboty u nás.

Robot ETA Gratus Max na videu:

Co potěší

 • Velmi dobrý poměr ceny, kvality a výkonu
 • Silný 1200W motor
 • Desítky možných úkonů a úprav surovin
 • Bohaté příslušenství
 • Odolné zpracování

Co zamrzí

 • Při strouhání nadělá víc nepořádku

NAŠE HODNOCENÍ: 4.9 out of 5 stars (4,9 / 5) CENA: od 11 777 Kč

Koupit v obchodě

#4 ETA Gratus Vital 0028 (od 17 999 Kč)

Nejlepší model značky ETA

 Recenze ETA Gratus Vital 0028 

Kdo hledá opravdu kvalitního kuchyňského robota, vhodného pro menší i velké kuchyně, nemůže sáhnout s ETA Gratus Vital 0028 vedle. Tento model zvládne šlehání, hnětení, mixování, krouhání i mletí.

Kvalitní celokovové provedení, včetně převodovky, je zárukou dlouhé životnosti přístroje. Během používání je stabilní a má plynulou regulaci otáček. Pomocí funkce PULSE, dosahuje maximálních otáček. Bezpečnost je zajištěna pojistkou, ta brání spuštění v odklopené poloze i přetížení motoru.

ETA Gratus Vital 0028 má speciální planetární systém míchání, díky kterému jsou suroviny zpracovány na výbornou. Velká nerezová mísa má objem 5,5 l. Bez problémů se zpracují i suroviny u stěny nádoby, neboť šlehací nástavec má prodlouženou pracovní část, jejíž výšku si nastavíte podle potřeby.

Součástí přístroje je i mlýnek na maso, mlecí destičky ve 4 velikostech, nástavec na výrobu uzenin a tvořítko na cukroví. Motor se stabilizátorem má výkon 1 200 W a zvládá i větší zatížení. Snadno připravíte jemné omáčky, koktejly, pyré, smoothie atd. Skleněný mixér má objem 1,4 l a má tu výhodu, že nepohlcuje pachy ani barvy z potravin během mixování.

V příslušenství najdete 2 sportovní lahve, takže si můžete vzít smoothie i na cestu do práce. Výbava robota zahrnuje i nástavec na strouhání se 6 diskovými struhadly, lis na bobuloviny, ovoce i zeleninu a také citrusovač na domácí šťávu.

Robot ETA na videu:

Co potěší

 • perfektní výbava
 • pěkný design
 • cenově dostupný
 • robustní provedení
 • snadná instalace doplňků

Co zamrzí

 • nad struhadlem se hromadí zbytky zeleniny

NAŠE HODNOCENÍ: 4.7 out of 5 stars (4,7 / 5) CENA: od 17 999 Kč

Koupit v obchodě

#5 Bosch MUM57860 (od 8 399 Kč)

Jeden z nejlepších robotů v poměru ceny a kvality

 Recenze Bosch MUM57860 

Je kulinářské umění vaším koníčkem a nevíte jaký koupit přístroj, aby vám co nejvíce usnadnil práci v kuchyni? Bosch MUM 57860 je kvalitní kuchyňský robot, kterého využijete nejen při pečení, ale i vaření. Uvidíte, že bude stačit jedno vyzkoušení a už si bez něj své kuchtění nedokážete představit.

Bosch MUM 57860 právem patří mezi nejlepší modely, neboť svým bohatým příslušenstvím vzruší nejednu hospodyňku a uspokojí i nejnáročnější uživatele. Je vyzbrojen 7 rychlostmi, pulzním spínačem a nerezovou nádobou.

Pokud jde o příslušenství, tak naprostým základem je míchací metla se silikonovým okrajem, která má profesionální provedení, dále celokovová šlehací metla s nastavitelnou výškou a hnětací hák s ochranou převodovky. Krájení potravin je možné pomocí oboustranného kotouče Professional SuperCut, který má 5 funkcí.

Dokonce máte k dispozici i samostatný kotouč, jež je přímo určen pro krájení asijské zeleniny. Milovníci čerstvých ovocných nápojů si přijdou na své díky umělohmotné nádobě s objemem 1,25 l. Součástí přístroje je také lis na citrusy a mlýnek na přípravu mletého masa. Příslušenství se dá skladovat v praktické taštičce.

Výrobce myslel i na přítomnost dětí v kuchyni a vybavil Bosch MUM 57860 pojistkou proti opětovnému zapnutí. Nechybí ani ochrana proti přetížení, což by mohlo zničit motor, jehož příkon je 900 W. O stabilitu přístroje během používání se postarají gumové nožičky.

Co potěší

 • tichý chod
 • snadná obsluha
 • perfektní výkon
 • skvělý poměr cena / kvalita
 • bohaté příslušenství
 • pěkný vzhled

Co zamrzí

 • ostrá hrana míchací mísy

NAŠE HODNOCENÍ: 4.7 out of 5 stars (4,7 / 5) CENA: od 8 399 Kč

Koupit v obchodě

#6 Bosch MUM 4655 (od 3 249 Kč)

Levné kvalitní řešení

 CENOVÝ TIP   Recenze Bosch MUM 4655 

Ideální přístroj na přípravu salátů, těsta i ovocných šťáv. V balení najdete šlehací metly, hnětací háky, krouhač na zeleninu, mixér, mlýnek na maso atd. V míse, která má objem 3,9 l, zpracujete díky dynamickému 3D systému míchání jakoukoliv přísadu. Příslušenství uložíte do držáku.

Obsluha robota je snadná a bezpečná. Má 4 pracovní rychlosti, parkovací polohu, gumové nožičky proti skluzu a ochranu proti přetížení a tím poškození. Rameno má ergonomický tvar a 3 stupně pohonu. Motor o výkonu 550 W zvládne běžné úkony naprosto bez problémů.

Tento kuchyňský robot si zde své místo rozhodně zaslouží nejen díky slušné ceně, ale také vítězství v testu Stiftung Warentest, což je německá obdoba českého dTestu. V českém testu se pak robot stal vítězem s 68%.

Co potěší

 • jednoduché ovládání
 • skvělý poměr cena / kvalita
 • rychlá montáž i demontáž
 • dobře se skladuje

Co zamrzí

 • nemá mlýnek na mák
 • po čase vyšší hlučnost
 • chybí český návod

NAŠE HODNOCENÍ: 4.5 out of 5 stars (4,5 / 5) CENA: od 3 249 Kč

Koupit v obchodě

#7 Philips HR 7778 (od 5 087 Kč)

Nejlevnější ale kvalitní model

 Recenze Philips HR 7778 

Multifunkční kuchyňský robot Philips HR 7778 hněte, šlehá, míchá, drtí, krouhá, strouhá, krájí, vyrábí hranolky, lisuje citrusy a dokonce zvládne i granulování. Srdcem přístroje je motor o výkonu 1 300 W, poradí si tak se vším, včetně drcení ledu.

Bohaté příslušenství zajistí, že si vystačíte pouze s Philips HR 7778. Má přes 32 funkcí, 12 rychlostních stupňů a pulzní funkci. Na vše byla použita kvalitní nerezová ocel v kombinaci s odolným plastem, takže je zaručena dlouhá životnost.

Philips HR 7778 má 3 automatická tlačítka na 1 dotyk (na chléb, šlehání a led). Robot po stisknutí sám pozná, jaká rychlost bude ideální pro dosažení správného výsledku. Ve výbavě je dvojitá kulatá kovová šlehací metla pro optimální šlehání a inovativní kovový hnětací hák na těsto. Sekunduje jim nožová jednotka, jež má technologii PowerChop, pro mísení jemnějšího těsta i mixování, zároveň seká bylinky, ořechy a drtí led. Zvládá nejen super těsto, ale i chutné kaše.

Robot má 2 nádoby, jedna má objem 3,4 l a pojme až 7 porcí jídla nebo se v ní zpracuje až 1,7 kg těsta, druhá má 2,2 l a je ideální na mixování či přípravu koktejlů (až 5 porcí najednou). Nechybí také lis na citrusy s extra velkou trubicí, která zvládne i velké kusy ovoce a nerezovým mikrosítem.

Co potěší

 • pěkný design
 • bohaté příslušenství
 • perfektní výkon
 • robustnost
 • poměr cena / kvalita

Co zamrzí

 • špatně se skladuje v menší kuchyni
 • odšťavňovač občas propustí kousky vcelku

NAŠE HODNOCENÍ: 4.4 out of 5 stars (4,4 / 5) CENA: od 5 087 Kč

Koupit v obchodě

#8 Bosch MUM4880 (od 3 249 Kč)

Jeden z nejprodávanějších kuchyňských robotů na trhu

 CENOVÝ TIP   Recenze Bosch MUM4880 

Bosch MUM4880 mele maso, lisuje citrusy, krájí, krouhá, strouhá, hněte i mixuje. Dynamická planetová převodovka zajistí promísení přísad za použití elipsovitých pohybů a ideální rotace až k okraji velkoobjemové mísy. Tu je spolu s příslušenstvím možno dávat do myčky.

Motor má příkon 600 W a 4 rychlostní stupně. Gumové nožičky zabraňují klouzání po povrchu. Nádoba o objemu 3,9 l je vyrobena z nerezu. Bosch MUM4880 dosahuje až 12 025 otáček za minutu.

Co potěší

 • rozumná cena
 • snadná obsluha
 • slušný výkon
 • perfektně mele maso

Co zamrzí

 • vyšší cena příslušenství
 • nekvalitní odšťavňovač

NAŠE HODNOCENÍ: 4.4 out of 5 stars (4,4 / 5) CENA: od 3 249 Kč

Koupit v obchodě

Shrnutí na závěr

Těší nás, že jste naší recenzi kuchyňských robotů dočetli až sem. Teď už s jistotou víte, který přístroj si vybrat.

Naší jedničkou zůstal KitchenAid 5KSM150, který sice hodně váží, ale i tak je to vynikající kousek vhodný pro každého fanouška pečení.

Na druhém místě skončil Bosch MUM 57860. Ten nás zaujal snadnou obsluhou, slušným výkonem, překvapivě tichým chodem a bohatým příslušenstvím.

Jsme si jisti, že si z našeho výběru TOP produktů vyberete ten, který se stane vaší srdeční záležitostí a bude vám sloužit po dlouhou dobu.

Jak vybrat kuchyňský robot?

Kuchyňský robot dokáže zastat spoustu náročné práce, ale jak si vybrat toho správného, který bude umět právě to, co potřebujete, a nestane se jenom velkým a nepraktickým těžítkem za zbytečně moc peněz?

Kuchyňské roboty a další pomůcky

Kuchyňské roboty jsou vysoce multifunkční. Ne vždy se ale jejich pořízení vyplatí. Pokud potřebujete zmechanizovat jenom pár úkonů, možná pro vás bude lepší některá z alternativních kuchyňských pomůcek. Např.:

 • Stolní mixér – Mixování, sekání i drcení. To vše by měl kuchyňský mixér zvládat. Mnohé modely jsou poměrně kompaktní, cenově dostupné a přitom výkonné. Nevýhodou je ale často složitější manipulace a někdy nutnost mixér pokaždé složitě sestavovat. Náročnější může být i čistění. Navíc se toto řešení vyplatí spíš při častém používání.
 • Smoothie maker – Relativní novinkou jsou tzv. smoothie makery (někdy nazývané blendery), jejichž obliba v posledních letech strmě narůstá. Jde v podstatě o odlehčené, kompaktnější verze mixérů, které by měly zvládnout víceméně stejné úkony. Důraz je ale kladen na co nejjednodušší manipulaci i údržbu. Většinou jsou ale určené pro menší objemy surovin.
 • Tyčový mixér – Velmi populární věcička, kterou máte kdykoli po ruce pro rozmixování nebo rozšlehání surovin přímo v hrnci nebo misce. Hodí se pro přípravu krémů, omáček, polévek, ale třeba i těst (pokud je k dispozici výměnný nástavec v podobě metličky na šlehání).

Kuchyňský robot

Kuchyňské roboty dle konstrukce

Pokud jde o kuchyňské roboty, jejich provedení je často poměrně variabilní. V principu ale můžeme rozlišovat především dva typy podle způsobu řešení konstrukce. Jde o provedení se sklopným ramenem, anebo se spodním pohonem.

 • Robot se sklopným ramenem (kitchen machine) – Tato varianta je v současnosti běžnější a taky naše recenze se věnuje převážně modelům tohoto typu. Zařízení disponuje ramenem s výměnnými nástavci a mísou, které pod něj umístíte. Tento typ robota je velmi výkonný a dokáže zpracovat i značné objemy surovin. Hodí se jako pomůcka pro náročné kuchaře a kuchařky.
 • Robot se spodním pohonem (food processor) – V tomto případě jde na pohled v podstatě o robustní stolní mixér. Motor je umístěn v základně, na kterou se pak nasazuje speciální nádoba. Samozřejmostí je více výměnných nástavců pro různé způsoby zpracování potravin.

Systém míchání

Při výběru robota se zaměřte taky na systém míchání. Některé stroje disponují tzv. centrálním mícháním. Jde o zastaralejší a méně efektivní mechanismus. Moderní a kvalitnější zařízení už jsou vybaveny pokročilejším planetárním mícháním.

Při centrálním míchání nástavec (metla, nože apod.) rotuje kolem své osy. Toto řešení je typické pro food processory – tedy roboty se spodním motorem. Vyskytuje se ale i u starších modelů s ramenem. Promíchání a rozmělnění surovin není tak dokonalé a rovnoměrné.
Planetární míchání naproti tomu probíhá po komplikovanější eliptické ose a nástavec se díky tomu dostane do všech zákoutí a dokáže zpracovat všechny suroviny.

Příkon/výkon kuchyňského robota

Jako u většiny spotřebičů i u robotů patří tyto parametry k vůbec nejdůležitějším. Příkon informuje o spotřebě elektrické energie za určitou časovou jednotku a je uváděn prakticky u všech výrobků. Výkon rozhodně nemusí být totožný s příkonem, ale ne vždy bývá uváděn. Podle příkonu si však lze udělat orientační představu i o výkonu.

A jakým příkonem roboty disponují? Nejvíce modelů je opatřeno cca 700W až 1200W motory. Slabší varianty lze také zakoupit, ale hrozí, že výkon nebude dostatečný pro zpracování pevnějších surovin (např. drcení ledu, zpracování větších kusů kořenové zeleniny, pevnějších těst apod.). Roboty okolo 1000-1200 W příkonu patří k nejoblíbenějším a měly by být pro běžnou kuchyňskou práci zcela dostačující.

Kapacita mísy

U každého robota je velmi důležitý i objem nádoby. Nejvíce žádané jsou modely s mísami o kapacitě cca 4-5 l. Ale rozpětí je u dostupných zařízení mnohem větší (méně než 3 l i více než 6 l).

Pokud nevíte, jak si vybrat ten správný objem, uvažujte, že pro každého člena rodiny by měla mísa disponovat cca 1 l kapacity. Pro tříčlennou rodinu tedy může být dostačující menší model s mísou o objemu kolem 3 l. Pokud je vás víc, raději volte roboty se 4 nebo více litrovou nádobou.

Hmotnost

Pokud hodláte ponechat robota jako stálou součást kuchyňské linky, není příliš třeba hmotnost řešit. Naopak pokud ho budete používat spíš příležitostně a v mezičase někde uskladňovat, bude pro vás jistě výhodnější kompaktnější a lehčí model.

Váha větších a výkonnějších robotů s ramenem může snadno přesáhnout i hranici deseti kilogramů. Vyšší hmotnost ale může znamenat i lepší a odolnější materiálové zpracování, a tedy i větší životnost. Je tedy třeba hledat optimální kompromis.

Materiálové zpracování

V tomto věku plastů není nic divného na tom, že většina robotů využívá tento materiál. Plastové zpracování vnějšího pláště nemusí být nutně výrazně méně kvalitní než kovové. Většina komponent, zejména náchylnějších k poškození, by však měla být spíše z kovu. Kombinace kovu a plastu je u současných robotů nejběžnější. Použití plastu na úkor kovu snižuje hmotnost a cenu zařízení, ale může zvýšit riziko poškození.

Funkce kuchyňských robotů

Co všechno mohou kuchyňské roboty umět? Tady je výčet nejdůležitějších funkcí:

 • Mixování – Základní funkce, která využívá protilehlé nože. Vhodná pro zpracování zeleniny, ovoce i dalších surovin a výrobu omáček, krémů, ale i smoothie apod.
 • DrceníZpracování ledu. Je potřeba dostatečně výkonný motor.
 • Šlehání, hnětení – Zásadní funkce zejména u ramenových robotů určená pro zpracování těst, kaší, krémů a dalších hmot.
 • Krájení, sekání, strouhání – Především pro zpracování zeleniny. Využívá se více nástavců s různou hrubostí.
 • Mletí – Pokud stroj disponuje nástavcem v podobě mlýnku na maso, můžete si vyrobit vlastní dokonalou sekanou.
 • Lisování, odšťavnění – Vyžaduje nástavce. Určeno pro výrobu ovocných a zeleninových šťáv. Kvalita ale není taková jako u speciálních zařízení tzv. odšťavňovačů.
Doufáme, že jsme vám pomohli nebo vás alespoň inspirovali při výběru nového kuchyňského robota. Pokud ano, budeme rádi za vaši zpětnou vazbu, zkušenost, recenzi, srovnání či hodnocení vámi zakoupeného produktu. Učinit tak můžete v komentářích, níže na této stránce. Možná právě váš názor pomůže ostatním s výběrem nejlepšího kuchyňského robota na trhu.
0 Sdílení

Přidat komentář

TOPlist
0 Sdílení
Sdílet
Tweet
Pin